Неготино
                           
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo prvi...


45.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

Вчера 15:08Se izdava stan vo Negotino vo zgradata pozadi muzej

Се издава стан во Неготино на убава локација во зградата веднаш позад...


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

04 авг 00:10Се продава стан

Се продава стан во градска порта Површина 66м2 Распоред: - 2 спал...


650 €
или предлог цена
Неготино

Станови

31 јул 23:27Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015

Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015 00491716180844 / Bobi


50.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

27 јун 15:58SE IZDAVA STAN

SE IZDAVA STAN


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

16 јун 15:35Се продава стан

Се продава стан целосно опремен и веднаш вселив 85m2 со две тераси и...


65.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 јун 09:36Izdavam Stan za deloven prostor strog centar

Se izdava Stan za deloven prostor vo strogiot center na gradot na prv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

27 окт 20:29Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 95m2 vo strogiot centar na Negotino Na 1vi ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

20 јул 09:57Stan

Za oBilni


60 €
или предлог цена
Неготино

Станови

13 јул 15:34Se prodava luksuzno opremen stam vo Negotino

075 416 498


90.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

28 мар 15:55Се продава стан во центарот на Неготино

Се продава реновиран стан во центарот на Неготино, кај семафорите. Ст...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

24 ное 21:00Izdavam stan

Izdavam.kompletno namesten stan vo Negotino


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

23 ное 15:53Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba

Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba Stanot e na ulica Pet...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 ное 11:51Kupuvam stan

Kupuvam stan ili kuka vo Negotino 075925110 ili 075694772


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

18 сеп 11:57Kupuvam stan vo Negotino

Kupivam stan vo Negotino. Barajte na tel.078 245 799


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

13 сеп 18:09Стан во Градска Порта

Стан во Градска порта на 3 спрат,со подрум вкупно 79 квадрати.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

31 јул 22:14SE PRODAVA STAN tip top renoviran

- 2 spalni -dnevna -kujna -kupatilo -hodnik tel..za kontakt..076...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

24 мар 16:09СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА НЕГОТИНО

Се издава наместен стан во строгиот центар на неготино (11 катницата)...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

31 јул 08:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам