901 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPhone 8 X Xr Xs 11 11 Pro / Max 12 Pro / Max 13 Pro / Max

Telefonite se kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Ne se Ek...


1 €
или предлог цена
26 мај 16:05Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 74990 д...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
13 јун 09:01Промовирано

Apple iPhone X

Telefonot e ekstra zacuvan, seuste ja ima orginalnata baterija. Post...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Денес 22:49PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


9.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
11.500 МКД
Денес 22:35Iphone se

Max socuvan so 84%kapacitet na bat


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:25Samsung J 3

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:08SAMSUNG Galaxy Note 20 rosegold

SAMSUNG Galaxy Note 20 Rose gold Komplet kutija polnach Sleduva...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Денес 13:49Galaxy A33 5G nov neodpakovan

Nov zemen od a1


18.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 МКД
Денес 13:28SAMSUNG Galaxy S10 PLUS

Tel nema nikakva mana Raboti odlicno Puknato zadno kapace


13.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 МКД
Денес 13:23SAMSUNG GALAXY A51

Kako nov,bez grebki,malce koristen.Raboti so site karticki,komplet ku...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:17Prodavam XIAOMI MI 10T PRO,kako od salon,full paket.

Tel.e nov,So 24mes.garancija.Telefonot e koristen dve nedeli i sedi t...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Денес 12:16ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi mobilni: iPhone 7 Plus 9900 Samsung A32 12900 Xiaomi M...


9.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Samsung A315G/DS

Телефонот оди со кутија и додатоци, користен 1 година, зачуван како н...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 11:03Samsung Galaxy Note 8

Здраво! Се продава Samsung Galaxy Note 8, купен од MediaMarkt, Ав...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Note 20 Ultra kupen od Neptun.

Extra zacuvan mn malku raboten so garancija do 28.08.2022.


36.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
39.999 МКД
Денес 10:24Redmi note9 pro ram 6/128gb.kam.65mp.20m.gar.mobistrk

Xiaomi redmi note9 pro ram.6/128gb.bat.5000ah.kam.65mp.procesor sapdr...


8.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.500 МКД
Денес 08:20Samsung a71 ram 6/128.malce raboten kako nov mobistrk

A71.ram.6/128gb.kako nov malce raboren ful pak 9900d


9.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
Денес 08:20Iphone 7 kako nov ne otvoran malce taboten mobistrk

Iph.7.silver ram 2/32gb.odlicno socuvan 5900d


5.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:20A52s.5g.NOVI 6/128gb 24m.gar.mobistrk

A52s.5g.novi 6/128gb.24m.gar.mobistrk 17490d.mozi staro za novi


17.490 МКД
или предлог цена
Денес 08:20A32.4/128gb.kam.65mp.NOVI 24m.gar.a1.mobistrk

A32 .4/128gb.kam.65mp.24m.gar.a1. Novi 10900d. mobi strk


10.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.490 МКД
Денес 08:20A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 8990d.mobistrk


8.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.490 МКД
Денес 08:19A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 mobistrk 9490d


9.490 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
Денес 08:19honor x8.ram 6/128gb.NOVI bat.5000ah.mobistrk

Huawei honor x8 ram.6/128gb.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.10490d.mobistrk


10.490 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.990 МКД
Денес 08:19IPHONE 13 midnight 128 gb

IPHONE 13 NOV .


48.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Iphone 12 pro 128gb mint condition

Se prodava Iphone 12 pro 5G 128gb Gold stainless steel Telefonot ...


780 €
или предлог цена
Вчера 22:55Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55Samsung Galaxy A13 NOV

Se prodava nov, neotpakovan telefon - Samsung Galaxy A13


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


65.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
69.990 МКД
Вчера 09:57iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


48.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.990 МКД
Вчера 09:56Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


68.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


62.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128 gb. Silver boja kako novi. Komplet kutija so site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Iphone 12 pro blue kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja kako nov bez tocka. Komplet kutija so ...


43.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Iphone XR kako nov - mobicom

Iphone XR 64gb bela boja kako nov. Komplet kutija so site accesories....


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Iphone 11 pro kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 64gb. Graphitna boja kako nov. Komplet kutija so site a...


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Вчера 09:56Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 256gb zlatna boja kako nov. Komplet kutija so site ...


51.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 МКД
Вчера 09:56Xiaomi 11 lite 5g kako nov - mobicom

Xiaomi 11 lite 5g 8/128gb plava boja kako nov. Komplet kutija so site...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Iphone 8 64gb kako nov - mobicom

Iphone 8 64gb crna boja kako nov. Komplet kutija so site accesories. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Xiaomi Redmi Mi A2 Lite

Odlicno raboti so promeneto staklo 4/64 ram/rom


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам