Аеродром
                   
2242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Klima ured VIVAX AERI silver 3.5 kW

Последни количини ⭐️Енергетски ефикасен клима уред со silver mirror ...


33.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
37.990 МКД
02 сеп 19:37Промовирано

Prodavam podna lampa

Prodavam stolba lampa do USA, visoka 160 cm. Lampata e kako Nova so l...


30 €
или предлог цена
Денес 00:08BEZICNA PHILIPS PRAVOSMUKALKA

Nova pustena nekolku pati, najmokjnata pravosmukalka od Philips model...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05Pegla na parea PHILIPS

Prodavam pegla na parea marka PHILIPS. Cena po dogovor. Za site infor...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 23:02Masinki za sisanje WHAL, GRUNDIG, MOSER

Prodavam masinki za sisanje marka WHAL, Grundig, Moser. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:02humus i treset

prodavam treset i humus od sampinjon pecurki 5den 1 litar moze i dost...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 22:26Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Вчера 22:26Подно Греење под Ламинат

Професионална монтажа на подно електрично греење за под ЛАМИНАТ со 20...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:25Kupuvam sadnici orasi

Kupuvam sadnici orasi dvogodisni, za sadenje..Golemina da ne se pod 1...


80 МКД
или предлог цена
Вчера 22:24Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 22:16Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 22:07Продавам ормар Фортуна

Продавам ормар Фортуна како на сликата, во одлична состојба. Купен о...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 21:48Prodavam pecka 6

Prodavam pecka 6 vo ispravna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 20:59Се продава термо печка магнохром краљево

Се пордава термо печка во супер состојба Магнохром краљево 3.5kw Ба...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:45SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:42Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 19:30GARAZNI VRATI, PORTI NA DALECINSKO

* Garazni aluminiumski rolo vrati so izolacija i bez izolacija, so mo...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:02Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52Продавам Компјутерска маса

Масата е во одлична состојба со димензии должина 1,10м. ширина 0,65м....


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:12ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:06Polovna komoda.

Se prodava polovna komoda.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 17:51Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 17:18VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:55Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54KEY LOCK BOX WATERPROOF PROFESSIONAL ALLOW SEF

Prodavam KEY LOCKER BOX za pogolema bezbednost na vasite klucevi i os...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43Induktivno,induktiven

Duplo induktivno profesionalno reso.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

Prodavam kamin Koper Orion S 11KW

Prodavam kamin na drva Koper Orion S Moknost na greenje 11kW Kapaci...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01  НОВ ОГЛАС

Stolna lampa

Interesna solna lampa


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49  НОВ ОГЛАС

Stolna lampa

Prodavam interesna stolna lampa,


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:35KAUC

Poloven kauc,na rasklopuvanje,odlicno socuvan 140cm x 190cm Izrabote...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 14:30Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 14:01Kupuvam betonski stolbovi za ograda

Kupuvam betonski stolbovi za ograda visina 2m


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:59Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 13:48Aluminiumska Vrata

260 X 130 Dvokrilna (nova) Montirana, nekoristena i zameneta


270 €
или предлог цена
Вчера 13:48Retro luster jugoslavija

Sijaj Hrastnik Jugoslavija. Odlicen Ispraven Funkciinalen Metale...


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам