4397 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco Daily 50c 13 2003 godina

Повеке инфо на тел 070 368 690 Дејан


3.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 авг 12:12Промовирано

FIAT IDEA 1.3 MULTIJET EXTRA ECONOMICNO NOVO

Se prodava odlicno ekonomicno vozilo za po grad i za pocetnici. Vozil...


3.499 €
или предлог цена
Вчера 12:25НОВ ОГЛАС
Промовирано

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Se prodava kombanja

zmajot e odlicen so odlicen motor od prv sopstvenik bez nikakvi vlozu...


2.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 22:25Viluskar indoss

viluskar indos so 539 motor vo odlicna sostojba super cenA ispraven.k...


Вчера 22:25Tegovi za Motokultivator kultivator imt 506

Originalni Fabricki Tegovi za Motokultivatori imt 506 pasuvaat i na i...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03Michelin E Primacy 225/45/R17

Prodavam edna letna guma Michelin E Primacy 225/45/R17 so dot 0921 vo...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29Renault Laguna 2.0 Turbo

Se prodava Renault Laguna 2.0 turbo 120kw so pominati realni 239 000k...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29Novi gumi raspar Barum i Michelin

Se prodava letna guma (raspar po edna samo) i toa: Barum 225/50/17 c...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29Opel Astra 1.7 2006

Se prodava Opel Astra 1.7 2006 god so Cosmo Oprema. Napraven e golem...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 21:14Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 20:54Mercedes_benz CDI C250 204ks

Vw polo 1.4 51kw dizel 2008 godina prva registriracija 330.000km ...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 20:53ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 20:47Mercedes w211 E270

Se prodava mercedes W211/ E 270 avangard so dodatna oprema i panora...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:19Se prodava Piaggio X Evo 400 ie

Se prodava Piaggio X Evo 400 ie 2009 godina 40.000 km Registracija...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 20:15Fiat Grande Punto 1.9Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna so...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 20:10BMW 5x120 7Jx16 ET47 bandasi 16”

4 originalni bandasi BMW vo odlicna sostojba. Cena komplet so zimni g...


200 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 19:31Delovi za aprilia sr 50

Samo na delovi se sto vi treba ne se prodavat celi


99.999 €
или предлог цена
Вчера 19:21  НОВ ОГЛАС

Zontes X310

Zontes x310 312cc 35hp 5.500km Motorot e nov fabrika


3.800 €
или предлог цена
Вчера 19:20BMW E46 CABRIO

Kolata e vo perfektna sostojba plus tvrd krov samo za seriozni kupuv...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 19:18FIAT PUNTO 1.7 d

fiat punto1.7d na delovi 1999god


10 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10PEUGEOT 106

pezo 106 delovi moze i cela


111 €
или предлог цена
Вчера 19:10DELOVI ZA YUGO

Prodavam delovi za yugo


14 €
или предлог цена
Вчера 19:10TICO na delovi

daewoo tico


10 €
или предлог цена
Вчера 19:10HYNDAI SANTA FE 2.2

Prodavam hyndai santa fe 2007 godina za povekje informacii javete se ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Renault Megane

Se prodava renault megane vo odlicna sostojba Kontakt: 078-281-141


2.200 €
или предлог цена
Вчера 17:38Aluminiumski bandazi MAK 17" 5x98 8J ET30 za Alfa Romeo

Prodavam originalni aluminiumski bandazi MAK 17" 8J ET30 5x98 (Alfa R...


Вчера 17:24Prodavam Daihatsu Sirion

Odlicno gradsko vozilo so mala potrusuvacka 4,5 otvoreno i okolu 5,5 ...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Вчера 17:01Ford Transit 2.5 termoking

Se prodava Ford Transit 2.5 td termoking. Voziloto e vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON


799 €
или предлог цена
Вчера 16:21Mitsubishi Lancer 1.5

Telefon : 070 252 389 Na poraki ne odgovaram. Prodavam Mitsubishi L...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 16:14AUDI A7 3.0 TDI 245 PS QUATTRO S-LINE -11

TEL: 077 842 985


24.500 €
или предлог цена
Вчера 16:07  НОВ ОГЛАС

Celicen Bandaz so guma 5x105 Бандаж

Se prodava celicen bandaz so guma zimska 195 65 15 5x105 Centralen ...


Вчера 15:39Metanski sistem

Se prodava metanski sistem. tel.076/431-667


1 €
или предлог цена
Вчера 15:21Navlaki za sedista za kola

Prodavam univerzalni navlaki za sedista za kola


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:59Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 Dzipot e vo odlicna sostojba.Praveno...


6.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.500 €
Вчера 14:34Gumi taurus 245 40 18

Se prodavat dve gumi,vozeni 4000km.Proizvedeni 2021god.


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 14:34Seat leon 1.9 tdi 2007 godina

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina vo super sostojba registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:47FORD FIESTA TITANIUM 1.6TDCI 95ks 2010 !!

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 2010 godina, kolata poseduva 2 kluca,...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 13:24MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:24IVECO 35S10 KIPER

КИЛОМЕТРИ: 225843 ГОДИНА: 2008 ЗАФАТНИНА НА МОТОР: 2287 SM3 СИЛА Н...


8.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00FIAT PANDA 2008 GOD BENZIN - METAN

FIAT PANDA 2008 GODINA ZAFATNINA: 1242 CM3 SILA NA MOTOR: 44KW-60...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам