Битола
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS VG248QE 144hz

Se prodava monitorot. https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitor...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

GAMING PC - i5 9400F - GTX 1050 TI - 16GB RAM HYPERX

Se prodava odlicen pc koristen samo za igri. GPU:ASUS GeForce GTX 105...


27.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

ANTMINER L3 504mh

Se prodavaat tri majneri L3 504mh overclock na 525mh so potrošuvačka ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:44kompjuter/Pc odlicni performansi

Odlicen brz kompjuter za sekakva namena Sega instaliran windows 10 do...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 12:39Mackbook mid 2010

MacBook mid 2010 A1342 odlicen bez niedna mana 4 GB ram Grafika ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:16Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:0315,6" Ekran za laptop Acer

Продавам екран за лаптоп ACER 40 пински


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Денес 11:50Original polnac za HP Laptop 19.5V, 2.31A, priklucok 4.5x3.0

Se prodava Original polnac za HP Laptop 19.5V, 2.31A, priklucok 4.5x3...


Денес 10:5415.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 40 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led, 40 pinski priklucok. Moze...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:54Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 10:54ASUS X541NA-GO123 SO 4gb ram 500gb hdd 15,6" SLIM

Koristen ispraven, toj na slikata


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:47MINI Keyboard Bluetooth

Tastaturata e taa od slikite i e vo odlicna sostojba kako nova e moz...


Денес 08:12hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 00:08AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ry...


Вчера 22:43GTX 750

Se prodava skoro nova GTX 750 1GB GDDR5 koristena vo office.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 22:43Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
Вчера 22:16Otkup na Pc,laptop,TV

Otkupuvam pretezno neispravni Laptopi TV lcd,led Smartfoni Tableti I...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 22:16MacBook Pro 13'' Retina

Се продава MacBook Pro 13'' Retina со оштетен екран, на надворешен мо...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:25Кабелски модем и WiFi рутер Arris SURFboard

Се продава Кабелски модем и WiFi рутер Arris SURFboard SBG10 како нов...


Вчера 21:25DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13Americki hP kompjuteri

Se prodavat americki kompjuteri povejke modeli: https://support.hp...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 20:24  НОВ ОГЛАС

Се продава Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016)

Се продава Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) во одлична состоба. Многу...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Вчера 20:122x4gb ram DDR3 1066MHz memorija

Се продаваат 2X4GB ram DDR3 1066MHz мемории. Kingston - 1300 ден. M...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


570 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
610 €
Вчера 15:44Intel Core i3-9100F 4.2 GHz + Maticna

Intel Core i3-9100F 4.2 GHz Gigabyte B365 maticna Solidna Forma ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:45Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


Вчера 12:44Se prodava Samsung 128gb SSD NVME

128gb Samsung SSD NVME. SSDto e izvadeno od laptop funkcionira perfe...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 11:06HARD DISK 3 TB Toshiba

HDD 3 TB poloven, ispraven 3,5"


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:51Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


32.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 09:282.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD Slim

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop HGST 500GB Sata Slim. Hard diskot...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Original polnac za Asus 19V, 3.42A (Toshiba, Fujitsu, Msi)

Se prodava Original polnac za Asus 19V, 3.42A, priklucok 5.5x2.5mm(od...


Вчера 09:23Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 09:23Laptop Intel Core i5 so DDR3 4 jadren procesor

Processor Intel Core i5 4 jadren,ddr3 2gb,500gb hdd. Laptop Model : ...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:20СЕ ПРОДАВА: КОМПЈУТЕР HP COMPAQ 6000 PRO VN-784EA

CPU:INTEL DUO CORE E7500 2.93 GHz RAM: 2GB HDD: 320GB GPU:Integrat...


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
26 јун 21:38Macintosh Apple Powermac g4

Kompletno ispraven. QuickSilver 2001 godina.


150 €
или предлог цена
26 јун 19:21Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.500 €
или предлог цена
26 јун 15:45Macbook Pro 15" Mid 2012

Se prodava Macbook Pro


500 €
или предлог цена
26 јун 14:43Fiskalen aparat Severec

Se prodava Fiskalen aparat Duna Severec mnogu malku koristen.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

26 јун 11:47Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на ...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:34Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам