Делчево
                   
448 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.9 131hp

Seat ibiza 1.9tdi 131hp -registrirana cela godina -zatemneti stakla ...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:33Mercedes Benz ML320

Mercedes Benz vo odlicna sostojba ,pali vozi,avtomatik registracija s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:33Fiat punto 1.2 benzin ates plin 2001

Puntoto e so ates plin Pali vozi Ima nadvoresni zabeleski i se...


550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:50Seat altea 1.6 benzin 2006god.74kw

Maksimalno socuvana Seat altea 1.6 cis benzin Klimatronik isprave...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:50VW BORA 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...2.750 🇲🇰 ▶️ VW BORA ▶️ 1.9 TDI ▶️ ...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:36FIAT IDEA 1.4 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.050 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:35CITROËN C3 1.1 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:35CITROËN C3 1.4 HDi

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:35HONDA CIVIC Type S 1.4 i - VTEC

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...5.950 🇲🇰 ▶️ HONDA CIVIC Type S ▶️ 1...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:35VW GOLF VI 2.0 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.750 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 2.0 TDI ...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:34VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...9.450 🇲🇰 ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ...


9.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:34VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


9.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.350 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:34Alfa Romeo 147

Alfa romeo 147 benzin/plin ekstra sostojba Registritana do 31.10.20...


11 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 04:26Audi Q7

Audi Q7 perfektna sostojba Info.075 573 643


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 04:25Fiat Grande Punto 1.3Multijet 2007god

Fiat Grande Punto 1.3Multijet 2007god 66kw


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 23:36Bmw 530 xd

Kolata e vo top sostojba fabricki m paket grenje i ladenje na sedista...


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 21:25VOLVO S80

Kolata e domakinski cuvana sredena,ima novi letni gumi 17ka i set zim...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 20:08Reno kangoo na plin

Ekstra zacuvan, so atestiran plin. Informacii na 070 575 086 Taso


1.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 15:19AUDU A 6 3.0 TDI.224 ks. 2008 g. cvatro

AUDI A 6 . 3.0 TDI. 2008 GOD. FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA TEL. 07...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 11:16Audi a4 2.0 tdi

Registracija do 12.2022 Napraven golem i mal serviz pred 3000 km Smen...


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

04 јул 10:21Hyundai Santa Fe 4WD

Vo odlicna vozna sostojba,registriran,napraven kompleten servis pred ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 јул 13:50PRODAVAM DESNA PREDNA VRATA ZA FIAT GRANDE PUNTO

Prodavam desna predna vrata za Fiat Grande Punto, vratata e so retrov...


250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јул 19:18VW TRANSPORTER T5 2.5 TDI 131 ks. 2009 g

VW TRANSPORTER T5 2.5 TDI 131 ks. 2009 God. So mnogu oprema I mnogu s...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јул 11:53VW POLO 1.6 TDI 90 ks.2010 god

VW POLO 1.6 TDI 90 ks.2010 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. ...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јул 11:07VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 KW UNITED MODEL. 6 BRZINI

VW GOLF 5 1.9 TDII. 77 kw - 105 ks. 2005/4 god. SO 6 BRZINI. UNITED ...


4.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јул 08:17AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2005 god. SERVISIRANO I REGISTRIRAN...


5.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

01 јул 08:17Citroen Saxo 1.5D

Се продава Citroen Saxo 1.5D обичен дизел во одлична состојба прва фа...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Делчево

Автомобили

30 јун 15:37VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw.105 ks. 2006 god.

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. Proizveden kraj na 2006 god. So 3 ...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

30 јун 12:12Fiat Punto

Fiat punto 1.2 8v so klima vo perfektna sostojba pali vozi.Kolata e s...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 17:59Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 16:08Ponudete cena za se na slikata

Za 101 ponudete cena na telefon 077398799 077398799 077398799 077...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:37Се продаваат делови за Фичо

Се продава седиште главчени ретровизор 1 Штоп десен еден стариус еден...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:37PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 god

PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 go. So mnogu oprema I mnogu so...


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:13SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god. So mnogu oprema i mnogu socuvana...


3.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:13SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2008 god

SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:12ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god.

ALFA ROMEO 1.9 JTD-M 150 ks. 2009 god. So mnogu oprema i mnogu socuv...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:12NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.so mnogu oprema I mnogu socuva...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:10BMW 320 d. 177 ks. 2009 god

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. Kol...


6.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:04RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4 2015 g.

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4 2015 g. So mnogu oprema I mnogu socuvano ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:04FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god

FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god So mnogu oprema I mnogu socu...


3.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 јун 10:03Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам