208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Halogenski reflektor 150W

Рефлекторите се користени и функционални во одчична состојба. -Мета...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 22:20VRATE VLEZNA OD STAN E F T I N O

Prodavam vlezna vrata od stan komplet so kasa.,klubh masa .


1.500 МКД
или предлог цена
24 јун 23:30PVC prozor fiksen 143 na 125

PVC prozor fiksen super sostojba dimenzii 143 na 125


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 21:53PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


320 МКД
или предлог цена
24 јун 13:49Pvc dograma

Se prodava Pvc dograma 1 prozor 145*57 cena 2000den 1 prozor 135*10...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:49Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


11.499 МКД
или предлог цена
24 јун 07:18Bateriska Grbna prsalka tons 20L

Grbna bateriska prskalka 20L Baterija:12v 8ah Motor:3.1L Polnac: ...


2.399 МКД
или предлог цена
24 јун 07:18Maxpuls wap masina za perenje koli 1600w 135bari novi!!

Maxpuls wap 135bari 1600w 6.8l/1min 12 meseci garancija


4.999 МКД
или предлог цена
24 јун 07:18Tenda za terasa tendi za prodavnici so mehanizam cador

Tenda za terasa 200x150-cena:8.999 den Tenda za terasa 300x200-cen...


1 €
или предлог цена
23 јун 14:56Cadori za sonce cador za sonce,senka,so led

Cadori za sonce So led svetlo polnenje na sonce avtomatsko uklucven...


1 €
или предлог цена
23 јун 14:56Ograda od vestacka treva -mreza,ogradi, za gradina

Ograda od vestacka treva CENATA E NA M2 1m visina x10m dolzina...


750 МКД
или предлог цена
23 јун 14:55Se prodava pumpa za voda PEDROLLO.

Prodavam pumpa za voda PEDROLLO. 1,5 KW 140 Litra vo minuta. ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
23 јун 14:05Elektricna pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda so 2 cola izlezno crevo so trofazen motor so k...


5.500 МКД
или предлог цена
22 јун 20:16Itno se prodavaat trosed i dvosed

Itno se prodavaat dobro zacuvani trosed i dvosed, so mehanizam za spu...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
22 јун 12:57Kafemati venecija

Kafematot e vo funkcija raboti


350 €
или предлог цена
22 јун 10:14PVC prozor 135x90

Se prodava pvc prozor so edinecno staklo, dimenzii 135x90. Prozorot s...


5.000 МКД
или предлог цена
22 јун 09:46Cisterna za nafta 2000L

Se prodava cisterna za nafta 2000 litri, malku koristena, kako nova. ...


350 €
или предлог цена
21 јун 23:25Maxpuls trimer za ziva ograda 500w 510mm

MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должи...


2.950 МКД
или предлог цена
19 јун 15:34Agregat maxpuls 2.7kw

Редовна цена:17.950 ден 🔥🔥🔥цена на попуст:16499 Моќност: 2.7k...


16.499 МКД
или предлог цена
19 јун 15:34Nisalka krluska -nishalka krlushka dvosed

Nishalka trosed dvosed na sekoja slika ima dimenzi i cena 0784565...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:22Tenda, sator, cador, za sonce golem izbor niski ceni gradina

Poveke modeli na tendi cadori satori za sonce Na sekoja slika ima...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:22Trosed Dvosed Eko Koza

Se prodavaat vo super sostojba Mn malce koristeni Lice za kontakt...


300 €
или предлог цена
17 јун 20:17SEPARE

Se prodava 3 separinja za sedenje Super zacuvani I klub masi


4.000 МКД
или предлог цена
17 јун 20:16Vendig aparat kafemat vo zrno espreso

Vendig aparat za kafe vo zrno espreso (rea)


800 €
или предлог цена
16 јун 12:09Kafemat vending espreso

Kafematot e kombiniran so kafe so melenje i instant kafe Se prodava...


850 €
или предлог цена
16 јун 12:06Kafemat venecija

Kafematot e vo funkcija raboti bes problem


350 €
или предлог цена
16 јун 12:06Кamenja

Kamenja


20 €
или предлог цена
15 јун 12:54Maxpuls elektricen duvac na lisja 3vo 1 novi!!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥Cena na popust:1999 den🔥🔥🔥🔥 ...


1.999 МКД
или предлог цена
15 јун 07:26Oscilator povekenamenska masina 280w

Осцилатор-Повеќенаменска машина Напон: 230V-50Hz Моќност: 280W ...


1.750 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

15 јун 07:24Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор д...


5.499 МКД
или предлог цена
15 јун 07:23Mini shporet

Моќност на рерната: врвот 650 W+ долниот дел 800 W • Моќност на пло...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.999 МКД
15 јун 07:22Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

Redovna cena:11.600 den 🔥🔥 AKCISKA cena:10.500 den🔥🔥 LAVOR Gal...


10.500 МКД
или предлог цена
15 јун 07:19Maxpuls Agolna brusalka brusalica 750w novii

MAXPULS MP-AG013 750W Брусалка 12 месеци гаранција


1.650 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

15 јун 07:19Maxpuls trimer za ziva ograda 620w 600mm so rotacija

Trimer za ziva ograda Напон: 230V – 50 Hz Моќност: 620 W. Должи...


3.850 МКД
или предлог цена
15 јун 07:19Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.950 МКД
или предлог цена
15 јун 07:19Varstroj 135/145 aparat za zavarivanje - svajc

Prodavam poloven mnogu malku koristen aparat za zavarivanje (švajc). ...


150 €
или предлог цена
14 јун 13:15Прозор - врати

80х120


13 јун 21:19Инокс оџак со изолација - Odzak od Inoks rosfajt rosvajt

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени цел...


55 €
или предлог цена
10 јун 20:50Varstroj 160/180 aparat za zavarivanje - svajc

Prodavam poloven mnogu malku koristen aparat za zavarivanje (švajc)...


6.000 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

10 јун 08:14Maxpuls udarna bormasina 500w

🔥👍Elektricni alati na popust po solidni ceni i 12 meseci garancija ...


1.290 МКД
или предлог цена
09 јун 06:54Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам