6971 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat novi ausplusi

Se prodavaat novi ausplusi Kontakt na Viber ili 075 32 71 32


2.100 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 МКД
18 јун 10:50Промовирано

Seat Leon FR 2.0 184

Kolata e vo top sostojba so visoko nivo na oprema servisiran,novi let...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

15 јун 01:14Промовирано

Stellar GMP Alu. Felni/General letni gumi

Prodavam 4 Aluminiumski bandazi Stellar GMP 17/7.5J 5x112 so General ...


17 јун 18:02Промовирано

GRANDE PUNTO

Se prodavaat amortizeri so spirali za GRANDE PUNTO 1.9 multijet


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:52DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:51Opel Astra G 1.7

Opel astra g 1.7 izusu Godina 2001 Registrirana do 10.2022 Servisi...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:39opel bandazi 5x110 16 ki gumi letni

bandazi za opel 5x110 16 ki 205/55R16 diplomat gumi x2 gumite se ...


Денес 09:36OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:29APRILIA SR 50......EFTINA..... 0000

Vo dobra sostoojba Odlicno raboti Nov akumulator Bez dokumenti ...


400 €
или предлог цена
Денес 09:29KUPUVAM 17-КА BANDAZI ZA RENAULT MEGAN 2каE

Купувам челични бандажи за Рено Меган 2-ка 17-ки со 4 штрафови


1 €
или предлог цена
Денес 09:23BMW 320D E90

Se prodava BMW 320D 163ks so full oprema Cela godina registriran 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:10Mercedes ML320CDI

Se prodava odlicno socuvan Mercedes ML 320 CDI so full oprema. Bord ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:10MERCEDES ATEGO

Prodavam kamion Mercedes Atego 818 vo odlicna sostojba proizveden 200...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:09MERCEDES ATEGO

Prodavam kamion Mercedes Atego 818 vo odlicna sostojba proizveden 200...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:09Fiat Punto 1.2 benzin

Se prodava Fiat punto 1.2 benzin 44kw 2008 god od oprema . - Bord co...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:07Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:05Vento polovni delovi

Tdi motor odlicen na kola mozi da se slusni 90 ka se za vento sofersa...


1 €
или предлог цена
Денес 08:50Golf 3 delovi

Delovi za golf 3 se za golf 3,motor tdi 90ka bregasta Bos tdi tur...


10 €
или предлог цена
Денес 08:50Пежо 308 SW

Регистрирано за 7 патници. Затемнети стакла. Електрика на ретрови...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:48VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:37Reno clio 1.2 campus na delovi ili celo

delovi za reno clio mk1 campus motorce mnogu zdravo, dve gumcina novi...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:37SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110 KS

Se Prodava Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KS Smenata Prednica Novi Amo...


2.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:19SE PRODAVA PEZO PARTNER 1.9D

Se Prodava Pezo Partner 1.9 D Obicen Dizel Godina 2005 Registrira...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:19SE PRODAVA VOLVO FH12 420 KS EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Volvo Fh12 420 Ks 2004 Godina So Prateca Full Oprema Regis...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 08:19NOVI AMORTIZERI SPIRALI PREDNICA KOCNICI REBRASTI KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


119 МКД
или предлог цена
Денес 08:17AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
Денес 08:17Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamenq


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:15Renault Megane CC 1.9 DCI

Renault Megane CC 1.9dci vo top sostojba mozna zamena


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:15Renault reno clio 1.2 benzin 1.5 dci na delovi

Polovni delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:08Renault reno Laguna Megan Scenik 1.9dci 2.2dci na delovi

1.9dci 2.2dci polovni delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:08FORD c max 1.6tdci polovni delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:08RENAULT reno laguna 1.9dci 2.2dci polovni delovi

1.9dci 2.2dci polovni delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:08PEUGEOT GEOPOLIS 125 (ABS)

Geopolis 125cc -edinstven model so ABS (mk) -2014g. -pominati 10....


1.850 €
или предлог цена
Денес 08:08PEUGEOT pezo 307 307sw 2.0 hdi 1.6 hdi polovni delovi

Pezo 307 307sw 2.0hdi 1.6 hdi polovni delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:08PEUGEOT pezo 407 2.0hdi polovni delovi

PEUGEOT pezo 407 2.0hdi 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Денес 08:07CITROEN C3 PLURIEL polovni delovi

Citroen c3 pluriel polovni delovi Krovot e prodaden


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:07PEUGEOT pezo 307 redizajn polovni delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 08:07CITROEN C2 C3 automatic polovni delovi

1.4hdi 1.6hdi 1.4benzin


1 €
или предлог цена
Денес 08:07Citroen xsara picaso polovni delovi

1.6hdi 2.0hdi 1.6 benzin


1 €
или предлог цена
Денес 08:07Citroen xsara picaso redizajn polovni delovi

Na delovi 1.6hdi 2.0hdi


1 €
или предлог цена
Денес 08:07PEUGEOT pezo 206 1.6 hdi polovni delovi

Na delovi 1.1 benzin 1.4 benzin 1.4hdi 1.6hdi


1 €
или предлог цена
Денес 08:07PEUGEOT pezo 607 2.7 hdi polovni delovi

Pezo 2.7hdi 2.0hdi 1.6hdi


1 €
или предлог цена
Денес 08:071.9 TDI 110

Delovi za passat 110


1 €
или предлог цена
Денес 07:56Страна 1 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам