Скопје Центар
                   
2184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Sapphire RX 580 pulse 8gb

Koristena za majning, vo odlicna sostojba Slikite se od kartata


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:48Prodavam MacBook Pro 15 - mid2017

Prodavam perfektno sochuvan MacBook Pro 15-Inch "Core i7" 2.8 Touch/M...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:03Se prodava laptop Lenovo U310

Se prodava laptop Lenovo U310 Procesor i3-3217U 4core Ram 4GB Nova i...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:01Laptop ASUS K550L i7

Prodavam laptop ASUS K550L, 15.6" i7 procesor 4-ta generacija, 8Gb RA...


230 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
240 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:34XFX 580 8 gb

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со темпе...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:20WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


850 МКД
или предлог цена
Денес 17:06Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:27Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:07Laptop HP 250 G6 I3

Laptopot e vo odlichna sostojba so Nov SSD super brz laptop so bateri...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:07Laptop Dell i5-7200

Laptopot e vo odlichna sostojba nadrgarden so Nov SSD za da bide pobr...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:07Mac Book Pro i7 oshteten display

Mac book pro retina mid 2015 so odlichna konfiguracija, desnata stran...


380 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
410 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:07Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:07Nov Helium miner / ruter BOBCAT 300

Prodavam nov neodpakuvan bobcat 300, Cena 500€ fiksna Kontakt: 07...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 14:37Laptop Dell - i5 cpu, 8gb ram, 250gb ssd

Laptop Dell Intel i5 Pro 3.4Ghz cpu - 4th gen Intel HD Graphics 2...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:36Microsoft безжични тастатура, оптичко глувче и приемник

Продавам Microsoft безжична тастатурата, Microsoft безжично оптичко г...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:13  НОВ ОГЛАС

Напојување Cooler Master 520W PRO Real Power

Продавам напојување Cooler Master во одлична состојба, без никаква ма...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

MSI GeForce GT 730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


1.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


4.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

TOSHIBA LAPTOP

Продавам Toshiba Laptop 15'6, со amd e2 2000 apu [dual core processor...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:12Leptop HP 250 G7 Kako NOV!

Laptopot e kupen pred 2-3 godini i e socuvan kako nov. Odlicen e za k...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 11:53ЛАПТОП ПО ВАШ ИЗБОР

Поради продолжување на договор со Телеком имам буџет од 40.000 денари...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Toshiba L850-13p 6GB RAM-Intel i5-600GB

Prodavam Toshiba laptop vo odlicna sostojba so baterija i orginalen p...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:49*** Apple iMac 21.5" *** iButik.mk

iMac 21.5" - odlicna sostojba. So originalna Apple tastatura i gluvce...


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:20Point Of View GTX 750 Ti 2GB

Se prodava GTX 750Ti 2GB DDR5 vo odlicna sostojba. Koristena pretezno...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:46MacBook Air 2020

Se prodava MacBook Air 2020 so i5 procesor quad core 3.5ghz max, 8GB ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:05Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21MacBook Pro 15’ i7 2011god

Odlicna sostojba i7 procesor 4gh Ram moze da se nadgradi do 16GB O...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:43Extra Mining Rig RTX 3060

Prodavam 5x MSI 3060, 6 meseci stari, kako novi, odrzhuvani redovno v...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 18:36Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 60GB SSD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Бате...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:55Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач...


150 €
или предлог цена
Вчера 16:50Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na WINDOWS I OFFICE kako i site potrebni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 15:41Macbook Air 13” early 2015

Se prodava Macbook Air early 2015 model ( silver ), 13” so i5 intel p...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:43Se prodava laptop Asus Vivobook

Asus Vivobook 15inch Intel i3-7020 2-core, 4 logical processers @ 2....


10.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
12.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:38Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00TL-WR841N TP-LINK Ruter/Рутер

Tp-link Ruter-ekstender. Kako nov.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Asus Ruter/Рутер wifi

Kako nov, mnogu malce koristen. Raboti i kako ekstender.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Компјутер потполно во функција-за дома,канцеларија,играње

Матична плоча-ASRock ALiveNF5-SATA2+ Процесор-AMD Phenom 9750 Quad-c...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 08:51Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам