Подкатегорија:
                   
870 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 04:53Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 23:55KUPUVAM RTX 3060 Ti PONUDETE

Kupuvam RTX 3060 Ti Ponudete na viber, so slika i povekje info za g...


350 €
или предлог цена
Вчера 22:52WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


850 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Maticna Ploca Intel S5000VCL Dual Socket Xeon

***** kontakt na VIBER ***** Intel S5000VCL Dual Socket 771 XEON E...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20TP-LINK wr740n Рутер/Ruter

Ispraven bez nikakva mana, doagja so polnac i mrezen kabel


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Рутер / Ruter Linksys Cisco wrt54g2 Wifi

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja kople...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43Рутер / Ruter Linksys Cisco wr120n Wifi

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja kople...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43ST LED Monitor 22"

LED Monitor 22 inch Odlicna Sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 14:59HDD WD 500GB 7200RPM

Se prodava nov malce koristen HDD WD 500GB-Sata (WD5003ABYX) Enterpri...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48HARD Disk Hitachi SATA 160GB

Се продава исправен без bad сектори 2.5' Hard Disk за лап-топ: Hitac...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Вентилатори Corsair ML140 PRO RGB

Продавам 4 вентилатори Corsair ML140 PRO RGB. 2 се нови, 2 се кори...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable - Novi eksterni diskovi

WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable Drive Black SIMPLE FAST AND P...


3.790 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21WD My Book external Hard Drive 12 TB

Се продаваат надворешни хард дискови модел: WD My Book капацитет...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45A-Data 8TB HM800 External Hard Drive

Се продаваат надворешни хард дискови модел: A-Data HM800 капаците...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45SSD - Intel D3-S4510 Series 960 GB Solid State Drives

Enterprise SSD со исклучително голем животен век - 2 DWPD т.е 3504 T(...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:45Prodavam Cooler Master V1200 Platinum

Napojuvanjeto e koristeno bukvalno 3 nedeli i e novo, cena fiksna ja ...


200 €
или предлог цена
Вчера 05:49Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус

Продавам многу малце користена тастатура + маус. !!!И двете работ...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 21:28TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
09 авг 14:15Asus Ruter/Рутер wifi

Kako nov, mnogu malce koristen. Raboti i kako ekstender.


600 МКД
или предлог цена
09 авг 14:15Xerox Phaser 3122

Vo ispravna sostojba koristen po doma so originalen toner koj treba d...


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 13:56Intel Core 2 Quad Q9550S

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 13...


1.800 МКД
или предлог цена
09 авг 13:56Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
09 авг 11:44Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


15 €
или предлог цена
09 авг 00:14MSI GTX 650 Ti Power Edition

Se prodava GTX650Ti PE 1GB DDR5 vo odlicna sostojba. Grafickata ja im...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
08 авг 19:37Bluetooth Slusalki - Bluetooth Stereo Headset HBS-730 - Novi

Bluetooth Headset HBS-730 Neckband - availbale in White and Black col...


550 МКД
или предлог цена
08 авг 15:47Mini Wireless Keyboard with Touchpad & backlight - Novi

Mini Wireless Keyboard with Touchpad & backlight Mini 2.4GHz 3-col...


550 МКД
или предлог цена
08 авг 15:47Hard disk 1TB bez bad sektori

KORISTENI hard diskovi no bez sektori naknadno moze da vi pratam test...


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 15:16Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.900 МКД
или предлог цена
08 авг 15:05Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 12:28MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


320 €
или предлог цена
08 авг 09:18Hard disk 40 Gb.

Postar model hard disk 40 Gb Maxtor.ispraven.100 den.


100 МКД
или предлог цена
07 авг 23:18Napojuvanja za PC.

Napojuvanja za postari modeli PC, razni.200den/parce.Moleks konektori.


200 МКД
или предлог цена
07 авг 23:14SODIM Ram za Laptopi DDR3

DVe plocki od po 1GB 1000 den parce


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 09:05Ново SSD Kingston 960GB

Се продава ново, неотпакувано Kingston SSD модел A400 со капацитет 96...


4.800 МКД
или предлог цена
06 авг 17:28PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni usb hub razmnozuvaci 4 portni. Ekstra cena ...


149 МКД
или предлог цена
06 авг 13:45BenQ LED GW2270H 22" 1080p

BenQ GW2270H monitor,kupen 2017 od Anhoch.Koristen vo nepusacka prost...


4.500 МКД
или предлог цена
06 авг 13:12TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300mbps

300mb tp link ruter so 2 anteni


600 МКД
или предлог цена
05 авг 16:26TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
05 авг 16:25Ryzen 7 3700X

Go prodavam vo rabotna sostojba e t.e. go koristam. Go prodavam porad...


14.000 МКД
или предлог цена
05 авг 15:16Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам