Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ORIGINALEN ADAPTER ZA LENOVO lap top !

Prodavam adapter za Lenovo


600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:54Заштита на порти против прашина 16пар. (USB, RJ45, HDMI...)

Продавам заштитници на порти против прашина. Имам три бои, црна бела...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Вчера 14:55Wifi antena Intel dual band AC8265NGW

Prodavam wifi antena za laptop Intel AC 8265 dual band 867Mbps plus B...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Вчера 10:19  НОВ ОГЛАС

Seagate Laptop Thin HDD 500GB

Seagate ST500LT012 Seagate Momentus Thin ST500LT012 500GB 5400RPM SAT...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 08:37Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3L 4GB Laptop -650Den, Dostapni- 50+ -DDR3L 8GB Lap...


650 МКД
или предлог цена
14 јан 16:11Монитор Samsung одличен

Во исправна состојба , со многу добра резолуција ,со команди на "touc...


2.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

10 јан 23:31RAM Memorija za Laptop 16 GB (2x8 GB) marka CRUCIAL

Novo, neupotrebuvano, kupeno vo Amerika, proizvedeno za americki paza...


2.500 МКД
или предлог цена
09 јан 17:37SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1100Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2200Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
14 дек 13:04mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. Ce...


700 МКД
или предлог цена
01 дек 11:40Za LapTop Graficka Nvidia 9300m

Za LapTop Graficka Nvidia 9300m Ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 ное 10:43Apple Magic Mouse 2

Se prodava NOV ne koristen apple magic mouse, vo cenata ne e vklucen ...


3.200 МКД
или предлог цена
17 ное 12:55Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta

Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

05 ное 11:47Оригинал адаптер за Lenovo лаптоп/ adapter za Lenovo laptop

Lenovo 65W standard AC (USB Type-C) полнач/ polnac Нов, оригинал!


25 €
или предлог цена
03 ное 14:49Baterija za laptop Acer E1-532

Baterijata e vo odlicna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

02 ное 18:09ADAPTERI 12V/1A 12V/1.5A АДАПТЕРИ

Adapteri za poveke nameni..... 15V1A 24V0.5A


100 МКД
или предлог цена
31 окт 07:59Prodavam 2x1GB 1Rx8 PC3-8500S DDR3 Samsung ram

Prodavam ram memorija Samsung izvadena od mac mini zaradi nadgradba.


400 МКД
или предлог цена
01 јун 11:35Case + Keyboard IPad Pro 12.9

Врвен квалитет плус заштитна фолија


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

14 мар 11:03Продавам 2*2гб sdram 1600 mhz

Prodavam 2*2gb sdram za laptop na 1600 mhz


400 МКД
или предлог цена
23 јан 11:58STEALT MOUSE

Nov STEALT MOUSE


1.000 МКД
или предлог цена
17 јан 18:30Se prodava tasna za laptop

Se prodavaat novi tasni za lap top so poveke pregradi. Cena 900 den.T...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

11 јан 08:10PROCESORI ZA LAPTOPI POVEKE VRSTI

PROCESORI ZA LAPTOPI POVEKE VRSTI PRASAJTE ZA KOJ VE INTERESIRA ZA CE...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

12 авг 19:35Asus Polnac za laptop ili tablet

Asus polnac za laptop Tablet


1.200 МКД
или предлог цена
31 јул 15:23Se prodava kuler za laptop

Kulerot e original od laptop Lenovo G500 Se prodavaat i drugite de...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

13 јун 23:42PRODAVAM TASNA ZA LAP TOP

Prodavm nova tasna za lap top.


700 МКД
или предлог цена
18 апр 22:31LENOVO LCD Panel - 3000 N100

Poloven ekran za laptop Lenovo 3000 N100 15.6''. Ekranot e vo odlicn...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

16 ное 08:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам