220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11

Prodavam iphone 11 64gb bez tragi na koristenje , 100% ispraven ...


23.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
24.000 МКД
Денес 04:54Се продава Xiaomi 10, 128gb, 8gb RAM max

Купен од T-home,користен 2 месеци како втор телефон,за домашна употре...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:41  НОВ ОГЛАС

LENOVO VIBE C - Evtino

Se si funkcionira perfektno i Tac i Internet i Baterija...samo ne moz...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45  НОВ ОГЛАС

IPHONE 6 64GB - ISPRAVEN - SE ORIGINALNO

Se prodava Iphone 6 so 64gb so puknano staklo... tacot si raboti ... ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:04Iphone X 64gb 100% battery

Telefonot e maksimalno socuvan so smeneta baterija vo ledikom pred 1 ...


250 €
или предлог цена
09 авг 16:57Microsoft Lumia 950 — 3 gb Ram so 32 gb memorija

Telefonot e vo super sostojba. funkcionira se. Eden od najdobrite ekr...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
09 авг 13:05SAMSUNG GALAXY A53 5G NEOTPAKUVAN

2 GODINI GARANCIJA OD TELEKOM NOV NEOTPAKUVAN RABOTI NA SITE SIM KART...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
09 авг 12:04Samsung Galaxy S21 5g

Telefonot e kako nov 6 meseci star so telefonot sleduva maski i zasti...


480 €
или предлог цена
09 авг 09:27Huawei Watch GT3 Pro Titanium

Najnoviot model Huawei Watch GT3 Pro so Titanium, safirno staklo i ke...


По Договор
или предлог цена
09 авг 09:04Samsung Galaxy Watch 3 45mm

Se prodava Itno!!! Samsung casovnikot e LTE verzija SM-R845F (Globa...


По Договор
или предлог цена
09 авг 09:04PRODAZBA NA NAJNOVITE I NAJDOBRI MESOBOJA BUBICI 2020 MODEL!

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 08:53SAMSUNG NOTE 10 - 256GB - MOZNA ZAMENA

Se prosava Samsung Note 10 vo odlicna sostojba...


По Договор
или предлог цена
09 авг 07:43MOTOROLA MOTO E7 POWER - 4GB RAM SO KUTIJA I GARANCIJA

Se prodava motorola FULL PACK so jaka baterija...i 24 meseci garancij...


100 €
или предлог цена
07 авг 17:44IPHONE 13

IPHONE 13


750 €
или предлог цена
07 авг 07:26Meizu mx6

Se prodava nov telefon meizu mx6 donesen od Avstralija.10 jadren pro...


5.500 МКД
или предлог цена
06 авг 08:56Apple Watch 3 42mm 92% Battery 🔋

Se prodava Apple Watch 3 42mm saatot si funkcionira perfektno i nema ...


8.500 МКД
или предлог цена
05 авг 13:01OTKUP NA MOBILEN TELEFON SAMSUNG HUAWEI IPHONE

Vrsime Otkup na Mobilni Telefoni - Samsung - Iphone - Huawei-Xiaomi ...


04 авг 11:16ОТКУП НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Драган 076810012 - Струмица


03 авг 11:49Baram display za Samsung S7Edge

Ponudete Samsung S7 Edge so rasipana ploca a zdrav displej Ponudete ...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:10Sony Ericsson C905

Socuvan so originalen polnac


1.999 МКД
или предлог цена
01 авг 10:31Huawei Honor 6X 3/32GB

STAKLOTO E NAPUKANO! Telefono si rabote 100% Ekran 5.5 inci Full HD...


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
01 авг 10:31Huawei P10 4GB/64GB

Huawei P10


5.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 МКД
01 авг 10:31Smartwatch Lenovo GO2

Smart casovnik Lenovo GO2,koristen


800 МКД
или предлог цена
01 авг 10:30Samsung A32 128gb NOV

Telefonot e nov


240 €
или предлог цена
01 авг 09:16Xiaomi Redmi 10C - NOV GARANCIJA OD OPERATOR

Xiaomi Redmi 10C - NOV NE ODPAKUVAN I NE UKLUCEN, kupen od A1 Operato...


9.000 МКД
или предлог цена
01 авг 08:32Samsung Watch3 SM-R840

Часовникот е во беспрекорна состојба, купен е од А1. Полн комплет со ...


13.500 МКД
или предлог цена
31 јул 22:42Samsung Gear S3 classic

Часовникот не работи, оштетен е од вода. Се продава комплет со кутија...


По Договор
или предлог цена
31 јул 22:42Samsung s9

Prodavam Samsung s9 vo ispravna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
30 јул 12:50iPhone SE (2020) - 64GB Red

Top sostojba 90 battery health originalna baterija nikogas ne otvaran...


220 €
или предлог цена
29 јул 21:51Se prodava Samsung A51

Se prodava samsung A51 koristen 5meseci,telefonot ima zastitno staklo...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јул 18:53SE PRODAVA IPHONE X 64GB VO ODLICNA SOSTOJBA

Tell e kako nov moze da go proverite kaj sakate cena po dogovor tell ...


1 €
или предлог цена
27 јул 13:59Se prodava Samsung S20 FE

Telefonite se novi uste ne aktivireni komplet so se


280 €
или предлог цена
27 јул 11:32Se prodava Xiaomi Redmi note 9s

Telefono e zacuvan se si rabote po nego


120 €
или предлог цена
27 јул 11:32Se prodava One plus Nord nov 12 ram

Telefono e nov ne aktiviren komplet so se Mozna zamena


270 €
или предлог цена
27 јул 11:31Se prodava Samsung Fold 3 512gb

Telefono e kak nov bes zabeleska na nego donesen od Germanija Mozna...


950 €
или предлог цена
27 јул 11:31Se prodava Samsung A53 6Ram 128Gb

Telefono e nov ne aktiviren 5G Komplet so se


280 €
или предлог цена
27 јул 11:30Se prodava Iphone 12 pro 256gb

Telefono e kak nov bes zabeleski Mozna zamena 078337860


700 €
или предлог цена
27 јул 11:30iPhone 12 Mini 128GB skrsheno staklo predno i zadno

Iphone 12 mini 128GB telefonot e kupen vo Slovenija original raboti b...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
26 јул 20:18Se prodava Iphone X bez grepka!!!!

Bez mana


220 €
или предлог цена
26 јул 18:44Се продава телефон Samsung A20e во одлична состојба

Сними го и зачувај го секој момент Секогаш имај батерија Двојна камер...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јул 12:02Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам