Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 мар 11:51Luster

Prodavam kvaliteten luster, kupen od Solun,. Ispraven se prodava por...


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

19 мар 16:03Лустер Орион позлатен 24К со Swarovski кристали

Во беспрекорна состојба Висина 145цм Дијаметар 110 цм Сијалични ме...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 мар 11:44Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

15 мар 14:40Prodavam Neonki Plafonjerki

Prodavam Neonki Plafonjerki vgradni i nadgradni dobro socuvani i malc...


700 МКД
или предлог цена
11 мар 21:53LED svetiliki i armaturi

Prodavam 16 kom LED neonki od 1,20m . So LED svetilkite odat i 8 arm...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

08 мар 19:47Novi LED sijalici А+ класа doneseni od Germanija.

Нови лед светла енергетска А+ класа донесени од Германија. (основа ал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

06 мар 13:22EGLO led luster

Продавам малку користен лустер од брендот Егло. Лидија 070 861-002


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 мар 17:25LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
02 фев 19:515м RGB LED Лента за Декорација APP Контрола USB влез

Можете да нарачате преку следниот линк доставата се врши за 2 дена до...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

23 јан 22:40LED SVETLA

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA!!! LED SVETLA VNATRESNI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јан 20:33Svetilka reflektor

Jacina 75 w 4 komada


5.200 МКД
или предлог цена
11 јан 16:09Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

07 јан 20:33Столна лампа

Нова - неупотребувана.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

07 јан 09:20LED PANELI

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI SEKOJA DIMENZIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

18 ное 09:35Ekskulzivna podna lampa

Se prodava ekskulzivna podna lampa (metal/staklo) kupena 9.000 denari...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

16 окт 16:32LED SVETLA

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI SEKOJA DIMENZIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

13 окт 22:02Led ulicna sijalica 30W-40W so 2 God garancija

Ceni se 30wat 350 den 40 wat 400 den 2 godiji garancija A klasa


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

02 окт 08:00Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

01 окт 19:19Столна лампа "Пирамида" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Hashtag" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Omni" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Full moon" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Fener" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Paris" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Star" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Luster so 5 kugli

Ubav dekorativen luster


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 сеп 11:53Prodavam nova bateriska svetilka

Prodavam nova baterijska svetilka so kompas, odlicna metalna izrabotk...


350 МКД
или предлог цена
24 авг 12:23Svetla zidni,lusteri na pola cena

Rasprodazba na lusteri ,zidni svdtla,vgradni svetla,vodootporni za na...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

08 авг 17:27Соларен куќен број и лед светилка

Соларен панел + куќен број. Во комплет добивате самолепливи налепници...


749 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 јул 23:10Lusteri,svetla na pola cena

Dukjanot e zatvoren i svetlata se prodavaat otprilika na pola cena.Im...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 јул 22:57Lusteri luksuzni rasprodazba na pola cena

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 јул 22:56Svetla za nadvor,na zemja,vodootporni,lusteri

Vodootporni svetla za nadvor,na zemja ili pred vlez.Dukjanot e zatvor...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:51Lusteri,svetla,plafonjerki..

Lusteri na pola cena.Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini cen...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:49Visecki lusteri na pola cena

Golem izbor na lusteri,zidni svetla,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:49Lusteri novi rasprodazba

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:48lusteri hitno eftino vo kutija

lusteri crveni hitno evtino


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 јул 13:57Neonska lamba

Neonski drzac so dva reda neonski lambi. Raboti ednoto drugoto tre...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

16 јун 08:41Luster luksuzen

Nov luksuzen luster namalen od 4200 na 1800.Se podesuva visina i siri...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 јун 14:31Lusteri,plafonjerki,svetla..

Slika 1,2 i 3 visecki luster so 3 caski,se podesuva visina,namalen od...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:37Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам