Кавадарци
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10Se prodava plac vo S.Dabniste-Kavadarecko

Placot vo momentot e lozov nasad pogoden za izgrqdba na vikendica I...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:40Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:35Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:32zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:47KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:49Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:40Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


32 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:58Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:47Куќа со плац (одлично за мала винарија)

Продавам Куќа од 360 м2 со двор од 3000 м2 , одлично за мала винарија...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 22:55СЕ ПРОДАВА НИВА

Хитно! Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бк...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 19:59See prodava gold plac of 3400 m2

See prodava gol plac od 3300m2 vtor red .Ima alsfaltiran pat do samio...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 18:32SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 16:28Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 16:01Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 13:18Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 13:07Земјиште погодно за фотоволтаици

Се продава половина нива 5.5 декари од целава парцела на сликата (11 ...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 10:12Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 09:17Betonski kolci

Се продаваат бетонски колци стари 5 год, арматура 4.5 мм ребрована, д...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 19:56Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 16:34Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 16:25zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 15:33Kavadarci (Glisic)

Se prodava 479m2 gradezno zemjiste vo Kavadarci (Glisic).Zemjisteto s...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Plac vo Kavadarci

Prodavam atraktiven plac (2 parceli edna do druga) od 5500m2 mesto v...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 09:29Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 09:14PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 07:56Се продава плац

Се продава плац (1366 М2) во област Домовица над индустриското школо ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 00:11MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мар 20:54SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мар 16:01Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мар 08:47ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мар 07:22Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мар 03:01Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мар 18:20Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мар 08:50Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мар 07:21Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 мар 07:21Plac vo Vatasha do crkvata

Se prodava plac vo Vatasha do crkvata 268m2 kontakt: 075803755


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 мар 01:07Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 12:48Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам