325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

yamaha yz 250 f 2018 god

spremen za vozejne bez invisticija


3.900 €
или предлог цена
Денес 10:40Audi A4

Se prodava Audi A4 2011 god.dizel 2.0 komplet napraven servis,donese...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 20:44Wv touran 2007 god so 150000 km

Informacii na 076387748 7 sedista Klima Servo Elektrika na prozor...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.998 €
Берово

Автомобили

Вчера 19:21Prodavam wv golf odlicen

Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Servo Abs Esp ...


4.040 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.050 €
Берово

Автомобили

Вчера 19:21Зимски гуми со алуминиумски бандажи

Се продаваат зимски гуми, со црни алуминиумски бандаши, димензии 16" ...


Вчера 18:58  НОВ ОГЛАС

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010 Godina Prv sopstvenik, kupeno vo KIA MOTOR...


12.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 15:58Seat LEON

2003 benzin 1.6 77kw trosi 5l pominati 182000 km socuvan ful oprema r...


2.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 11:05РАДИО ЗА ПАСАТ, RADIO ZA PASAT

РАДИО ЗА ПАСАТ ОРИГИНАЛ. РАДИОТО Е ИЗВАДЕНО ОД ПАСАТ СЕДАН 2005 ГОД...


01 окт 17:26Корпа

1350 евра 071833845


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
01 окт 16:32LADA NIVA 1.6 10.000km FABRIKA reg cela godina 4x4 Tip Top

Lada niva 4x4 2003ta godina Motor 1.6 so 10.000km Nov motor od fab...


3.199 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 окт 09:58Lada niva 4x4 opel frontera vw golf audi

Se prodava lada niva 1.6 Benz plin-atest 4x4 funkcionira perfektno...


1.450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 окт 09:57Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
30 сеп 17:11Novo Dinamo za imt 533

Dinamo za imt 533 novo,ne koristeno


49 €
или предлог цена
30 сеп 16:18Cizmi za kros Sidi (orginal)

Se prodavaat cizmite se dosta zacuvani Broj 42 Info na 078873173 ...


30 сеп 13:11FORD FOCUS 1.6 TDCi

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми. Сменето уље, ребра...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 сеп 12:07Motokultivator imt 506 kultivator

Moze da SE proba I vidi so TRI brzini IMT tell 071 713 346 moze Po ka...


14.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:50Motokultivator Honda freza kultivator

Frezata e MiO osjek vo odlicna sostojba so mejnac moze da se vidi I p...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
29 сеп 19:49Tomos vakum pumpa navodnuvajne

Tomos vakum moze da se proba i vidi moze i po kargo da se prati tel 0...


6.500 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

29 сеп 19:49BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 16:08SEAT LEON 1.2TSI 110HP

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km....


15.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 09:254 летни гуми Uniroyal и Kumho

се продаваат 4 летни гуми ( 2 x Uniroyal и 2 x Kumho) гумите не се и...


4.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:02Mercedes E 220

Ekstra sostojba koza so ful oprema


41 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 сеп 21:14Same laser 100

Taraktoro e ekstra 2000 godina ao klima parno i sve e vo funkcija.se ...


15 €
или предлог цена
27 сеп 21:14Kaciga za kros komplet so naocari.

Se prodava kaciga si naocari Kacigata e kako nova


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
27 сеп 16:18FIAT BRAVA 1.6 BENZIN/PLIN

Возилото е комплетно сервисирано. Од опрема поседува клима, електрика...


1.350 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 сеп 07:57MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT, ...


7.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 сеп 10:51MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES - ODLICNA SOSTOJBA OPREMA AVANGARDE KLIMATRONIK, TEMPOMAT...


7.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 сеп 10:47PRIKOLKA ZA KOLA I ZA MOTOKULTIVATOR

ПРОДАВАМ ПРИКОЛКА ДИМЕНЗИИ 210 х 110 Х 60 МОЖЕ ДА БИДЕ ЗА КОЛА ИЛИ З...


330 €
или предлог цена
Берово

Приколки

22 сеп 13:57VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 18:48SUZUKI CELERIO LF

ПРОДАВАМ SUZUKI CELERIO LF НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА КУПЕНА ВО МАКЕД...


100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 11:43Seat Leon 1.6

Se prodava Seat Leon 2003 godina vo perfektna sostojba i mala potrosu...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 10:23Se prodava Yamaha yz250f 2018/19

Model:Yamaha yz250f Godina:2018/19 (61)h rabotni fabricki Akrapov...


4.000 €
или предлог цена
12 сеп 15:15Raspar 1 bandaz

16 bandaz so extra guma Goodyear


По Договор
или предлог цена
11 сеп 19:18Morava 100 l tomos prskalka prskalica

Vo odlicna sostojba moze da se proba,ima crevo 70metra i steka za prs...


15.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 21:26visko spojka

prodavam ganc nova vo kutija visko spojka za passat,audi,seat i dr ...


2.500 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

08 сеп 16:39YAMAHA TENERE

Motorot e vo odlicna sostojba Moze da se proba vo sekoe vreme Mk ...


1.400 €
или предлог цена
04 сеп 21:55користени плугови

плуговите се користени, цена по договор. број за контакт - 079 257 971


По Договор
или предлог цена
04 сеп 15:394 aluminiumski bandazi so letni gumi

Ne se krivi Ne se vareni Odlicni Broj za kontakt 076387748


04 сеп 08:46Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Bandazite se doneseni od Germanija i se vo mnogu dobra sostojba, nema...


210 €
или предлог цена
01 сеп 21:14Bandasi,Bandazi VW Golf IV, V ,VI,VII Touran,Sharan

Aluminski bandazi vo mnogu dobra sostojba i specijalen dizajn.


300 €
или предлог цена
01 сеп 21:14Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам