167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nordica Double Six Twin-Tip / Freestyle 2013

Kako novi, napraven servis pred eden mesec. Skiite se 170cm


149 €
или предлог цена
Вчера 23:11Skii Atomic R6

Skii Atomik racing 6 130 cm i cevli 35 ......skii 4000 den, cevli 300...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23Lovna puska

lovna puska zastava 16 za bokerica 12 zakonska razmena 078424439


1 €
или предлог цена
Вчера 13:17  НОВ ОГЛАС

HAWKE Vantage 30 WA 1-4×24

Prodavam Optički nišan HAWKE Vantage. Optikata e nova mn malku korist...


255 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
270 €
Вчера 10:17Пени борд 23 инчен

Се продава користен пени борд (оргинален) купен од дроп ин, го продав...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:00Orbitrek platinum plus

Se prodava orbitrek platinum plus,komplet,kako nov...BEZ ZAMENI... Ce...


5.500 €
или предлог цена
30 јан 09:02Vozdusna puska

GAMO vozdusna puska REPLAY 10 MAGNUM 4.5mm puskata e mnogu malce u...


14.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00Skii Nordica dolgi 144 I cevli Salomon 40 broj

Prodavam skii Nordica Avenger dolgi 144 cm I cevli Salomon 39.5-40.5 ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70 €
27 јан 18:25Skii Blizzard 176cm Karbon

Se prodavaat skii blizzard carbon 176cm vo odlicna sostojba serisiran...


50 €
или предлог цена
27 јан 18:20Лента - Трака за трчање

Се продава лента за трчање, НОВА, НЕ ПОВЕЌЕ ОД 10 ЧАСА КОРИСТЕНА. ТО...


30.000 МКД
или предлог цена
27 јан 06:55Ski konduri cevli

Prodavam ski konduri Salomon ekstra socuvani br.28, odnosno 43 ili me...


60 €
или предлог цена
26 јан 10:07Ski kaciga (кацига)

Prodavam odlicno zacuvana detska ski kaciga UVEX. Tezina 450 gr. Gole...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 10:07Skii i konduri Rossignol

Prodavam komplet skii Rossignol 170sm so vezovi rossignol i konduri T...


6.000 МКД
или предлог цена
26 јан 10:07Статичен точак, Велосипед

Исправен, со некои мали забелешки, професионален.


15.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:35Базен нов

Нов Базен веднаш да се монтира ,може и над земја во затворена простор...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Останато

23 јан 20:23Kaciga Salomon Driver S

Se prodava Nova (nekolku pati stavena) kaciga za skijanje Salomon Dri...


200 €
или предлог цена
23 јан 18:50Detski skiacki pantlomi

Retief Sin kombinezon 115 Koristen, no mnogu zacuvani.


500 МКД
или предлог цена
15 јан 14:29Ski odela za deca

SINIOT E PRODADEN Se prodava skiacki kombinizon Reflex Size 98 600 d...


600 МКД
или предлог цена
15 јан 14:29SE PRODAVA KACIGA ZA SKIJANJE CARRERA HI-TECHNOLOGY

Kacigata e odlicna i udobna, koristena samo 2 zimi, ne e izgrebana ni...


1.800 МКД
или предлог цена
13 јан 22:57Spravi za vezbanje

Prodavam kontrakosa klupa koja e pogodna za stomacni Klupa za bicep...


По Договор
или предлог цена
12 јан 10:22se prodava sprava za vezbanje

Se prodava sprava za vezbanje, moznost da se koristi kako orbitrek i ...


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:45Skii carbon carving

Info na 078314340


120 €
или предлог цена
08 јан 00:18Spravi tezini sipki camec doneseni od anglija

Se prodavaat spravi tezini sipki doneseni od anglija kvalitetni


100 €
или предлог цена
04 јан 16:12Se prodavaat tezini spravi doneseni od anglija

Se prodavaat tezini spravi sipki i ostanato doneseni od anglija


1.001 €
или предлог цена
Велес

Останато

04 јан 16:10LAT MASINA

poveke namenska nozi, raci, grb, gradi vo odlicna funkcija podobra od...


9.000 МКД
или предлог цена
04 јан 10:19KANGOO JUMPS

Koristeni se mnogu malku,skoro kako novi se Inf.na tel:076 376 973


150 €
или предлог цена
03 јан 17:34Vreka, professionalna, вреќа, 078336188

Profesionalna vreka, za boks, kikboks, isklucivo na telefon 078336188


100 €
или предлог цена
21 дек 10:54Се продава тренанжер TACX Galaxia

Се продава тренанжер TACX Galaxia, бидејки не се користи повеќе.


10.499 МКД
или предлог цена
12 дек 13:00OLOVNI SACMI - DIJABOLI - KUGLI

SE PRODAVAAT OLOVNI SACMI DIJABOLI. TOA STO E NA SLIKITE. SE PRODAVA ...


220 МКД
или предлог цена
09 дек 21:52Derezi, неколку вида на дерези

Klasicni derezi, moze po nekogas da I'ma I avtomatski derezi.


3.200 МКД
или предлог цена
08 дек 08:31OPTIKA 4x32 TASKO

I tunelski nisani orginal - hamerles 078315043


1 €
или предлог цена
05 дек 20:40Ролерки

Детски ролерки, возени многу малку, одлично зачувани,бр.od 34 do 37, ...


3.000 МКД
или предлог цена
04 дек 22:17Cizmi za ski

Cismite se 42 bro ima vidlivi ostetuvanja ama za pocetnik se super ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 дек 14:00Se prodava skoro nov

Se prodava orbitrek skoro ne koristen cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

03 дек 00:51Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
26 ное 18:58JAKO Stucni

Se prodavaat Novi ne otpakuvani stucni. Original od FFM


500 МКД
или предлог цена
Велес

Фудбал / Облека

24 ное 16:37Profesionalen steper techno gym

Posledna generracija na steperi techno gym so TV ,vo odlecna sostojba


По Договор
или предлог цена
10 ное 17:06Samprex 800

Prodavam teleskop 8m 2-60gr 123sm


40 €
или предлог цена
08 ное 13:09ADIDAS HR pojas puls појас пулс HRM ANT+ Garmin

Контакт само на Вибер, надвор од МК сум. Аdidas HR појас со сензор ...


2.000 МКД
или предлог цена
06 ное 18:17Се продава нова трака за трчање

Траката не е користена Има гаранција Купена нова 36.000 ден Цена -...


28.000 МКД
или предлог цена
25 окт 13:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам