Неготино
                           
159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:05Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 01:14Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

28 јун 20:46se dava kuca na investitor ili prodava centar negotino

se dava stara kuca na investitor ili prodava centar negotino 150 m2 z...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јун 17:58Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

28 јун 13:07Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

28 јун 09:39Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

28 јун 09:02Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
28 јун 08:52Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015

Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015 00491716180844 / Bobi


50.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

27 јун 15:58Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


77.500 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 јун 13:00Se prodava plac na odlicna lokacija-2100m2

Se prodava plac so povrsina od 2115m2 vo industriska zona Negotino, n...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 јун 20:37Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јун 13:33Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

22 јун 20:02Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

22 јун 20:01Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 16:11SE PRODAVA LOZJE ILI PLAC

se prodava lozje ili plac na krivinata od manastirot uste 300 m speem...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 јун 10:12Се продава стан

Се продава стан во градска порта Површина 66м2 Распоред: - 2 спал...


650 €
или предлог цена
Неготино

Станови

19 јун 08:24plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јун 19:14Se prodava plac nad manastirot

SE PRODAVA PLAC NAD MANASTIROT 300 MET. NA SAMIOT PAT. POVR. 10,700 ...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јун 11:01SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA STAN


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

16 јун 15:35Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 јун 17:42Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 јун 17:42Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 јун 06:52Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 јун 10:13SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

11 јун 11:35Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 јун 00:04120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

09 јун 20:43Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo prvi...


45.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 јун 19:17Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 јун 14:49Се продава стан

Се продава стан целосно опремен и веднаш вселив 85m2 со две тераси и...


65.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 јун 09:36SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


19.900 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

06 јун 18:43Izdavam Hala

Izdavam hala vo blizina na termoelektranata vo Negotino.Halata e 1200...


По Договор
или предлог цена
05 јун 11:17Se prodava kuka vo centarot na Negotino/gradski pazar

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

01 јун 08:51Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

29 мај 20:28PRODAVAM DUKAN VO SAAT KULA 075370176

Prodavam dukan od 60 m2 vo naseba Saat Kula .Dukanot e so aluminska...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

29 мај 10:52Kupuvam plac Negotino 500m²

Kupuvam plac do 500m² Kontakt/viber: 00491716180844/ Bobi


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 мај 10:18Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat

Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat,vo top sos...


20.000 €
или предлог цена
27 мај 19:26Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


38.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 мај 13:42Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 мај 19:02Dukan na Partizanska

Se prodava ducan na ul. Partizanska br. 2 Negotino. Prodazbata ce bid...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

25 мај 13:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам