42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sistem SONY

Sistem SONY perfektno socuvan bez zvucnici


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16DVD pleer PHILIPS

Dvd pleerot e vo odlicna sostojba cita dvd dvx mp3 muzic cd,bez polna...


800 МКД
или предлог цена
29 јан 21:01Zvucnik

Звучникот е само 1 месец и е користен во домашни услови 400w Бас-1...


16.500 МКД
или предлог цена
28 јан 07:39Garmin Drive 51 LMT-S Navigacija Навигација

Се продава Гармин навигација модел Drive 51. Достапни се мапи на цел...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

GPS уреди

22 јан 17:20Sony playstation 5 PS5

Sony playstation 5 PS5


По Договор
или предлог цена
10 јан 09:18Displej za Seat Leon

Se prodava golem displej za Seat Leon 2013/17 so navigacija i pojacal...


200 €
или предлог цена
Радовиш

GPS уреди

05 јан 09:59Go Pro Hero6

Se prodava Go Pro Hero6 black edition koristen mnogu malku,komplet so...


250 €
или предлог цена
05 јан 09:59TELEVIZOR Bluesky

Televizorot raboti e vo ispravna sostojba.moze zamena


900 МКД
или предлог цена
09 дек 13:06Autel Evo Drone Дрон

Foldable Drone 60FPS 1080P 4K Camera Live Video 30 Minutes Flying...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Дрон камери

01 сеп 11:32Xiaomi Mi Drone

Xiaomi Mi Drone With 4K and 1080P Wifi FPV camera,3-Axis gambal. - ...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Електроника

01 сеп 11:31Se prodava igri za ps4

Se prodavat


400 МКД
или предлог цена
25 јул 22:33Xiaomi Mi Laser Projector Proektor

Ласерски проектор


1 МКД
или предлог цена
07 јул 18:36Profesionalna stalka - Tripod

Povekje informacii na 078507583 Ima prostor za dogovor


10.000 МКД
или предлог цена
12 мај 21:37Pojacalo first

pojacalo first 1800 077761666


30 €
или предлог цена
10 мај 17:31Xiaomi proektor 4K Mijia Laser Projector TV

Xiaomi proektor 4K Mijia Laser Projector TV od 80 do 150 inci


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Домашно кино

21 мар 12:20prodavam gramafon ispraven

na prodazba gramafon marka relop RTX 1.5 podetalni informacii na tele...


3.900 МКД
или предлог цена
09 јан 02:00Колекција од 270 игри за PLAYSTATION 2 на DVD

Продавам колекција од 270 игри за PLAYSTATION 2 на DVD, игрите не се ...


2.998 МКД
или предлог цена
04 јан 13:42Televizor

Televizor texoni kako na slikata raboti se nema.mana kako.nov e


2.000 МКД
или предлог цена
31 дек 08:22audio oprema na prodazba

prodavam audio oprema prikazanzana na slikite 075 315 813 telefon za...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:00Satalicka

Rabori dobro ne mnogu koristena


106.666 €
или предлог цена
Радовиш

Останато

23 дек 09:33audio koponeti

prodavam audio komponenti tell br: 075 315 813 cena po dog


По Договор
или предлог цена
15 дек 18:49Se prodava digitalen aparat HASSELBLAD

Hasselblad H4D-31 medium format kamera+80mm 2.8 lens .Nosi Kodak 44x3...


4.200 €
или предлог цена
29 ное 21:21audio sistem

audio sistem prodavam komplrt cena 900 denari model panasonik cd rad...


900 МКД
или предлог цена
22 ное 13:14audio oprema na prodazba

audio opema na prodazba dek pojacalo tunjrer zvucnici idr tel 075315 ...


10.000 €
или предлог цена
06 ное 23:01Kupuvam Fuego tv rasipan

modelot na tv mora da e 50FG5000 SMART


1 €
или предлог цена
17 јул 12:47SONI PS3 IGRI 100% ORIGINAL RABOTAT

Igrite se kupeni vo germanija i istite rabotat bez nikakov problem ce...


300 МКД
или предлог цена
06 јул 20:35PS4 IGRI ORIGINAL KUPENI VO SVAJCARIJA NOVI!!!

Igrite se kupeni vo svajcarija novi i istite rabotat bez nikakov prob...


По Договор
или предлог цена
06 јул 20:34PlayStation 4

Se prodava PlayStation 4 vo extra sostojba, kompleten so dve racki I ...


10.400 МКД
или предлог цена
04 јул 21:57PlayStation 3

Se prodava PlayStation 3 vo super sostojba so dve wi fi racki I site ...


5.900 МКД
или предлог цена
04 јул 21:57Дигитален фотоапарат Canon PowerShot A490

Се продава дигитален фотоапарарт Canon PowerShot A490, малку користен...


1 €
или предлог цена
19 јан 15:16lcd ekran roadstar lcd-5604tft , poi

lcd ekran roadstar lcd-5604tft 14cmm , audio video vlez, anologen...


500 МКД
или предлог цена
Радовиш

Електроника

13 јан 23:33Нова преофесионална Panasonic Video Mixer - Одлична Цена!!

Се продава професионална Видео Миксета: Panasonic Digital Professiona...


3.900 €
или предлог цена
Радовиш

Електроника

27 дек 14:35projektor , proektor, panasonic pt-p1sde, poi

se prodava proektor panasonic pt-p1sde ispraven, imam poveke lap...


3.500 МКД
или предлог цена
18 окт 21:57sony dsc-t20 , 8.1 mp, fotoaparat , poi

sony dsc-t20, 8.1mp, carl zeiss optika x3, nema memoriska i polnac,...


600 МКД
или предлог цена
18 окт 14:56sony dsc-t200, 8.1 mp, fotoaparat, poi

sony dsc-t200 , 8.1 mp, ispraven so ekran na dopir, so memoriska prod...


800 МКД
или предлог цена
18 окт 14:52sony dsc-w170 10mp, fotoaparat, poi

sony dsc-w170, 10 mp, carl zeiss optika ,opticki zum 5x, so memorisk...


800 МКД
или предлог цена
18 окт 14:42Sony a6000+Sigma 30mm f1.4

Kamerata e vo ekstra sostojba,koristena za domasni potrebi so 17.000 ...


600 €
или предлог цена
03 окт 12:32Fotoaparati

Апаратите се исправни со торбички се сите немаат батерии и мемориски ...


2.500 МКД
или предлог цена
18 јул 10:59Bose SoundLink Bluetooth Speaker |||

Se prodava Bose Bluetooth zvucnik vo ispravna sostojba ne mnogu koris...


10.000 МКД
или предлог цена
Радовиш

Bluetooth уреди

22 јун 13:29canon

Canon aparat vo odlicna sostojba socuvan ne mnogo koristen okinuvanja...


200 €
или предлог цена
15 јан 20:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам