Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
25 јул 15:17Промовирано

Bodovod /Odvod/Parno/Sanitarija

Vrshime profesionalni uslugi okolu vodovod. odvod,parno , montaza na ...


1 €
или предлог цена
05 сеп 08:47Промовирано

PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


15 €
или предлог цена
Денес 20:14Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
Денес 20:14bushenje vo plocha

bushenje na dupki vo plocha betonsko platno armiran beton niz cela ma...


25 €
или предлог цена
Денес 14:52Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:54MOLERAJ EKSTRA BRZO I KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerajski uslugi farbanje vo site boi farbanje...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:43ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:01Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:16Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:03Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
22 сеп 22:19Водоинсталатор

Сѐ што ви е потребно за вашето купатило и други услуги од водовод. ...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:41Proizvodstvo I servis na PVC vrati i prozori

Proizvodstvo na pvc prozori,vrati,roletni I komarnici. Vrsime sekakov...


1 €
или предлог цена
22 сеп 13:12Secenje asfalt trotoari i iskop

Pravan premini za vodovod odvod parno struja so secenje asfalt beton ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:31Digalka izdavam

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:31Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:31moleraj i fasadi

molerisuvanje i izrabotka na termoilzolacioni fasadi moleraj 25 den ...


15 €
или предлог цена
21 сеп 17:21Vodovod

Izvedba na site vodovi vodovod i odvod so busenje na ploci i zidovi s...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:28Parno proekt

Iskusen energeticar pravi proekti za parno greenje klimatizacija i ve...


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:28parno servis montaza

parno servisiranje i montaza na elektricni kotli zamena na termostati...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:27Gipsar moler fasader

Vrshime gipsarski, molerski i fasaderski uslugi. Moze da se vrshi i ...


40 МКД
или предлог цена
21 сеп 06:44Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 20:14SANIRANJE NA KROVOVI, CISTENJE OLUCI

Vrsime pokrivanje, sanacija na krovovi so lim, keramidi, salonit. Ist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

19 сеп 19:14Барам мајстор за обновување на тенда и поставување

Барам мајстор за обновување на тендата од сликите (Димензии 100цм х 2...


4.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:39Molerofarbarski uslugi

Molerofarbarski uslugi 15 den. m2 mr...


10 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:39GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:43MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:43MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:43Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
18 сеп 08:24PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

17 сеп 16:39Dizajn na enterieri

-Проектирамe ентериери на станови и станбени куќи -Изработуваме висо...


1 €
или предлог цена
17 сеп 15:15MONTAZA NA BEKATON PLOCKI

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

17 сеп 09:05rusenje krsenje busenje hidrofor parno vodovod

Rusam busam krsam sekakov beton i karpi so kompresor i so hilta vaden...


1.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 12:45parno servis montaza

BUSENJE F=80mm niz zid za odjak na kotli za peleti parno servisiranje...


1.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 05:49Molerisuvanje, krecenje, moleraj, dekoracija

Gi vrsime slednite uslugi: - krecenje - molerisuvanje i moleraj - ...


1 €
или предлог цена
13 сеп 20:06Rusam busam krsam so dolgogod iskustvo

Krsam Rusam i Busam sekakov vid na beton,stazi,stolbovi,vadam zidni i...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

13 сеп 17:33Busenje pod ulici i secenje asfalt

Busam pod ulici prodori za vodovod i struja a po potreba vrsam iskop ...


10.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:53Bekaton izvedbi

Vrsime montiranje na bekaton plocki


15 €
или предлог цена
11 сеп 21:03Uslugi so kran ,avto digalka grajfer

Uslugi so kran ,podignuvanje na tovar I transport do 6 t


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

11 сеп 21:02монтажни куќи контејнери

modularen kontejner 6x2,5=15 m2 info steelhouse.mk na facebook 075...


3.199 €
или предлог цена
10 сеп 14:03GIPS MOLEROFARBARSKI USUGI I GLETUVANJE

ISKUSEN MAJSTOR VRSI MONTAZA NA KNAUF I SE STO SO IZRABOTKA OD GIPS K...


1 €
или предлог цена
10 сеп 13:00Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам