Валандово
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan Qashqai 2018 *Benzin* 62000 km

Se prodava Nissan Qasqai ,1.2 DCI, 115 hp , 2018 godina, redovno ser...


23.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 окт 11:21Промовирано

VW POLO FOX 1.0

VW Polo 1.0 Proizvedena1999 godina ! Registrirana cela godina ,do ok...


1.100 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 15:03Fiat Punto

Delovi za fiat punto


11 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 14:38AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998GOD MAKSIMALNO CUVANA REGISTRIRANA

AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998GOD DOMAKINSKI CUVANO REGISTRIRANA SITE ...


3.100 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 14:36Mercedes E320CDI

Kolata e vo top sostoba bez mana redovno servisirana i odrzuvana. Pos...


2 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Вчера 12:53Bmw 530d 2004 odlicno servis komplet

Bmw 530d odilicno so novi gumi sava reg do 7 2023 ful servis kolata e...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 окт 22:51Nissan Qashqai 2018 *Benzin* 62000 km

Se prodava Nissan Qasqai ,1.2 DCI, 115 hp , 2018 godina, redovno ser...


23.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 окт 11:21Mitsubushi Grandis 2.0 TDI

Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ -140 КС со 7 седишта -2006 година,178.000 ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 окт 22:35Volkswagen Scirocco 2.0 tdi 2016

Марка : Volkswagen Модел : Scirocco Allstar BMT/2.0TDI Категорија :...


17.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 окт 22:34Mercedes S320

Se prodava Mercedes S 320 registrirana cela godina + zelen karton..fu...


10.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 окт 11:04Mercedes b180 cdi 2008god fabrika

Reg do 16 8 2022 servisiran cena 4666 eima.prostor kontak viber bez p...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 окт 21:56Audi a8 4.2 TDI Quattro

Audi a8 4.2 quattro 330hp, 2006 god registrirana do Dekemvri. Smeneto...


9.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 окт 13:00Alternator Za 101 Alanser za 101

alternatori za golf 101 yugo


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 сеп 19:17Golf 5 1.6fsi

2004god 116hp servis smeneto filtri kaisi proverka kade sakate reg...


3.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 сеп 21:49Fiat Punto Delovi

Punto delovi


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

22 сеп 22:39MERCEDES C200

Za povekje informacii na brojot 070/810-053! Moze i na viber!


7.800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 сеп 13:00Wv fox odlicna sostojba

Kolata e vo odlicna sostojba,103000km,benzin,evtina registracija,pogo...


2.600 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 сеп 19:58Opel Astra H 1.9cdti

Opel Astra H 2005 god 1.9 cdti dizel 110kw 6 brzini cosmo nivo na op...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Валандово

Автомобили

08 сеп 14:14touran. 2.0

touran


3.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 сеп 16:08BMW F10 530 xdrive

Prodavam original BMW branici preden, zaden i pragovi (2011 godina) ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 сеп 13:33Top Sostojba Renault Clio

Kolata e kako salon smeneti dosta raboti so faktura,moze da se kontro...


3.950 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

05 сеп 12:47FIAT PUNTO 1.2 REG. ODLICNO

Kolata e vo odlicna sostojba za godinite Stegnana na vozna motor per...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 сеп 08:56Fiat bravo 19jtd 120ks 2008god

Servis komplet napraven reg do 1 2023 novi gumi tel zaa kontak 078204...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 авг 23:22Wv saran 20tdi 2008god so 7 sedista vo top sostojba

Reg do 12 2022 4 novi gumi se ispravno tel.za kontak dejan 078217532


4.555 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 авг 23:22BMW 118D 143ks

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, so full oprema. Se prodava poradi...


3.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 авг 15:39Citroen Berlingo Multispejs 1.9 D 1999

Vo odlicna sostojba i full oprema 078319445


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 авг 18:55SEAT ALHAMBRA 1.9TDI 110KS 1999g MAKSIMALNO CUVANA

SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110ks 1999godina DOMAKINSKI CUVANO...


878.878.788 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

22 авг 07:55Yugo florida

Top sostojba Poveke informacii na 078209393 078209393 078209393


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 авг 21:49Kyron

Se prodava ili zamenuva Kyron 2006 god,full oprema so greaci na predn...


99 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 авг 10:22Kia proceed

Odlicno socuvana kia proceed na prodazba. Motor 1.4 benzin, 2008 godi...


3.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 авг 23:47Seat ibiza

Se prodava seat ibiza 1.9 ,regestrirana do mart 2023god samo kes bes ...


2.700 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

12 авг 21:45AUDI A8 4.0 TDI V8 STAKLO

Kolata e vo perfektna sostojba Bez mana motor menjac prednica staklo ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 авг 20:08SKODA RAPID SB

Se prodava SKODA RAPID SB 1.4 2015god CENA PO DOGOVOR GORAN +3897...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јул 14:27MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE

Se prodava MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE so full oprema. CENA PO DOG...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јул 14:20Citroen C4 2.0HDI Exclusive

Se prodava Citroen C4,2005godina,2.0HDI,exclusive model, Kolata e vo...


3.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јун 17:40BMW 750i

4.4L - V8 - 408hp biturbo, XDrive - 4x4, Parking senzori, 4 zonska kl...


2 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 јун 13:00Mercedes ML280

Mercedes ML 280 CDI 2006 god Moze Zamena 070229443 Registriran do 20...


9.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 мај 09:31Prodavam Renault megane

Cena po dogovor


2.900 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

19 мај 02:47Mercedes C220 cdi FABRIKA

C220 cdi registriran do 05.10.22 so zelen karton 4 novi gumi Sava.. N...


3.333 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 апр 18:53Mercedes Benz C200 116ks 2001

moze zamena samo so dzip


2.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 апр 17:12Audi A8 3.0 TDi

Kolata e odlicna sostojba servisirana registirana cela godina bez pro...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 апр 11:39Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам