Кичево
                   
722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:31Mercedes C 220 CDI

Mercedes C 220 CDI Proizveden 2010 god so Avangard oprema: Dvozonska...


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:22BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:56Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:38Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:38Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:54Audi A4 1.6 benzin 900e 078 421 213

Nema reg. Plin ima bez dok. 900e


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Bmw e39 525tds

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 06.07.2023 godina. ...


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:15Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:53Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


13.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:39Mercedes E 350 4 matik 2012 kako nov

Mercedes e 350 cdi 4 matik kako nov ot shvajcarija so full oprema dis...


19.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:39AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line

🇨🇭AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line🇨🇭 ✅AUDI e 3.0 so 245hp ✅AUDI...


18.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:57Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:31BMW E39 525 TDS

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 30.12.2022 godina. ...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:31Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 CDTI 2007 kako nova Ekstra


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:00ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:58Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:30PASSAT 2.0 8V 140KS

VO ODLICNA SOSTOJBA SMENETO SET REBRASTI VODNA PUMPA ULJE I FILTRI RE...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:53Fiat punto

Kolata e vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:41Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:23Opel Zafira 1.9 150ks Zamena

registrirana servisirana 7 sedista euro kuka novi zimski gumi full...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:19Passat 1.8 T

Prodavam passat 1.8 t Benzin odlicno socuvan mali karoseriski zabeles...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:31Vw polo 1.2

Kolata e tehnicki vo dobra sostojba no ima zabeleski opticki okulu ka...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:24Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno

Se prodava Seat Ibiza 1.4 1999 god, benzin, makedonski tablici, predn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:53VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 00:14Sportsko gratsko kolince so mala potrosnja Pezo XS 106!

Koliceto e servisirano i sredeno za merak so mala potrosnja i mnogu b...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Кичево

Автомобили

30 ное 21:03Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 21:01Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 19:24Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 19:14Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 19:14OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 18:45Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 18:45Ford fokus 1.8 dizel reg so zelen karton

Ford focus 1.8 dizel reg so zelen karton pali vozi


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 16:18Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 ное 15:31Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам