1073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:53Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Голем избор на електромотори и редуктори


5 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Промовирано

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:53Belt-mashina za betonski blokovi

Се продава професионална полуафтоматска машина за бетонски блокови ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:24Kotel na drva Tamstadler germanski

Se prodava kotel na drva germanski Tamstadler, kotelot e so mal defek...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 21:30ELEKTRICAR majstor

izvedba na instalacii popravka na aparati i site uslugi za domajkinst...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:19DIGITALNA VAGA 15 KG

Se prodava digitalna vaga za tezina do 15kg. Vagata e maksimalno socu...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:58Fiskalna kasa Duna Severec Vardarec

Se prodavaat fiskalni kasi Duna Vardarec i Severec vo ispravna sostoj...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:58Masini i vitrina za sladoled

Cena po dogovor.Kontakt tel.077 574 459 Petre ili na viber 38977 574 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22Aparat za zavaruvanje

Inverter aparat za zavaruvanje skoro nov koristen 2/3pati


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
Вчера 18:44Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


9.499 €
или предлог цена
Вчера 17:43masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 16:21LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 16:09ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:54mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
Вчера 15:26resetki za 32 masina za meso

resetki za 32 masini za melenje meso.hardox materijal.ima od site vre...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25masina za briketi od slama

proizvodstvo na masini za briketi od slama so razlicni kapaciteti.dok...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 15:24skele podopiraci podupiraci za fasada i ploci

se iznajmuvaat podopiraci i skele skele fasadi, fasada, ploca pl...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:17Oprema za restoran

Oprema za restoran fast food kafic Klima ured inverter 5.5KW Skara ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:57Masina za nizenje tutun

Mnogu malce koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 12:22Konfekciska oprema

Se prodava konfekciska oprema poveke info 070 353 881


1 €
или предлог цена
Вчера 11:22OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42БУКОВИ ПЕЛЕТИ А1 ПРЕМИУМ / BUKOVI PELETI A1-KLASA PREMIUM!

Продавам БУКОВИ ПЕЛЕТИ на големо и мало А1 класа изработени 100% од ...


420 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42Masinka za seckanje pecurki

Masinka za seckanje na pecurki vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 07:36Bilbord na mag pat Bitola Skopje.

Imam bilbord za izdavanje na magistralen pat Bitola Skopje. 6x3 metr...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 23:07СЕ ПРОДАВА ВАКУМЕРКА ЗА ХРАНА

СЕ ПРОДАВА ВАКУМЕРКА ЗА ХРАНА - Италијанска Нова ! 490x295x175 mm - I...


450 €
или предлог цена
27 сеп 21:23Се продава Котле на пелети

Се продава скоро ново котле termofluks 25kw,користено 2 сезони во одл...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 21:23СЕ ПРОДАВААТ МАСКОТИ

.Мече 10000 ден.слонче 10000 ден.и пикачо 6000 ден. Пингвин 6000 ден....


6.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:22Се продава опрема за пицерија

Професионални кутии за ѓузлемина за пици со димензии 60/40/10. кутиит...


1 €
или предлог цена
27 сеп 16:46Se iznajmuva agregat i mesalica

Se iznajmuva Agregat 4.5kv. 1000d Mesalica za m...


500 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:29ДАБОВИ талпи, талпи од ДАБ - продавам

Продавам екстра квалитетни дабови талпи со должина од 2м до 4 м. Имам...


450 €
или предлог цена
27 сеп 16:23OREOVI TRUPCI - kupuvam

Kupuvam oreovi trupci. Za istite potrebna e soodvetna dokumentacija, ...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:23Reduktor za digalka редуктор за дигалка

Не е користен со редукција од 30/1


150 €
или предлог цена
27 сеп 16:19Циркулар cirkular

So 5.5 kw trofazen motor


350 €
или предлог цена
27 сеп 16:17Zapcesta pumpa запчеста пумпа

Запчеста пумпа за густи течности користена за транспорт на мазива со ...


300 €
или предлог цена
27 сеп 16:15Presa presi преса преси

Фабричка со 2 водилки за прецизност 250 евра само пресата 450 евра...


250 €
или предлог цена
27 сеп 16:12POTENCIOMETAR

NOVO.kuoen e po greska


1.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:42TRACNA PILA INDUSTRISKA

Se PRODAVA TRACNA PILA BANSEK CENA 800 EVRA TEL 070 208 986 I 070 356...


800 €
или предлог цена
27 сеп 11:29retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 сеп 11:17ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.

Се продаваат крајници во сандаци по1.2 метри просторни,отпадно дрво о...


4.200 МКД
или предлог цена
- 51 % Попуст
8.500 МКД
27 сеп 09:24Продажба на евро палети/ Prodazba na evro paleti 1 и 2 класа

Продавам евро палети на големо и мало по договор во зависност од коли...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 09:24Makita polnac

Nov . MAKITA Dupli polnac so USB priklucok


70 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

27 сеп 01:40Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам