Подкатегорија:
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider

Friziderot e vo super sostojba Momentalno e vo upotreba


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

Spore na drva

Sporeto e odlicno zacuvano kako novo Se prodava poradi nekoristejne ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:29Pecka magma 7, kamin

Prodavam trajno zareca pecka magma 7. Vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:42Sporeto na drva

Se prodavam sporeto na drva vo mnogu dobra sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:41Pegla na parea

Zemena po freska porackata.


700 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:11Delimano Kitchen Robot Deluxe

So vkluceni dodatoci, prikazani na slikite. Se prodava se zaedno, voo...


15.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:31Masina za susenje alista Beko,kako nova

Kondenzaciska masina za susenje alista Beko model DCU 7430.Malku kori...


190 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
220 €
26 сеп 11:53Bagat Visnja NOVA,masina za sienje i vezenje

Masina za sienje,vezenje i pletenje Bagat Visnja tip 706.Nova samo pr...


119 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
150 €
26 сеп 10:44ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:44Spore Alfa Plam

Se prodava dobro socuvano spore Alfa Plam


200 €
или предлог цена
24 сеп 17:29Aparat za kafe VIVAX

Se prodsva cisto nov aparat za espresso VIVAX, aparatot e vo perfektn...


20 €
или предлог цена
22 сеп 09:42Motorna pila-motorka-Dolmar 123

Motorka Sans Dolmar 123 Original Germanska


22 сеп 08:28Aspirator Ch

Ispraven ne mnogu služen boja kako na slikata.sirina 60 cm.


600 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:55digitalna vaga

NOVA PRECIZNA DIGITALNA VAGA, MERI DO 40 Kg. PRAJCAME PO KARGO NIZ C...


1.399 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:50Frizider peralna polovni

Socuvani i ispravni za upotreba Ceni po dogovor


50 €
или предлог цена
19 сеп 10:41GORENJE PERALKA

SE PRODAVA ISPRAVNA MASINA ZA PERENJE GORENJE


4.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 09:56Socuvani i ispravni

Mozat da se vidat i probat socuvani Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
13 сеп 21:34фрижидер замрзнувач 1100L - frizider - zamrznuvac

Се продава фрижидер замрзнувач од 1100 литри dimenzii na zamrznuv...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 17:51Бојлер и бојлерче

Се продаваат бојлер 80 литри и високомонтажно кујнско бојлерче заедно...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 01:52Prodavam toster Gorenje

Tosterot e 1800 W.


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 17:35Se prodavaat mikseri

.


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 17:34Rezervna zamenska cetka za Shark Navigator glavna cetka

Нова заменска резервна четка за главна моторна четка кај Шарк Навигат...


1.490 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:18Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:15Aparat za kafe electrolux

Se prodava kafemat ELECTROLUX vo dobra sostojba odlicen za domasni u...


5.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 09:04Frizider vitrina

Nestle


200 €
или предлог цена
06 сеп 08:51frizideri peralni i.dr

cena po dogovor 075 964 255 076 967 452


1 €
или предлог цена
06 сеп 08:50Фрижидери

Продавам фрижидер за одржување Горење и фрижидер за длабоко замрзнува...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:35Frizider vitrina kronenbier

Ispravna


1 €
или предлог цена
24 авг 20:01Se prodava pravosmukalka

Mnogu malku koristena


3 €
или предлог цена
21 авг 15:25Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
18 авг 17:39OTKUP !!! masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika

masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika mozi i drugo da.se...


123 €
или предлог цена
17 авг 21:26MAX MM 720 CTB микробранова

Капацитет 20 литри Моќност 700w 5 нивоа на моќност Опција за одмр...


3.400 МКД
или предлог цена
16 авг 11:28DeLonghi EC5.1

De Longhi EC 5.1 Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа цр...


4.500 МКД
или предлог цена
16 авг 11:28Protocen bojler 24kw

Protocen bojler 24kw kupen od setec 26.000denari garancija vo setec k...


18.000 €
или предлог цена
03 авг 10:40Peracka

Dosta socuvana


1 €
или предлог цена
27 јул 22:39Gorenje

Ispavna so proba


1 МКД
или предлог цена
27 јул 22:38Frizider vitrina za pijaloci

Ispraven so proba


200 €
или предлог цена
27 јул 22:35Kais timing belt za motorizirana cetka za shark navigator

Нов погонски ребраст каиш (3M 207 6) за моторизираната четка за Shark...


690 МКД
или предлог цена
25 јул 15:05plinsko reso stakleni i rosfajtni

stakleni 1. 38x27 1299den edna ringla 2. 70x40 1799den dve ...


1.299 МКД
или предлог цена
21 јул 16:39Fizider zamrznivac 310L i 410L

Funkcionalni so proba bez problem Ceni po dogovor


1 МКД
или предлог цена
14 јул 18:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам