1106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava nof penomat

Se prodava nof penomat


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:46Vrteleska za polaganje creva

Prodavam vrteleska za polaganje na vodovodni creva, f110, f90, f75, f...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:14Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Medicinsko krevetce so pravani 100 evra Dve pecki na drv...


100 МКД
или предлог цена
Денес 17:32Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
Денес 16:59PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:55MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Денес 15:27BRIO 3 i RHEA Sagoma

- BRIO 3 instant: (vo super sostojba, bojlerceto e novo, raboti so mo...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:46KAFEMATI Zanussi i zetonerki

KONTAKT 075447307 KONTAKT 075447307 KAFEMAT BRIO 200 Cena po do...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:46Bater. Lemilica 4v PARKSIDE

Bateriskata lemilica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jaci...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Oprema za Pekara

Mikser,,komora za fermentacija,raftoj


По Договор
или предлог цена
Денес 13:15Montaza na sanitarija

Profesionalna montaza na sanitarija, izvedba na vodovod i kanalizacij...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:07Parkside X12v baterija 2ah A3

Se prodava nova baterija parkside 12v 2ah.


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Декристализатор

Нов не користен.информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
Денес 12:02  НОВ ОГЛАС

Маси инокс

Нова не користена. Информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Пумпа за мед

Нова не користена. Информации само на овој број 070 732 719.


По Договор
или предлог цена
Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

Дозерка за мед

Нова не користена. Информации само на овој број 070 732 719. Цена по ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

Х А Р Т И Ј А за А. фарбари НАЈ ЕФТИНА

ПРОДАВАМ ХАРТИЈА ВО РОЛНИ ПОЕФТИНА ОД ПРОДАЖНАТА ВО ДУЌАНИ ЗА 7-...


25 МКД
или предлог цена
Денес 11:06Set IMBUSI Gemanski Powerfiks

Komplet sestokraki imbusi so kuglasta glava idealni za teski pristapn...


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:20HP DESIGNJET 500 ploter

Се продава плотер HP DESIGNJEТ 500. Плотерот е комплетно исправен и ...


720 €
или предлог цена
Денес 09:44LASER LIGHTSHOW LASERSKI PROEKTOR ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:36DVR ZA VIDEO NADZOR - RECEIVER RECORDER

Нови DVR уреди за видео надзор компатабилни за сите WINDOWS оперативн...


700 МКД
или предлог цена
Денес 09:32POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

so zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Денес 08:39Aparat za zavaruvanje Parkside

Se prodava aparat za zavaruvanje Parkside Aparatot e malku koristen


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:11  НОВ ОГЛАС

СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 07:04ПРОДАВАМ ПАКЕТИ ОД БАНАНИ

ПАКЕТИ ОД БАНАНИ ( околу 100) И ДРВЕНИ ГАЈБИ ЗА ЈАБОЛКА ...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Sisinja,pvc,plastika,stakleni,plasticni

Novi neupotrebuvani sisinja.plasticni 1.5 litar so kapace 6 denari.ko...


6 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47Bagat masina za sienje

Se prodava nova mashina za sienje marka BAGAT, ne e koristena i e vo ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 20:29Се продаваат 5 маси, 2.5см иверица, уметничка кројка

Се продаваат 5 маси, 2,5 сантиметри дебела иверица широки 80 сантим...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:11Se prodavat Restoranski masi

Se prodavat 8 restoranski masi.Cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29Se prodavat Fiskalni aparati

Se prodavat dva fiskalni aparati. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Вчера 16:29Se prodavat RABOTI.

Cena po dogovor. Tel za kontakt 070207499.


1 €
или предлог цена
Вчера 16:28Se prodavat dve kozni garnituri komplet!

Koristeni se 6meseci.Cena na komplet 400evra.Br za kontakt 070 207 499


400 €
или предлог цена
Вчера 16:28HTZ OPREMA RAB ALISTA

Rabotnicki alista za site zanimanja i profesii TEL 0...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:25Turbini el motori so reduktori ventilatori i drugi

Razni motori so reduktori i turbini komresori. Najeftini ceni vo MK....


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
Вчера 16:21ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:21RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:19PARKSIDE

PARKSIDE masina so visok i nizok pritisok i so (2) mlaznici,avtomatsk...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20Bagat masina za shienje шиење Багат

Bagat masina za shienje kako nova komplet vo komoda.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:24SUSARA (SUSHARA,SUSARI,СУШАРА)

Целосна опрема за вашиот бизнис ✓Изработка на сушари за печурки -...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:08Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам