Аеродром
                   
1730 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:03Промовирано

Ryzen 5 3400G

Extra procesor


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:18asus zenbook duo ux482.....i5 11gen., 16ram, 512 ssd name

asus zenbook duo ux482.....i5 11gen., 16ram, 512 ssd name...so dva di...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 05:58MACBOOK AIR M1...8GB RAM, 256 SSD...36 CIKLUSI BATERIJA

MACBOOK AIR M1...8GB RAM, 256 SSD...36 CIKLUSI BATERIJA...BUKVALNO KA...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 05:58Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram

Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram....novi


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 05:58z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram

z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 05:57PSU - Gigabyte G750H - 750W - 80 Plus Gold

Prodavam polu-modularno napajanje nepuna godina raboteno, kako novo v...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Ruter Level One

■Se prodava ruter Level One ■Model : wgr-8031 ¤So site propratni kabl...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

Ruter Linksys

■Se prodava ruter Linksys ■Model : wrt54gl ¤So site propratni kabli ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

LOGITECH m280 mouse

■Se prodava Logitech mouse ■Model: M280 □komplet so se resiver za is...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

Ram memorija ddr 3 za laptop

■Se prodava ram memorija ddr3 4gb. - 4 plocki ■Plockite se ispravni ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

ASUS adapter, polnjac, punjac za laptop

Se prodava Asus adapter 19.5 v 11.8 a 230 w Adapterot e orginale...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:45  НОВ ОГЛАС

Mid-range Gaming konfiguracija

Se prodava desktop gaming konfiguracija, ja prodavam mnogu malku kori...


15.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.990 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:22HP Pavilion brend kompjuter WiFi Phenom 7Gb RAM, 750Gb HD

Prodavam kukiste od kompjuter HP Pavilion Elite M9000 vo perfektna so...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:41MacBook Air (13-inch, Early 2014)

Laptopot e vo odlicna sostojba, baterija odlicna sleduva so orginalen...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:31KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Вчера 16:20Kingston HyperX FURY 8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 8GB 1866MHz DDR3 CL...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Вчера 15:52Kingston HyperX FURY 2X8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 2X8GB 1866MHz DDR3 ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Вчера 15:52Graficka Kartica - Asus GTX 580

Prodavam graficka kartica Asus GTX 580 Cena: 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51APPLE IPAD AIR 2 128GB BLOKIRAN

APPLE IPAD AIR 2 128GB SO ZABORAVEN PAZVORD BLOKIRAN I MALKU OSTETENO...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

Полначи за Macbook. Magsafe 1,2 и USB C

-18,5V 4,6A 85W Magsafe 1 за Macbook pro/Air до 2012 година -18,5V 4...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53  НОВ ОГЛАС

Nova RAM 4GB DDR3L DDR3 1600 mHz SODIMM CRUCIAL

Prodavam NOVA RAM memorija CRUCIAL (by MICRON) 4GB DDR3L 1600 mHz SOD...


790 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
950 МКД
Вчера 14:25RAM 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM 1.5V - nov

Prodavam nova RAM memorija 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM SAMSUNG 1 parc...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 14:24Nova RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz PC3-12800

Prodavam dve parcinja RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz PC3-12800 Kamose...


690 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
850 МКД
Вчера 14:24Nova RAM memorija Samsung 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM

Prodavam nova RAM memorija 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM - SAMSUNG 1 pa...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 14:24ADATA SX6000 Lite 256GB 1800/1200 MB/s

Продавам користено M.2 NVMe SSD. ADATA SX6000 Lite 256GB R/W (по ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Intel Celeron G3930 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G3930 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Вчера 14:16Samsung 128GB M.2 SATA SSD

Продавам користено M.2 SATA SSD Samsung 128GB MZNLH128HBHQ-000H1 ...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 14:16Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 13:13SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 13:122 MacBook Pro (128GB & 256GB), 13", 2017

Се продаваат 2 MacBook Pro, 13", 2017. Компјутер 1: ПРОДАДЕН - M̶...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00KULER ZA PROCESOR AMD

KULER ZA PROCESOR AMD NEKORISTEN KAKO NA SLIKATA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Microsoft surface mouse

Surface Mobile Mouse pairs easily with your Surface using Bluetooth®—...


Вчера 12:17Acer ICONIA TAB 8 so windows 10 operativen kako nov

skoro ic ne koristen dobien na poklon kamera 2 mega predna 2 mega zad...


55 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
59 €
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 12:13HP LaserJet Pro 200 color M251n

Prodavam odlicen laserski printer vo boja, mnogu malku upotrebuvan so...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23Ipad mini 4

Skoro nov Ipad mini 4 128 Gb Donesen od SAD Perfektno socuvan kako n...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 11:05ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,г...


23.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:01Prodavam Ram Memorija 2X4GB Kingston

Kako nova e 1 parce , vidi slika Kingston KVR16S11S8/4 Cena 1500 EDN...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 10:38SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 10:17SAPPHIRE Pulse RX 5700 XT 8gb

Prodavam sapphire Pulse RX 5700 XT 8gb vo odlicna sostojba , temperat...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 10:14ASUS X542UQ i5-8GB 250 ssd PRODAVAM

Prodavam odlicno socuvan ASUS Vivobook 15 X542UQ mnogu malce e kori...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:45Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам