Битола
                           
2813 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Се продава


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 11:09Промовирано

Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 14:04Промовирано

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 сеп 18:13Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 Се издава нов стан во нај...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


998 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:52SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:44SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 12:16Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 11:53Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
Денес 11:44Се продава прекрасен фамилијарен стан кај Ат Пазар

Се продава комплетно реновиран фамилијарен стан во близина на Ат Паза...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Станови

Денес 11:44Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:12DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Денес 10:59Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:34DUKAN 25 m2 SE PRODAVA

PELAGONKA 1 na Prilepska


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:25Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:16Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:16KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:05Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:04PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 10:04SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:40Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:38Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:37Se izdava stan vo centarot na gradot

Stanot se naoga vednas kaj saat kulata do siroksokak.Ima dve spalni,d...


9 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:36NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:19farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:59HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:26Dukan kaj Oficerski

69m2 deloven prostor, 69m2 vizba/magacin, 182m2 dvor. Greenje so parn...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:14Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


25 €
или предлог цена
Денес 08:12SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:45SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:44Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:56SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:56Издавам стан за странци

Станот е во центарот на градот, 300 метри од Саат кулата. Не е потреб...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:44Izdavam deloven prostor

Idealen za Ordinacija, frizernica, kozmeticki salon, kancelarija i sl...


4 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:40Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:40Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 22:26Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе купувам куќа

Купувам куќа или викендица во село Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе,...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 22:20Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе купувам плац

Лавци, Дихово, Магарево, Нижополе. Купувам плац до 300м2, по цена до...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:20Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам