1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mashina za nizenje Tutun

Se prodava polovna ispravna mashina za nizenje tutun. Bez kaseti!!! ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:33  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕРИ

Се продаваат витринa под гаранција, стара витрина и фрижидер за длаб...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:35Prodavam elektromotor 5kw

Elektromotor Rade koncar 5kw. 940 obrtai .trofazen


150 €
или предлог цена
Вчера 22:42Se prodava apkan

Se prodava apkan.Cena po dogovor.Informacii na tel.047235 397


1 €
или предлог цена
Вчера 20:19Fiskalna nova softver programa za prodavnica

Softver programa za prodavnica 10000den.Kompjuter 3000den.


1 €
или предлог цена
Вчера 18:50Se prodava dukjan za sanitarija Kallia

Se prodava dukjan za sanitarija Kallia, na odlicna lokacija vo nas. D...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:30  НОВ ОГЛАС

Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
Вчера 16:25Резервоар Цистерна за вода

Метална цистерна 2000 литри


1 €
или предлог цена
Вчера 16:23Kombinirka Yakoruda kp321

Kombinirka so 5 operacii Plan; Diht; Freza; Pila; Busilica extra socu...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:43horizontalna pakerka / flow pac

specializirana za kroasan, moze i drugi proizvodi 075217678 Rade


1 €
или предлог цена
Вчера 13:20Racen cirkular Parkside

Prodavam nov racen cirkular Parkside. Snaga 710W Pogoden za secenje...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:01Strujna klesta - Parkside - Multimetar - струјна клешта

Prodavam nova nekoristena strujna klesta Parkside. -DC naponski rang...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:01DOLGI BURGII VIDII ZA BETON PARKSIDE, BURGIJA VIDIJA

Prodavam novi dolgi burgii vidii za beton od 600mm i 1000mm( 1 metar)...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Wap машина 2400w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:41Bagat masina za shienje шиење Багат

Bagat masina za shienje kako nova komplet vo komoda.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:20PARKSIDE ALATI

Alatite se novi Germansko proizvodstvo Extra ceni Prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:28CETKICI ZA MASINA ZA PERENJE

Cetkici za elektromotor za masina za perenje 12.5x5x36 15.5x5x40 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB

Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за машина за печењ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:51Laminator za lisnato testo

Prodavam laminator za lisnati testa,italijanski-sottoriva,možna e i z...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:55Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:55Wurth master

Ispraven vo odlicna sostojba


20.000 МКД
или предлог цена
04 окт 21:53ROLETNI,KOMARNICI,VENECIJANKI!!!!

- PVC ROLETNA 1300 DEN M2 -ALUMINSKA ROLETNA 50EVRA M2 -KOMARNICI ...


1.300 МКД
или предлог цена
04 окт 21:45PVC dograma 6e naj eftino vo bitola proverete!!!

pvc profil 5 /6komoren + roletna po 1300 den m2 +venecijanka 95...


1 €
или предлог цена
04 окт 21:45ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
04 окт 21:02KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
04 окт 21:02Golema makaza nozica za lim limarija

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Golema makaz...


5.500 МКД
или предлог цена
04 окт 20:04Живинарска фарма - производство на јајца, Zivinarska farma

Се продава живинарска фарма за производство на јајца со чисти имотно ...


По Договор
или предлог цена
04 окт 18:52MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
04 окт 17:46Bansek / Бансек Metabo

Бансек метабо на постолје со тргала монофазен купен нов од германија ...


360 €
или предлог цена
04 окт 17:30Грејач / Grejac SCHULTZE

Некористен грејач германски 500w монофазен!


100 €
или предлог цена
04 окт 17:30Celicni I profili

Za poveke informacii 070 207 405 Aco Se prodavaat celicni profili o...


60 МКД
или предлог цена
04 окт 15:10Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:41Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:40Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:20Oprema za Pekara

Mikser,,komora za fermentacija,raftoj


По Договор
или предлог цена
04 окт 11:37Parkside X12v baterija 2ah A3

Se prodava nova baterija parkside 12v 2ah.


1.200 МКД
или предлог цена
04 окт 10:37laser Makita sk 104

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garanc...


8.000 €
или предлог цена
04 окт 08:14Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
04 окт 07:01Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


30 €
или предлог цена
04 окт 07:00Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам