250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKSIDE ALATI

Alatite se novi Germansko proizvodstvo Extra ceni Prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
Денес 12:20



Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Контакт 079 407-935


27.900 МКД
или предлог цена
Денес 09:34



Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05



Gedore -krckalka za patenti

Nova golema Gedore kri racka za patenti Germansko proizvodstvo


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23



Alati klucevi Gedore catali imbusi

Klucevi catali racvast.krckalka golema.sredna mala . Okasti krckalka...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:19



Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:12



Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:12



Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:12



PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52



Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od Parkside koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
27 сеп 22:04



Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:17



PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI

Novi Komplet 16 klucevi Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:56



Set Elektro Strafcigeri / Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE

@ Праќаме по Карго експрес. @ Комплетот е НОВ, неотпакуван. Супер...


1.190 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:21



Wurth master

Ispraven vo odlicna sostojba


20.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 18:00



CNC ROUTER EXTREME PRO 900x600

Profesionalen CNC ruter so visoki performansi. Spindle 2kw vozdu...


1 €
или предлог цена
26 сеп 16:41



Elektricna dupcalka

Se prodava el.masina masina makita nova neupotrebuvana. Lice za konta...


2.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 14:51



Kantar za merenje od 5kg do 80kg

Prodavam star ispraven Kantar koj meri od 5kg do 80kg tel 071 381 481


3.100 €
или предлог цена
26 сеп 09:17



PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 23:29



Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 10:32



Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii na Parkside od 20v.


30 €
или предлог цена
25 сеп 10:19



Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
25 сеп 10:19



Brusalica bateriska Parkside

Brusalicata e nova vo kufer.Bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
25 сеп 10:18



Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Bateriite se novi,jacina 4Ah performance model.


55 €
или предлог цена
25 сеп 10:18



Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
25 сеп 10:18



Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:29



Cirkular 2000w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2000 wat...


12.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:29



Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:28



Mashina za pravenje na crnobeli fotografii

Mashina za crnobeli fotografii


130 €
или предлог цена
22 сеп 17:48



Елек. Пила 2200w PARKSIDE

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина ...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:20



Штрафилица 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:19



Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 15:19



Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:38



Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah ...


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:37



Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:37



Svajc aparat

Prodavam svajc aparat-Varex varstroj vo odlicna sostojba 200 amperi, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 МКД
21 сеп 07:42



Elektricna pila sabjarka Parkside

Elektricna pila sabjarka za profesionalna rabota.Pilata e nova od ger...


75 €
или предлог цена
20 сеп 23:28



Rezervni delovi za motorni pili Husqvarna

Prodavam rezervni delovi za motorni pili Husqvarna 340, 345, 346, 350...


10 МКД
или предлог цена
20 сеп 17:04



PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 12:15



DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:00



Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,najnoviot model od Parkside odgovara na site alati ...


75 €
или предлог цена
20 сеп 08:33



Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам