57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CZ 99

prodavam pishtolCZ 99 na lice so dozvola tel. 078588548


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 ное 13:52OPTICKI NISAN MODEL BUSHNELL 4X20

Optikata e model Bushnell 4x20.Dostava na raka ili po kargo.Modelot e...


1.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 ное 10:45Adapter baza za optika od 11mm na 20mm vozdusna puska

Adapter od 11mm na 20mm.Izraboten od aluminium so visoka gustina.Idea...


950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 ное 10:45BATERISKA LAMPA NAJMOKNA NA PAZAROT TOP MODEL

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


1.890 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 ное 10:44NOZ ZA PREZIVUVANJE MODEL RAMBO 2

Познатиот нож што му припаѓа на Џон Рамбо од филмот Прва крв, дел 2. ...


1.950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 ное 10:43ODLICEN DVOGLED RUSKI MODEL BAIGISH 20X50

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

23 ное 11:15EDNODELEN TUNELSKI DRZAC ZA OPTIKA SO PRECNIK OD 25mm

Опис: Dostava na raka ili po kargo.Tunelski drzaci za optika za pr...


950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 ное 10:35Noz Ednodelen Browing Lov,Kampiranje...

Noz Browning odlicen za lov i ribolov so kozena futrola nov,nozot e d...


1.450 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 ное 10:35OPTICKI NISAN MODEL TASKO 4X20

Optikata e model Bushnell 4x20.Dostava na raka ili po kargo.Modelot e...


1.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 ное 10:34Купувам одлично сочуван ловен карабин 30-06 или 8х57

Од сопственик или по оставинска постапка (од наследство) КУПУВАМ одли...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

15 ное 14:50EDNODELEN TUNELSKI DRZAC ZA OPTIKA SO PRECNIK OD 25mm i 30mm

Dostava na raka ili po kargo.Tunelski drzaci za optika za precnik 25m...


950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

14 ное 10:34Kombilizon Marsovec krzno za skianje Madein Germany Kako nov

Kombilizon so krzno za skianje Kupen e od Germanija Velicina 185cm....


3.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

12 ное 07:02Ролерки за девојче Фила, Filla Megalite 82

Се продаваат ролерки за девојче, доста сочувани, Filla Фила Megalite ...


2.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

10 ное 21:01EDNODELEN NOZ BROWING,LOV KAMPIRANJE,PLANINARENJE

Noz Browning odlicen za lov i ribolov,kampiranje,vo priroda.so kozena...


1.450 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

09 ное 10:47Lisici so fotrola

Komplet fotrola so 2 kluca


999 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

05 ное 22:31demon d30 sorcevi so stitnici za skijanje, mtb, snowboard

Demon d30 xconnect sorcevi so stitnici, gi prodavam poradi zgreden br...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

02 ное 16:27SPORTSKI ,ZASTITNA TERMO

Prodavam zastitni termo maski full face so odlicen moderen dizajn,izr...


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

30 окт 20:39Пиштол Танфоглио 9мм /Pištol Tanfoglio 9mm

Продавам пиштол Tanfoglio force 99 kompakt 9mm исклучиво на лице со о...


550 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

30 окт 00:57BATERISKA LAMPA ZA NA GLAVA CREE XML-T6 HIGH POWER

Достава на рака или по карго.Многу моќна батериска лампа со јачина од...


1.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

17 окт 10:51PROFESIONALEN KOMPAS-BUSOLA

Опис: Дизајниран и со висок квалитет,изработен од квалитетен челик...


1.150 МКД
или предлог цена
17 окт 10:49Takticki ranec 40L

Vodotporen takticki ranec 40L


999 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

15 окт 19:40Metalen boksirac

1cm debel puno zelezo


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 окт 12:58EDNODELEN TUNELSKI DRZAC ZA OPTIKA SO PRECNIK OD 25MM

Dostava na raka ili po kargo.Tunelski drzaci za optika za precnik 25m...


950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

05 окт 10:59Kontra kos bench

.


1 €
или предлог цена
05 окт 06:57Se prodava vreka

Se prodava vreka 4000mkd tel 078441617


4.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Боречки спортови / Останато

30 сеп 13:44DVOGLED MINI BUSHNELL 30X60

Изработен од компанија Bushnell која професионално се бави со израбо...


950 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

20 сеп 10:50Sprej nato solzavec

Made in germany 50ml


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

16 сеп 20:07Elektro sok

Poveke modeli


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

16 сеп 19:40Ranec

Se prodava...2500den.Odlicna sostojba (kako nov).50l


2.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:43Velosiped Police

Prodavam velosiped vo ispravna sostojbe


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Авантуристички спортови / Останато

05 сеп 12:54Kos bench

.


1 €
или предлог цена
27 авг 06:42Spravi i tegovi komplet

Se prodavaat spravi tegovi i ploci Kontra kos bench Kos bench Sisy...


1 €
или предлог цена
27 авг 06:41Futbal Umro

Se prodava futbal umro malku koristen


550 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фудбал / Останато

13 авг 21:18TAKTICKI NOZ NA PREKLOP MODEL BROWING

Три модели на преклоп од моделот BROWING. Ова е одличен модел BROWIN...


850 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

04 авг 10:46OPTIKA OPTICKI NISAN MODEL BUSHNELL 3-9X40

Оптички нишан или народно кажано снајпер,(што во никој случај не е им...


3.650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 јул 10:36Metalen pendrek-palka

Metalen pendrek na izlekuvanje Dolzina 50cm Zatvoren 20cm


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

14 јул 21:53SKIJACKA JAKNA

Mnogu ubava jakna ocuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

21 мај 11:07podloga za sedenje vo planina planinarska oprema

Vodootporna podloga za sedenje, dostapna vo povekje boi.


350 МКД
или предлог цена
05 мај 05:41EDNODELEN TUNELSKI DRZAC ZA OPTIKA SO PRECNIK 1 inch/ 30mm

Dostava na raka ili po kargo.Drzac za optika.Обем на монтирање прстен...


2.050 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

28 апр 10:44Skii Head i Rosinjol novi od salon - maksimalno socuvani

Skii Rosinjol Open 90 170sm za vozrasni kupeni od salon, Prv gazda.s...


5.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

09 апр 07:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам