813 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 6s 7 + X Xs Xs Max 11 Pro 12 Pro 13

Tefonite se vo extra sostojba,Garancija za istite Mozi da se vidat ...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:03Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

BLACK WEEK 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 91990 ден iP...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

iPhone 7 Plus 128 GB

Se prodava iPhone 7 plus, 128 GB, dobro socuvan Kontakt telefon: 0752...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:21iPhone 7 Plus 32GB

Se prodava iPhone 7 Plus, 32GB, vo odlicna sostojba. Kontakt Telefon:...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:21Se prodava huawei p20 lite

Telefonot e koristen 2 god Maksimalno zachuvan Nema niedna grebnatin...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59  НОВ ОГЛАС

ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: iPhone 7 Plus 6900 Samsung A32 1090...


6.900 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.900 МКД
Вчера 16:23Iphone 11 full pak kako Nov !!!

Iphone 11 64 gb full pak kako nov bes nitu edna grepka zastitno dve m...


390 €
или предлог цена
Вчера 15:41Nokia 2330

Prodavam Nokia 2330c-2 telefonot e ispraven, raboti na site mrezi. im...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 15:34Nokia 107 Dual sim

Prodavam Nokia 107 Dual sim so dve karti;ki, vo odlicna sostojba, isp...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33IPhone 6

Donesen od australija ne e zaklucen 64giga memorija kako nov 100% bat...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Samaung S7 edge so osteten ekran

Osteten ekran od linijata nadolu ne funkcionira, se drugo mozi da se ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:13Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro kako nov se e org na nego


465 €
или предлог цена
Вчера 15:08  НОВ ОГЛАС

Samsung S21 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 FE 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


29.990 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03Note 11 pro Kako Noov!

SE PRODAVA XIAOMI REDIMI NOTE 11PRO FUUL PACK KAKO NOOV ODLICEN MOBIL...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


900 €
или предлог цена
Вчера 11:14A1 alpha

Se prodava A1 alpha kako nov bez ostetuvanja


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35NOKIA 2

NOKIA 2 Bez polnac


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:29  НОВ ОГЛАС

Prodavam Iphone XS Max kako NOV

Телефонот е купен од Америка што можи да се види преку model number и...


22.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


47.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
48.990 МКД
Вчера 09:07iPhone 12 NOV

Telefonot e nov so garancija internacionalna do 28 Avgust 2023 batter...


550 €
или предлог цена
Вчера 01:43Huawei P30 lite како нов

Се продава екстра зачуван Huawei P30 lite FULL BOX - со оригинална ку...


7.700 МКД
или предлог цена
25 ное 22:11ASUS ZENFONE 8 - 06.2021,SD888,IP68,8/128,full + dodatoci!!!

Se prodava ASUS ZENFONE 8, najdobriot kompakten tel od 2021(zaedno so...


350 €
или предлог цена
25 ное 21:01Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


29.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
31.990 МКД
25 ное 20:34Xiaomi 11 Lite 5G NE 128/8GB Garancija

Se prodava,,Xiaomi 11 Lite 5G NE,,128/8GB Koristen 2 meseci,Fabricka...


14.990 МКД
или предлог цена
25 ное 18:26Apple iPhone 11 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Telefonot e kako Nov Bez nikakvi zabeleski so Garancija


499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
519 €
25 ное 18:26Samsung Galaxy S20 Plus Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Plus Odlicna sostojba,Bez zabeleski/Garancija M...


21.500 МКД
или предлог цена
25 ное 18:26Apple iPhone Xs 256GB Top Cena Vili Mobile

Funkcionira bezprekorno,bez zabeleski so Garancija Smenata nova bate...


15.400 МКД
или предлог цена
25 ное 16:12Nov neotpakovan T Phone 5G

Se prodava nov neotpakovan T Phone 5G so 4GB RAM i 64 GB memorija, ku...


По Договор
или предлог цена
25 ное 15:53iPhone SE 32gb Neverlook

Iphonot e kako nov se e original so full pakovanje


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
25 ное 11:01Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


54.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:41Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


85.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:41Samsung Z Fold 4 NOVI - MOBICOM

Samsung Z Fold 4 5G 12/256GB Black, green beige.. Telefonite se novi ...


83.990 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
84.990 МКД
25 ное 08:40Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija Z...


49.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


11.990 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.990 МКД
25 ное 08:40Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


16.990 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pra...


12.000 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Iphone 7 128gb kako nov - mobicom

Iphone 7 128gb kako nov crna boja. Komplet kutija so site accesories....


7.000 МКД
или предлог цена
25 ное 08:40Se prodava Iphone 12 pro (full pack) Kako nov

Se prodava Iphone 12 pro staklo,bez znaci na koristenje. Koristen od ...


740 €
или предлог цена
25 ное 08:16Samsung J3 2017

Se prodava Samsung J3 2017.Telefonceto e odlicno se raboti i nema nik...


3.000 МКД
или предлог цена
25 ное 07:27iPhone 8 Gold 64 giga

Telefonot e odlicno zacuvan se e original na nego so smeneta nova bat...


160 €
или предлог цена
24 ное 23:27Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам