Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 10:54Промовирано

Prodavam LAVABO - Mijalnik, CESMA i Ogledalo

Prodavam Lavabo - Mijalnik, komplet so cesma i ogledalo Cenata e f...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:19Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 10:54Jacuzzi Best Way - Lay Z Spa Ibiza

Kupen 45000denari vo Juni 2022, malku koristeno. https://youtu.be/Og...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Вчера 10:54Se prodava kada vo odlicna sostojba

Kadata e vo odlicna sostojba mnogu malce koristena


1.000 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
1.800 МКД
27 сеп 22:38Protocen kujnski bojler

Protocnoto bojlerce e novo nekoristeno,kupeno od Rimeko


10.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:49OGLEDALA EFTINO!!!!!!!

NAJGOLEM IZBOR NA LED OGLEDALA NA DOPIR,IDEALNI ZA VO KUPATILA,SPALNI...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 14:22Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 14:21Tus Kabini , Paravani Site BOI

izrabotka na tus kabini od kaleno staklo 6mm, 8mm i 10 mm vo site bo...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:51Inovativna Tus racka

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња ...


299 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Set 3 sisinja za patuvanje

Комплет 3 шишенца за течност за складирање уредно спаковани. Изработе...


150 МКД
или предлог цена
12 сеп 01:28МИЈАЛНИК

Одлично сочуван со висок квалитет лесен за монтажа.Можност за испорак...


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:04Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje

🆕 Ново Hurricane Spin Scrubber е новата четка за чистење без напо...


999 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:51PARAVAN ZA KADA

Paravan za dlaboka tus kada •Dimenzii 160 x 70 cm Ve ocekuvame! �...


8.090 МКД
или предлог цена
30 авг 18:54PARAVAN ZA DLABOKA AGOLNA KADA

Paravan za dlaboka agolna kada •Dimenzii 120 x 80 cm Ve ocekuvame! ...


7.650 МКД
или предлог цена
30 авг 18:54AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet) •Dimenzii na kada 130 x130...


18.180 МКД
или предлог цена
30 авг 18:54PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 110×90 cm

Димензии: 110×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 9...


4.190 МКД
или предлог цена
30 авг 18:53Se prodava prozirno sendvič staklo

Prozirno sendvič staklo, paravan za na cokle ili kada Dimenzii: 65cm ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 авг 11:00VGRADLIVO TOALETNO KAZANCE GEBERIT DUOFIX DELTA 12 cm

👉 Geberit Duofix Delta е особено прилагоден за нова градба или моде...


1 МКД
или предлог цена
25 авг 22:04Set zastitni podlogi

Сет 4 гумирани подлоги. Подлогата e направена од пластика од смолести...


199 МКД
или предлог цена
18 авг 13:33PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 130×90 cm

Димензии: 130×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охр...


5.190 МКД
или предлог цена
17 авг 18:14Туш кабина

Се продава туш кабина со димензии 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 15:39KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 11:17Se prodava kada, malku koristena

Se prodava kada, malku koristena, cena po dogovor. Broj za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 13:00Када - пластика

Се подарува када од пластика неоштетена димензии 140х70 многу цврста ...


1 МКД
или предлог цена
25 јул 17:39PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

Plitka agolna tus kada "luxor" •Dimenzii 90 x 90 cm Ve ocekuvame! ...


4.050 МКД
или предлог цена
21 јул 21:19WC šolja FAYANS BALTIK

Se prodavaat dve (2) WC šolja FAYANS BALTIK, cena 1200 edna.


1 €
или предлог цена
16 јул 19:10Bojler 10 litarski

Bojlerce 10 litarsko ispravno 076530095


700 МКД
или предлог цена
14 јул 23:02Хантер даглас / Hunter Douglas za kupatilo

izrabotuvame Hanter daglas tavani vo kupatila , cena po dogovor , m...


12 €
или предлог цена
11 јул 18:24Лавабо со чизма

не се никаде оштетени ниту скршени само не стигнав да ги исчистам за ...


500 МКД
или предлог цена
05 јул 19:36elementi od tus kabina moze i zamena

prodavam elementi od tus kabina , masazer, so pumpata, par...


1 €
или предлог цена
13 јун 00:02Ogledalo za banja

Se prodava ogledalo za banja dobro socuvano. Dimenzii sirina 90cm vi...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 17:52STAKLENI TUS KABINI

IZRABOTKA I MONTAZA NA STAKLENI TUS KABINI OD KALENO STAKLO OD 6MM,8M...


По Договор
или предлог цена
02 јун 21:17Se prodava umivalnik i solja/умивалник,шоља

Se prodava : -Umivalnik so cesma i sifon -Wc solja so kazance Kor...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
31 мај 09:46Чешма за туш (Cesma)

Се продава батерија за туш. Тел: 071/751-980 Се продава и: * С...


1.000 МКД
или предлог цена
02 мај 11:59Zamena za ker. Plocki ozvucuvanje, Studio

zamena za keramicki plocki podni ili zidni menuvam Ozvucuvan...


1 €
или предлог цена
28 апр 02:16Mijalnik so cheshma i chizma

Se prodava, neupotrebuvan mijalnik so cheshma i chizma, izvadeni od n...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мар 14:41Prodavam kada

Prodavam akrilna kada 1,20 x 0,70


2.700 МКД
или предлог цена
21 мар 14:14СТАКЛО ФИКСНО ЗА ТУШ КАБИНА

Стакло за туш кабина (фиксно) 405 х1930 прозирно


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:00Dispenzer za sapun

Диспензер за сапун со автоматска индукција на пена. Сензорот е дизајн...


599 МКД
или предлог цена
06 фев 13:20tus kabina tush kabini

Tуш кабини во одлична состојба комплет со кади. 120x80cm - 5000den...


4.500 МКД
или предлог цена
03 фев 12:59Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам