Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se za Dell Inspiron 15 3521 3531 ploca tastatura, delovi

Delovi za laptop Dell 3521 3531 3537 i drugi modeli na Dell maticn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Денес 12:26Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Денес 12:25Polnac za ACER

Se prodava polnac za ACER laptopi od postarite serii. Povekje na slik...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33Рам за лаптоп

adata ddr3 2gb-6komada x500den asnit 4gb ddr x3 komada x700den


500 МКД
или предлог цена
25 сеп 00:14Maticna za Dell inspiron 15 ,3567

120 eu so moja montaza i garancija 30 dena Fixno I3 6006 Bez vrora g...


120 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:23MARKA GALKO

Kozna kako nova. Kupena 12.000 se prodava za den


4.300 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
5.500 МКД
20 сеп 13:05baterija a hp 250 g7 nova

ivadena od osteten laptop kako nova 3500 fix imam i ploca so i3 6 ge...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

18 сеп 22:23Lenovo docking station

Prodavm 2 doking station za Lenovo. Odgovara na x220, t440....


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

18 сеп 14:00Hard disk za laptop WD Blue 1TB

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:09Wi-fi Kartica D-link DWL-G630 за лаптоп

Wi-fi Kartica D-link. Wireless картица за лаптоп. Cardbus kartica za ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

14 сеп 12:46Maxell SSD 120GB/240GB 2.5" SATA III - Novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1250 den. Maxell SSD 240GB 2.5" SAT...


1.250 МКД
или предлог цена
12 сеп 13:06Delovi Laptop Desktop Kompjuter

2x Tastaturi za Laptop Asus modeli kompatibilni so K50 - 1000den -...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

11 сеп 22:15Laptop Svetlo

Laptop Svetlo


250 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:04RAM Memorii SAMSUNG 4GB 2x2GB DDR3 1333MHz SODIMM Laptop

RAM Memorii SAMSUNG 4GB 2 x 2GB 1333MHz DDR3 CL9 1.5V SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 23:05RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop

RAM Memorija KINGSTON 16GB 2 x 8GB DDR4 SODIMM za Laptop


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

06 сеп 20:39NOVA TASTATURA za HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

Original New for HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5 НОВА оригинал таст...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

05 сеп 17:00lenovo G500 G505 G510 флет кабел

флет каберл за lenovo G500 G505 G510 LVDS CABLE


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

05 сеп 16:59Ram za laptop 2x 8GB DDR4

Hp26d4s9s8me-8 Kingston 8gb Pc4-2666v SO DIMM Memory Dve parcinja ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 00:10DDR4 SODIMM 3200Mhz

DDR4 SODIMM 8GB PC4-3200Mhz Za laptop samo Se prodavaat novi ispr...


2.000 МКД
или предлог цена
29 авг 15:57Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:13ORIGINAL Polnach za Laptop HP

Input : 1.7A 50-60hz Output: 3.33A 65w


1.300 МКД
или предлог цена
27 авг 09:05USB-C Pro Hub za MacBook Pro/Air

USB-C Pro Hub za MacBook Pro/Air Cenata e fiksna. Prakanje po kargo...


3.000 МКД
или предлог цена
20 авг 22:52Delovi za Dell xps 1730...na delovi...

Graficka rasipana


555 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 авг 14:41Original polnach za Hp

Ispraven polnach ne e popravan


1.200 МКД
или предлог цена
19 авг 08:26HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
18 авг 16:52Original DELL Adapter 19.5V

Poloven Originalen DELL Adapter 19.5V


800 МКД
или предлог цена
15 авг 18:16Ram Ddr 2 Sodim za Laptop

Se prodavaat dve plocki po 4Gb Ddr 2 Kingston


1 МКД
или предлог цена
02 авг 14:39Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin LENOVO

Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin od LENOVO, komplet so plasticnata ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

01 авг 20:05Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL

Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL Size: 15.6 Resolution: WX...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

01 авг 20:05RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB DDR4 SODIMM Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 20:00Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
27 јул 08:28Baterija za ASUS U31 U41 P41 P31

koristena nepoln mesec 3000 den fix cena Za ponisko ne se dogovaram ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 јул 13:54Продавам нова екстра квалитетна ташна за секој лаптоп 350ден

Продавам нова оригинална брендирана ташна"COMPAQ",одговара/пасува/за...


350 МКД
или предлог цена
06 јул 07:53RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
03 јул 15:55Adapter FSP Group 12V 4.16A 50W MAX

Се продава исправен Adapter FSP Group 12.0V 4.16A 50W MAX


400 МКД
или предлог цена
24 јун 14:50Ram za laptop DDR4 DDR3 SODIMM SO-DIMM

Prodavam ddr4 sodimm memorii (za laptop). 1) DDR4 32GB (2 x 16GB) ...


4.500 МКД
или предлог цена
15 јун 08:38RAM Memorija SAMSUNG 2GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 2GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop


500 МКД
или предлог цена
09 јун 00:25RAM Memorii KINGSTON 4GB 2x2GB DDR3 1333MHz SODIMM Laptop

RAM Memorija KINSTON 4GB 2 x 2GB 1333MHz DDR3 CL9 1.5V SODIMM Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам