Карпош
                           
8735 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:26Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47Промовирано

KUKA VO N,KOZLE

PRODAVAM KUKA VO KOZLE KARSI DETSKATA BOLNICA,ul,,Lovkenska 13,, 130m...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 21:29se izdava garsonjera

Garsonjerata e kompletno namestena za ziveenje.del od slikite se so s...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:28se izdava kompletno namestena garsonjera

Garsonjerata e kompletno namestena za ziveenje. Ima nov tv slikata e ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:28Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Se izdava stan kompletno namesten vo Nas. Karpos 3 so 2 spalni sobi....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:17Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:45Ексклузивен наместен стан кај Сити Мол

Станот е со приватно гаражно место на -1 кат веднаш споти излезот, ка...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:52Продавам спрат од куќа со посебен влез

Се продава целосно наместен стан во Козле во близина на Германска амб...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:38SE PRODAVA STAN 53m2 TAFTALIGE 1

Se prodava nevselen luksuzno opremen stan 53m2,plus podrum 8m2 vo Ta...


85.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:36Se iznajmuva

Se izdava stan na mirna i odlicna lokacija.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:18Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:44se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:44ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ВЛАЕ - 69м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ 🏢 Зграда во завршна фаза на градба....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:14Se prodava deloven prostor od 44m2 za 65000eur

Se prodava deloven prostor vo TC Karposh 4 , pred mostot na Vardar, v...


64.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
65.000 €
Денес 15:02Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава за 150000 еур или изнајмува за 450 еур комплетно реновиран...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:21SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO TAFTALIDJE

Se prodava stan 43m2, edna prostorija, banja, terasa, so lift, centra...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:40Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:35Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan za delovni nameni

Se izdava stan vo naselva Aerodrom, sproti benzinskata Makpetrol, ima...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Karposh 1

Stanot e cetvorosoben so dve wc, ima greenje i ladenje so multispilt ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Kozle

Se izdava kompletno moderno namesten dvoipol soben stan vo naselba Ko...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава празен стан со две спални соби 56м2 КАРПОШ- 4

Се издава реновиран ,празен стан со две спални соби во КАРПОШ 4 на вт...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан со две спални соби 75М2 КАРПОШ 1

Се издава комплетно наместен стан кај Центар за странски јазици во Ка...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува наместен стан 55м2 во Карпош 1 на СИМПО

Се изнајмува реновиран и наместен стан во Карпош 1 кај Симпо.Станот р...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан од 79м2 КАРПОШ 4

Се продава одличен реновиран стан од 79м2 на трети кат со две спални ...


116.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov stan 48m2 vo Vlae

Се продава нов стан од 48м2 во Влае во зграда на самиот кружен тек на...


58.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам нов куќа на почетокот на Ѓорче Петров

Куќата е нова, на мирна широка улица, оддалечена од другите куќи и се...


260.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava trosoben stan vo Karpos 1

Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija spoeni, dve komotni spalni s...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:48Луксузен кровен стан во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен кровен стан од 80м2,со погле...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:14Луксузен стан во сутерен во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен стан во сутерен од 80м2, во ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:14Луксузен стан во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен стан од 106м2,со поглед на С...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:14KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Се продава куќа во Бардовци 350 000€ Во елитниот дел, на брдото. Пла...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:59Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:50Izdavam soba za samci vo Kozle

Se izdava soba za samci na sprat od kuka. Spratot raspolaka so se vku...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 10:5033m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:52Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам