Боговиње
                   
216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Setra 315 HD 2003 godiba

Setra 315 HD Dobra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автобуси

Вчера 22:37  НОВ ОГЛАС

VILUSKAR NISSAN 3 TONA TRIPLEX BENZIN PLIN

- VILUSKAR NISSAN 3 TONA BENZIN PLIN - TRIPLEX KRAN - KOMPLET SER...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37BAGER VOLVO EC 210

- BAGER VOLVO EC 210 - GODINA 2000 - IMA KLIMA - SEGA E UVEZEN ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37BAGER KOMATSU PW 95 GODINA 2001

- BAGER KOMATSU PW 95 - GODINA 2001 - TEZINA 10.700 KG - SO 3 KO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37VILUSKAR KINDE 6 TONA DIZEL

- VILUSKAR LINDE 6 TONA DIZEL - KOMPLET SERVISIRAN - SEGA E UVEZE...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 2008

Kolata e vo dobra sostojba. Klima. Panorama. Registrirana. Za poveke ...


2.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Вчера 08:54AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO SPORTBACK

Kolata e vo super sostojba. Doneseno od svajcaria. Plateni davacki. 8...


5.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Вчера 08:54Daewoo nubira 1.6 16v

Se prodava daewoo nubira 1.6 cist benzin bez plin, motor menjac vo do...


1 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

26 јун 17:16Audi A4 2.0 tdi 190 hp 2017

148.xxx km original moze proverka Bez nekoja mana Za poveke info 07...


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

23 јун 21:57Honda

Se prodova Honda fullcross 250 cc 2016 godina. Vo dobra sostojba. Nov...


3.199 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

22 јун 00:51Honda CRF 450

Honda crf 450 2008 so 60 ps i 90 rabotni sati ! Komplet servisiran ...


2.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

19 јун 23:17Boatian 50cc 4T 2008

Vo ispravna sostojba pali vozi so dokumenti


380 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мопеди (под 50 cc)

18 јун 11:52Se prodava Golf V 2.0

Se prodava Golf V 2.0 so full oprema. Shitet Golf V 2.0 me pajisje m...


5.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

17 јун 20:59Tanjiraca 20 leskovacka

Tanjiraca 20 leskovacka drveni lageri odlicna nigde varena 070557265


580 €
или предлог цена
12 јун 12:42Spartac imt

Spartac imt kompletan dvoredan 070557265


550 €
или предлог цена
12 јун 12:41Golf 5

Golf 5 2.0tdi


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Боговиње / Тетово

Автомобили

10 јун 14:31Bmw 730

Se prodava bmw 730d ili moze zamena so vasha doplata


4.700 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

06 јун 19:42Landrover Frelander2 td4 2008 2.2d

Vo odlicna sostojba registriran servis napraven odlicen enterier moze...


10 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

05 јун 15:47Jeep

Jeep 4+4 elektrika na staklo ,tempomat, bord kompjuter,novi gumi ,sib...


7.000 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

04 јун 10:12Berac za mcenka

Berac zmaj jednoredni 070557265


11 €
или предлог цена
02 јун 16:50Plug lemind i drlaca

Plug dvobrazdan leskovacki i trikrilna drlaca 070557265


11 €
или предлог цена
02 јун 16:50Audi A6 3.0 TDI 245PS 2X - Sline

Se prodava Audi A6 Donesen od Germania Sega 1godina Registriran ...


25.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

02 јун 07:22YAMAHA XV 1000 CUSTOM

Motorot e vo super sostojba. 1985 god. Svajcarski dokumenti. Napraen ...


4.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Мотори (над 50 cc)

01 јун 08:55TOYOTA AYGO 1.0

Kolata e vo super sostojba. 2006 god. Doneseno od Germania.plateno ca...


2.650 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

01 јун 08:54C220 Mercedes

FULL OPREMA, REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON, FULL SERVICE, LETNI / ZIMSK...


13.900 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

27 мај 13:00Bmw 118d full oprema

Prodavam bmw 118d so full oprema , servisirano , registracija do 08.2...


5.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

22 мај 11:59Zastava 128

Zastava 128 registrovano Poz na tel 070530884


11 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

15 мај 11:13PHAETON 3.0 DIZEL 2008

Kolata e vo super sostojba. Reg so zelen karton. Servisiran komplet. ...


8.800 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

12 мај 08:55Fiat Punto 1.2 2001god

Fiat Punto 1.2 benzin 2001god klima bez registracia


900 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

07 мај 15:24A Class

A 170 Dizel Long


2.400 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

03 мај 18:28BMW X6 40d xDrive sport 2011

BMW X6 40d xdrive sport 2011 - noviot motor 3.0 N57 306hp🐎 - dista...


26.000 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

30 апр 22:42Zupcanici

Zopcanici za motor majevica cisterna


60 €
или предлог цена
29 апр 19:05Lenta za kukuruz

Lenta 7.8.9m za kukuruz


600 €
или предлог цена
29 апр 19:05VIBRO PLOCA BOMAG 579KG GODINA 2013

- VIBRO PLOCA BOMAG 579 KG DIZEL - GODINA 2013 - SEGA E UVEZEN —...


По Договор
или предлог цена
25 апр 13:00VIBRO ZABI GERMANSKI

- SE PRODAVAT VIBRO ZABI GERMANSKI - SEGA SE UVEZENI


По Договор
или предлог цена
25 апр 13:00AULONI AUTOMOBILE Bmw E46 320 diesel 150 ps 2003

Bmw E46 320 diesel 150 ps 2003


3.400 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

22 апр 23:20HITNO SE PRODAVA - Seat altea 2.0tdi DSG MENJAC

Seat altea 2.0tdi DSG MENJAC reg 07-2022 godina voziloto. klimatro...


5.000 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

22 апр 10:46MT HELMET XL KACIGA KAKO NOV!!!

MT HELMET XL KACIGA KAKO NOV KUPENA BO DYNAMIX


4.000 МКД
или предлог цена
19 апр 23:48MT HELMET XS NOV KACIGA!!!

MT HELMET SIZE 54 (XS) NOV KUPENA VO DYNAMIX!


3.000 МКД
или предлог цена
19 апр 23:46VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL

- VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL - IMA LEVO DESNO - KOMPLET SERVISIRA...


По Договор
или предлог цена
19 апр 19:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам