34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:04KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB

Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за машина за печењ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:00Tendi zelatini pergoli nastresnici

071 222 121 071 222 121 071 222 121 Izrabotka na site vidovi tendi...


1 €
или предлог цена
25 сеп 23:29Oprema za Pekara

Mikser,intermedijalna veknara,komora za fermentacija,raftoj kolicki


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:28Kalorimetar Calorimeter merac na toplina energija

Toj na slikite so 4 temperaturni senzori. Info na slikite. Cenata e ...


50 €
или предлог цена
18 сеп 17:45Живинарска фарма - производство на јајца, Zivinarska farma

Се продава живинарска фарма за производство на јајца со чисти имотно ...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 08:38СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


970 €
или предлог цена
15 сеп 00:09Masina za betonski blokovi

Prodavam 2 masini za betonski blokovi


1 €
или предлог цена
05 сеп 01:49Izdavam ladilna komora

Izdavam ladilna komora , -20 +20. 76 m3


1 €
или предлог цена
30 авг 22:57Izdavam magacin-ladilnik

Izdavam magacin-ladilnik vo Bitola


1 €
или предлог цена
30 авг 22:56Kompresor

Kompresor za ladenje


1 €
или предлог цена
18 авг 07:52Vozdusen Klip Pnevmatski Ф32

Продавам два Воздушни клипа Ф 32мм 25цм должина на клип. Еднаш е про...


1.200 МКД
или предлог цена
16 јул 15:03СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ

СЕ ПРОДАВА СУШАРА ЗА ПЕЧУРКИ НОВА НЕКОРИСТЕНА СО 3+1 КОЛИЧКИ И 100 СИ...


111.111 МКД
или предлог цена
20 јун 20:36Sushara za pechurki

Se prodava susara za pecurki na nafta. Dimenzii 4.10x1.90x1.30 so 4 k...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:43KANTERICA HOLZER 1411 i 1404

ITNO SE PRODAVAAT !! kantricata e vo ispravna sostojba HOLZER 1411...


2 €
или предлог цена
13 апр 08:25Izmenuvac

Prodavam izmenuvac (kondenzator) za komora


130 €
или предлог цена
22 мар 20:10Sank stolici/sankerski stolici

Stolicite se vo dobra sostojba moze da se vidat vo sekoe vreme


5 €
или предлог цена
17 мар 17:23kazan za varenje rakija

prodavam kazan za varenje rakija nov ne upotrebuvan proizvodstvo des...


1.400 €
или предлог цена
06 мар 13:00kazan za varenje rakija

prodavam kazan za varenje rakija zidan 140 liti


600 €
или предлог цена
19 фев 17:47Ventil f 200mm

Ventilot e cuvan nadvor ne e upotrebuvan 3000den


3.000 МКД
или предлог цена
16 јан 16:43Inox inoks alati oprema

Инокс опрема


1 €
или предлог цена
05 окт 14:53susara,сушара за овошје и зеленчук

елементи за тунелска сушара 16 метри долга исправна комплет со два бр...


5.000 €
или предлог цена
01 окт 19:42Полнач за електричен вилушкар / Polnac za elektricen viluska

Полначот е 80V 40A и е во беспрекорна состојба.


300 €
или предлог цена
14 јун 09:02KOMPLET OPREMA ZA SLATKARNICA

Hitno se prodava komplet invetar za slatkarnica+fikalen aparat nov n...


600 €
или предлог цена
26 апр 14:01Separator za odvojuvanje na CO2 od Voda

se prodava nov neupotreben Separator za CO2 i voda


По Договор
или предлог цена
23 фев 20:50KORNETI ZA SLADOLED- MASINI

SE PRODAVAAT MASINI ZA IZRABOTKA NA KORNETI ZA SLADOLED. -EDNATA E Z...


6.000 €
или предлог цена
13 фев 21:24Kumur za skara ekstra kvalitet

Prodavam kumur za skara od dab i buka ekstra za pogolema kolicina vrs...


1 МКД
или предлог цена
13 јан 15:51Generator za Struja 5.5Kw DISEL

Genarator za struja,Disel, so mnogu niska potroshuvachka, skoro nov, ...


40.000 МКД
или предлог цена
30 јун 19:59transportni traki , inspekcioni traki za zelencuk i ovosje

profesionalni traki za industrija za proizvodstvo i prerabotka na zel...


1 €
или предлог цена
18 јун 19:56sadovi od inoks,duplikatori,pasterizatori

proizvodstvo na sekakov vid masini za prerabotka na zelencuk i ovosje...


1 €
или предлог цена
18 јун 19:56машини за паковање на шеќер во стик (sugar stick)

секаков вид на пакерки за мали бизниси шекер во стик прашкасти прои...


1 €
или предлог цена
18 јун 19:55Производство и продажба на СО₂ и Сув-мраз

Гео Гас ДООЕЛ Скопје со производство во Битола, врши производство и п...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 12:39MASINI ZA IZRABOTKA NA ALU I PVC STOLARIJA

Se prodavaat masini za proizvodstvo na ALU i PVC dograma. Masinite se...


16.000 €
или предлог цена
29 окт 04:43Se prodava masina za sladoled

Masinata ne e vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
13 авг 09:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам