Прилеп
                   
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 20:13reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 20:12Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:35VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јун 14:08VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јун 10:09Reno Master 2.5 2003. Registrirano

Se prodava Reno Master 2.5 dizel 2003godina, tovarno, Registrirano do...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јун 19:53VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јун 14:43Citroen Jumper 2.2

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 CITROEN JUMPER 2.2 ✅- Patničko 8+1 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 јун 14:28Volkswagen T-5 Tdi 2009god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 Tdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 јун 10:01Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 јун 10:00Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 јун 10:03Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 21:57iveco frigo

iveco frigo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 21:57Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 15:06MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 10:40Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 јун 11:30Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 јун 10:51Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

14 јун 12:01Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јун 14:21Se prodava dekla za renault master 2.2 ili 2.5

Deklata e vo ispravna sostojba ramna e so garancija izvadena e od ren...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јун 14:21Peugeot Boxer -08

Peugeot Boxer 2008 3.0 мотор 160кс. Комбето има предна и задна клим...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Седишта за Спринтер и Пежо Боксер

Одлично сочувани предни седишта од Пежо Боксер 2008 и Мерцедес Спринт...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Mercedes Sprinter 313 2004

Се продава Mercedes Sprinter 313 2004 година. - 18+1 седиште на соо...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Тахограф Stoneridge Electronics

Тахограф Stoneridge Electronics Veeder Root Top Speed 180km/h ...


180 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:26MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2001 god

Se prodava mercedes sprinter 313 cdi 2001 god registrirano cela godin...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 10:34Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 јун 17:36kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 јун 13:46KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 јун 00:07Mercedes sprinter

Prodavam sprinter 313 odlicna sostojba 2002 godina zavrsena registra...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 јун 21:30PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 мај 09:23ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 мај 09:23iveco dayli 3.0 2010 35/18

iveco dayli 3.0 2010 35/18 bez zameni .od 9 do 20 caso


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 18:56Ford Transit

Se prodava kombe Ford Transit vo ispravna sostojba registrirano do Se...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 мај 10:14PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 22:54IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 09:02СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:15Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 22:48Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам