829 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Garsonera

Se prodava garsonera vo senjak 4 vo zoltata zgrada na 3ti sprat, na p...


18.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 €
Штип

Станови

23 јун 16:58Промовирано

Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Денес 00:26Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 23:25Se iznajmuva kompletno namesten Stan

Se izdava kompletno namesten Stan,stanot se naogja kaj policijata nad...


280 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 22:00Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 €
Штип

Станови

Вчера 20:42Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има про...


21.000 €
или предлог цена
Вчера 20:27Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 18:55Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:17Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


42.000 €
или предлог цена
Вчера 17:01Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri ……SAMO REALNI PONUDI ——ne kupuvam stan...


3 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 16:55Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


13.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 €
Вчера 13:00Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
Вчера 12:25Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 12:07се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје. Погоден за канцеларии, стомата...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:55SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
Вчера 11:45Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:58Се продаваат станови во нова зграда во изградба

Шифра:PP1074 Се продава нов стан на одлична локација во Центар на Шт...


850 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:36SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:31Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.500 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:25Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:22Se izadava deloven prostor vo Stip 8mi Noemvri

Шифра:PP1094 Се издава деловен простор во Штип на приземје со површи...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:22SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 08:50Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 01:21Kukja 2 katnica

Se prodava kukja 2 katnica so povrsina 280m2 namestena samo za serioz...


65.000 €
или предлог цена
27 јун 23:34SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan vo centarot na gradot,pogoden za studenti ili vraboten...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Штип

Станови

27 јун 21:22Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
27 јун 21:21Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
27 јун 21:21Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
27 јун 21:21Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


35.000 €
или предлог цена
27 јун 17:45АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД 180м2 90м2 86м2 уредување по ...


10 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 јун 12:41Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА 2000е по М2 објекто е издаден по наем има важечки догов...


160.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 јун 12:41se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
27 јун 11:31Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
27 јун 11:17Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.500 €
27 јун 11:16Farma Vikendica

Se prodava farma (stala) vo s.Sudik -Farma 200m2 -Plemja 200m2 -Ko...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

27 јун 08:51Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
27 јун 07:40Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
27 јун 07:39Продавам гарнитура зачувана

Продавам гарнитура тросет двосед фотеља и табаретка зачувани поради с...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

27 јун 07:39Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
26 јун 17:54Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
26 јун 17:04Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам