265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Денес 18:32Златен Број / Zlaten broj 072 66 22 33

Се продава златен број 072 66 22 33 Многу погоден за сопствен бизнис...


Денес 16:39Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:47SE PRODAVA Xiaomi Mi 10t pro

Odlično sočuvan kako od salon Bez nikakvi znaci na koristenje So full...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:56IPAD MINI WIFI+CELLUIAR

SE PRODAVA CO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE STAVI I KARTICKA BEZ NIKAK...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Apple iPhone XR 126gb -RED Product

RED product -128gb true tone -ok face id -ok battery health 84% kompl...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:36Iphone 13 Pro 128GB Green nov neotpakuvan

Nov,neotpakuvan od kutija Iphone 13 pro Green 128GB INFORMACII SAMO ...


1.030 €
или предлог цена
Вчера 21:21iPhone 11 pro

Se prodava iPhone 11pro


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
Вчера 20:31Huawei p30 pro full pack

Huawei p30 pro full pack boja AURORA BLUE Garancija internacionaln...


300 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 20:05Otkup na mobilni telefoni

Otkup na mobilni telefoni isplata vednas kesss 078 640 991


Вчера 17:31XIAOMI MI NOTE 10

prodavam xiaomi mi note 10,ne e redmi,odlicno socuvan kako nov,so odl...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 16:09Huawei p30lite

kupen od telekom pred 5 mesec kako nov bez ostetuvanja


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11Iphone 11 pro max

Iphone 11 pro max Nema face id Nova baterija ima


430 €
или предлог цена
13 авг 16:53Xiaomi Poco M4 Pro 4gb/64gb

Se prodava Xiaomi Poco M4 Pro kupen od A1, koristen nekolku meseci So...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:17REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g potpolno nov so dve godini garancija ima ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
12 авг 18:44SE KUPUVA IPHONE 11 PRO MAX

Se kupuva dobro socuvan Iphone 11 Pro Max do 360evra


360 €
или предлог цена
12 авг 14:47Bluetooth Pleer

Mini bluetooth pleeri , so podrska na: -Bluetooth muzika -Mikrofon ...


699 МКД
или предлог цена
12 авг 11:15REALME WATCH

prodavam realme watch nov nekoristen meri saturacija na krv,puls idr...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
11 авг 16:29BUBICI MESO BOJA-CELOSNO NEPRIMETLIVI

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 08:53OTKUP NA MOBILNI ( NOVI - POLOVNI )

Откуп на вашиот телефон исплата веднаш. Најреална проценка.


06 авг 15:31akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

05 авг 13:02Kupuvam Xiaomi Redmi 9 pro 6+2 ram i 128gb rom

Kupuvam Xiaomi Redmi note 9 pro isklucuvo pojakata verzija so 6+2 ram...


05 авг 12:35Novi futroli za xiaomi poco f3

Maskite se novi ne koristeni ,samo taa sto e na preklop e nosena neko...


03 авг 13:16iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:15Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s Stratos + Premium

Se prodava smartwatch: Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s ili + Premium mod...


150 €
или предлог цена
03 авг 13:15Bluetooth Slusalki 5.0

Novi bluetooth slusalki so 10 metri domet.Pariraat na site Telefoni i...


499 МКД
или предлог цена
03 авг 07:15Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
02 авг 13:26PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 16:16Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000...


50.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:28Mate 20 pro

Mate 20 pro


220 €
или предлог цена
31 јул 23:59Drzac na telefon za vo kola

Nov drzac za telefon Aluminium Edition Viber 00306999510972


31 јул 16:025.0 Bluetooth Slusalki za Laptop i Mobilen

Bluetooth Slusalki so koi moze da razgovarate ili slusate muzika 10 d...


1.200 МКД
или предлог цена
31 јул 11:35Iphone 8

Se funkcionalno Odlicno socuvan


8.000 €
или предлог цена
30 јул 12:27Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
29 јул 08:03Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba Kontakt Tel 1 072321226 Kontakt Tel 2 070...


190 €
или предлог цена
29 јул 08:03KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
25 јул 20:34Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen nekolku meseci ama e socuvan kako nov so kutija ...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:31Samsung Galaxy Z Fold3 maska FlipCover with Pen leader

NOVA... originalna zastitna futrola kozna za Samsung Galaxy Z Fold3 ...


23 јул 08:40Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
22 јул 11:51Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам