Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam Hala

Izdavam hala vo blizina na termoelektranata vo Negotino.Halata e 1200...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:11Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
13 авг 14:18СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Неготино

Се продава деловен простор во строг центар на Неготино ,спроти кафе б...


По Договор
или предлог цена
19 јул 15:18Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat

Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat,vo top sos...


20.000 €
или предлог цена
11 јул 11:22Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
11 јул 11:09Дуќан

Се издава дуќан во центарот на Неготино позади 11катницата. Дуќанот ...


1 €
или предлог цена
20 апр 10:47SE IZDAVA Deloven prostor/hala/magacin

Se izdava hali blizina na termoelktranata vo Negotino.So povrsina 120...


По Договор
или предлог цена
17 фев 17:03SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor so 2 vleza, parking,65mkv.Mnogu pogoden za...


1 €
или предлог цена
21 мај 10:31Izdavanje na magacinski prostor

Vkupna kvadratura e 1000 m2 Magacinski prostor 582 m2 I kancelariski...


По Договор
или предлог цена
13 мај 16:29Се издават деловни простории во строгиот центар на Неготино

Се издава деловен простор во строгиот центар на Неготино Многу пог...


По Договор
или предлог цена
08 апр 23:35Se izdava deloven prostor vo Negotino

Se naogja vo centarot na Negotino nad Sparkasse banka na ul Aco Adzi ...


20.000 МКД
или предлог цена
24 ное 18:14Deloven prostor

Се изнајмува деловен простор Се издава објект: ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во п...


1 €
или предлог цена
16 окт 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor od 220 m2 vo Negotino na ul. Marsal Tito pr...


1 €
или предлог цена
24 фев 14:23Се продава деловен простор во Стоковна куќа

Се продава деловен простор во Стоковна куќа на втори спрат над City C...


12.500 €
или предлог цена
24 фев 15:55Се издава деловен простор во Стоковна куќа

Се издава деловен простор во Стоковна куќа на втори спрат над City Ca...


4.000 МКД
или предлог цена
24 фев 15:55Се издава деловен простор во с.Тимјаник

Се издава деловен простор во с.Тимјаник 100м2,може да се користи за ...


111 €
или предлог цена
01 фев 18:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам