171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Базен нов

Нов Базен веднаш да се монтира ,може и над земја во затворена простор...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 20:49Skii Stuf Hurricane

178 visoki, vezovi tyrolia, vozeni 20 dena, servisirani 2021 godin...


120 €
или предлог цена
29 сеп 15:27Skii carbon carving

Info na 078314340


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
29 сеп 13:07SE PRODAVA KACIGA ZA SKIJANJE CARRERA HI-TECHNOLOGY

Kacigata e odlicna i udobna, koristena samo 2 zimi, ne e izgrebana ni...


1.800 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:11Se prodavaat ,,Pojasi" za Karate i ,,Suspenzor"

Se prodavaat ,,Pojasi" za Karate i ,,Suspenzor"- stitnik za genitalii...


200 МКД
или предлог цена
26 сеп 02:06JAKO Stucni

Se prodavaat Novi ne otpakuvani stucni. Original od FFM


500 МКД
или предлог цена
Велес

Фудбал / Облека

25 сеп 09:38Prodavam pistol CZ luger 9 mm

Prodavam dosta zacuvan pistol CZ M88 luger, kalibar 9 mm. Za istio...


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:49LAT MASINA

kombinirana lat masina grb , nozi , raci vo odlicna sostojba so 60kg ...


22 сеп 18:10Perka za sup daska

Nova perka za sup daska so osigurac


1 €
или предлог цена
20 сеп 16:03Salomon

Cizmite se kako novi , mnogu malku koristeni 27.5 sm


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
19 сеп 16:46Ski konduri detski

Prodavam malku koristeni ski konduri salomon mondo broj 24-24,5, odgo...


3.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:16Skii i konduri Rossignol

Prodavam komplet skii Rossignol 170sm so vezovi rossignol i konduri T...


6.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:16MISTRAL RACE 12,6` SUP DASKA суп даска

Се продава суп даска Mistral Race 12,6` 381 x 76 x 15 sm.dimenzii No...


480 €
или предлог цена
14 сеп 14:07ZRAY RC1 RACE - 12,6` SUP DASKA суп даска

Se prodava sup daska суп даски ZRAY RC1 RACE touring 12,6` 381 x 76 ...


450 €
или предлог цена
14 сеп 14:07ZRAY X RIDER X5 -13` SUP DASKA суп даска

Se prodava nova sup daska ZRAY X RIDER X5 - 13` 396 x 91 x 15 dimenz...


420 €
или предлог цена
14 сеп 14:07SUP daska ZRAY X RIDER 12 Nova-суп даска

Se prodava nova sup daska neotpakovana 365 x 81 x 15 Komplet.


380 €
или предлог цена
14 сеп 14:07Prodavam SUP daski - dolzina 320cm

Potpolno se novi, koristeni samo dva pati. Vo paketot ima SUP dask...


1 €
или предлог цена
06 сеп 17:18Sprava za vezbanje DUNLOP 》》》ITNO《《《

prodavam sprava za vezbanjne Dunlop malku koristena, podobra e od Orb...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 15:07TRSKI 7 SE NOV/075 813 672 *075 885 548

Sie trski Top tip cena 4000


4.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:42Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
25 авг 05:21OPTIKA 4x32 TASKO

I tunelski nisani orginal 078315043


По Договор
или предлог цена
23 авг 20:20KANGOO JUMPS

Koristeni se mnogu malku,skoro kako novi se Inf.na tel:076 376 973


150 €
или предлог цена
06 авг 10:04Professionalen krevet za masaza///Nov

Nov krevet za masaza Moderen ,prakticen i prenosen Neotvoren Germ...


15.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:31Kapi za na plaza

Prodavam kapi italijanska moda 2022 racno izraboteni za letnite zesti...


450 МКД
или предлог цена
01 авг 23:06OLOVNI SACMI - DIJABOLI - KUGLI

SE PRODAVAAT OLOVNI SACMI DIJABOLI. TOA STO E NA SLIKITE. SE PRODAVA ...


220 МКД
или предлог цена
30 јул 21:22Maxi Climber

sprava Maxi Climber malku koristena


5.500 МКД
или предлог цена
15 јул 22:19planinarski ranci

Mcklinley trekker 45 - 40eu crveniot ...


08 јул 21:23Detski velospied

Se prodava detski velosiped 12', recisi nekoristen


2.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

23 јун 21:37karving skii

se prodavaat karving skii dynastar 148 sm so salomon vezovi korist...


60 €
или предлог цена
02 јун 18:20Vanucci

Се продава моторџиско одело марка Vanucci со протектори на подлактици...


200 €
или предлог цена
24 мај 14:49Lovecko cifte Zastava 16mm

Puskata e so dokumenti i se prodava samo na lice so dokumenti KONTAK...


150 €
или предлог цена
23 мај 17:15Trski 6 se nov/075 813 672 *075 885 548

Od trski cena dogovor /075 813 672


1 €
или предлог цена
13 мај 18:26PLANINARSKI CIZMI / CEVLI TIMBERLAND BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Timberland · BROJ 42 · Ortholite · ...


2.590 МКД
или предлог цена
06 мај 00:19PLANINARSKI CIZMI / CEVLI PARFORCE BROJ 41

Se prodavaat planinarski cevli Parforce · BROJ 41 · Comfortex Uv...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:17PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEINDL BROJ 45

Se prodavaat planinarski cevli Meindl · BROJ 45 · Gore-tex CENA:...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:16PLANINARSKI CIZMI / CEVLI AIR BROJ 40

Se prodavaat planinarski cevli Air · BROJ 40 · Air-streamsys · Wat...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:14PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEINDL BROJ 41 1/2

Se prodavaat planinarski cevli Meindl · BROJ 41 1/2 · Air-active ...


2.890 МКД
или предлог цена
06 мај 00:11PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEMPHIS ONE BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Memphis One · BROJ 42 · MPS Uvoz ...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:10PLANINARSKI CIZMI / CEVLI CRANE BROJ 45

Se prodavaat planinarski cevli Crane · BROJ 45 · AVS-TEX Uvoz od...


2.590 МКД
или предлог цена
06 мај 00:09PLANINARSKI CIZMI / CEVLI TREKK STAR BROJ 43

Se prodavaat planinarski cevli Trekk Star · BROJ 43 CENA: 50€, s...


2.400 €
или предлог цена
06 мај 00:08Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам