1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wurth master

Ispraven vo odlicna sostojba


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:46Brusalica ELTOS

Brusalica Eltos so defek


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 18:20MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Денес 17:22Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00LASER LIGHTSHOW LASERSKI PROEKTOR ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Set Elektro Strafcigeri / Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE

@ Праќаме по Карго експрес. @ Комплетот е НОВ, неотпакуван. Супер...


1.190 МКД
или предлог цена
Денес 11:33Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Cirkular 2000w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2000 wat...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:28Osovina i spiralni federi za resetka ili rolo garazna vrata

Prodavam osovina(cevka) so tri spiralni federi za garazni rolo vrati,...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:20Se prodava plastika plasticno plasticni burina bure burijna

Se prodavaat plasticni i metalni burinja, ima pogolemi kolicini. Bur...


50 МКД
или предлог цена
- 75 % Попуст
200 МКД
Денес 11:13MASINA ZA RONENJE KOCANI

Masinata e mnogu brza i efikasna Prajkam po kargo niz site gradovi


1 €
или предлог цена
Денес 06:44Soncogled za jadejne

TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEF...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:45Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Bateriite se novi,jacina 4Ah performance model.


55 €
или предлог цена
Вчера 19:46Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od Parkside koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
Вчера 19:46Brusalica bateriska Parkside

Brusalicata e nova vo kufer.Bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
Вчера 19:46Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32Фреза и циркулари

Се продават циркулари професионални,гусени со подвижна количка и сече...


900 €
или предлог цена
Вчера 10:44avtomatska masina za bocni letvicki

se prodava avtomatska masina za izrabotka na bocni letvicki (tri frez...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 10:44Nukleusi LR-so 6 ramki

Prodavam Nukleusi LR i DB so 6ramki,ramki se hofmanovi izraboteni od ...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44MASINA ZA HEMISKO **ELECTROMASHINEN** KAKO NOVA!!!

MASINA ZA HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI, MEBEL I DR. MARKA ELECTROMA...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Х А Р Т И Ј А за А. фарбари НАЈ ЕФТИНА

ПРОДАВАМ ХАРТИЈА ВО РОЛНИ ПОЕФТИНА ОД ПРОДАЖНАТА ВО ДУЌАНИ ЗА 7-...


25 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45PECHKA ZA BELI PECIVA

Prodavame profesionalna pechka za pechenje beli peciva, kikiri, les...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:24POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

so zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:34Briketirka, mashina za briketi

Prodavam nova mashina za briketi. 5.5kw motor i reduktor so sto se do...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:17CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
Вчера 00:39Програми за самоуслужна/самопослужна перална

Продажба сервис и гаранција на самопослужни системи односно програми ...


450 €
или предлог цена
22 сеп 23:29Samousluzna/samoposluzna avto peralna

Prodazba na Italanski programi za samoposluzno perenje na vozila od ...


450 €
или предлог цена
22 сеп 23:29Samousluzna /Samoposluzna peralna

Prodazba servis garancija i implementiranje na novi sistemi za samopo...


1 €
или предлог цена
22 сеп 23:29Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova.


150 €
или предлог цена
22 сеп 20:12Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
22 сеп 20:12SE PRODAVA VISOKA STOLICA

Se prodava skoro nova ne-koristena visoka stolica vo ispravna sostojb...


2.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:30ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
22 сеп 19:03KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
22 сеп 19:03Mashina za pravenje na crnobeli fotografii

Mashina za crnobeli fotografii


130 €
или предлог цена
22 сеп 17:48Елек. Пила 2200w PARKSIDE

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина ...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:20Штрафилица 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:19Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:19KAFEMATI Zanussi i zetonerki

KONTAKT 075447307 KONTAKT 075447307 KAFEMAT BRIO 200 Cena po do...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 15:02Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам