4394 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco Daily 50c 13 2003 godina

Повеке инфо на тел 070 368 690 Дејан


3.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 авг 12:12Промовирано

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Промовирано

Iveko Daily 2008god

Повеке инфо на тел 070 368 690 Dejan


6.800 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 авг 12:09Промовирано

Mercedes_benz CDI C250 204ks

Vw polo 1.4 51kw dizel 2008 godina prva registriracija 330.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 23:41Volkswagen LT 35 na delovi

Se prodavaat delovi za volkswagen LT 35,kombeto e so defekt motor… m...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Штип

Комбиња

Вчера 22:42Viluskar indoss

viluskar indos so 539 motor vo odlicna sostojba super cenA ispraven.k...


Вчера 22:24PRODAVAM PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 88KW/120KS 2017 GOD

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 88KW/120 KS ...


18.800 €
или предлог цена
Вчера 21:48Prodavam Daihatsu sirion 1.0 Toyota motor

Voziloto e mnogu socuvano, dosta ekonomicno , odlicno gradsko vozilo,...


2.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.799 €
Вчера 20:50DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 20:49PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 20:49MAN 41-414

MAN 41-414 mixer 12 m3 so pomosen motor i kapak vo odlicna sostojba


26.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 19:41Opel Astra 1.7 2006

Se prodava Opel Astra 1.7 2006 god so Cosmo Oprema. Napraven e golem...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 19:30Bandas za Mercedes A klasa

Prodavam Bandas za Mercedes A klasa stoese vo kolata kako rezerva So ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Вчера 19:06MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 19:05Renault Megane

Se prodava renault megane vo odlicna sostojba Kontakt: 078-281-141


2.200 €
или предлог цена
Вчера 18:39Peugeot 306 1.9D (Pezo Dizel) Karavan

Се продава Пежо 306 турбо дизел караван со кука - Магленки - Електр...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:32DAINESE FULL METAL 6 GLOVES

Rakavicite se Novi!Velicina “ L “ .Noseni se eden pat na relacija Sti...


310 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
330 €
Вчера 18:05OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 7 SEDISTA FULL

OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 120ks 6 BRZINI 7 SEDISTA - KOLATA E SO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39CITROEN C1 1.0 BENZIN KLIMA -09

CITROEN C1 1.0 BENZIN 3 VRATI -TOYOTA MOTOR SO LANCE - FABRICKI -...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA-08

CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU EKONOMICNO 4l NA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39SEAT IBIZA 1.2 TDI FULL - FABRIKA - 2013

SEAT IBIZA 1.2 TDI 5 VRATI --- FACE LIFT 3.8L NA 100KM GRADSKA ...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 17:39Zontes X310

Zontes x310 312cc 35hp 5.500km Motorot e nov fabrika


3.800 €
или предлог цена
Вчера 17:31Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 Dzipot e vo odlicna sostojba.Praveno...


6.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.500 €
Вчера 17:21Toyota Avensis

Toyota avensis 2.2 D4D 2007 Kolata e vo odlicna sostojba praveno se...


4.550 €
или предлог цена
Вчера 17:21Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana do 09.2022 Od oprema parking senzor, klimatron...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 17:19BMW E90 320D 163KS

Bmw e90 320d 163ks 2005g Kolata e regestrirana do 11.2022 Novi leln...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 17:18Se prodava Opel Rekord

Prodavam Opel Rekord havarisan pozadi.Motor i menuvac dobri stakla zd...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 17:11PRODAVAM RENAULT LAGUNA

RENO LAGUNA FUL OPREMA FABRICKA NAVIGACIJA DVD EKSTRA SOSTOJBA KOZA t...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 17:11BMW X3 2.0 dizel

Prodavam BMW X3 2.0 dizel 150ks. so ful oprema navigacija DVD vnatre...


6.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.500 €
Вчера 17:11Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 17:10Ford fokus 1.8 tdci mk2

Se prodava crevo od blok do hladnjak kupeno po greska novo ne montira...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:59  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

Возилото е сервисирано и регистрирано со зелен картон, опрема: - Тем...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:52Aluminiumski bandazi MAK 17" 5x98 8J ET30 za Alfa Romeo

Prodavam originalni aluminiumski bandazi MAK 17" 8J ET30 5x98 (Alfa R...


Вчера 16:45Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3. Произведена 2008 г...


9.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.600 €
Штип

Приколки

Вчера 16:20Kamionski Gumi 315 70 R 22.5 - Firelli - Shara na 80%

Kamionski Gumi 315 70 R 22.5 - Firelli - Shara na 85% Proizvedeni 20...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 16:20Alfa 156 1.9jtd

Se prodavaat delovi za alfa 156 Vnatresno tapacirana celata so krov...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:17Vredstain zimna

Gumite se solidni 2500den site 3


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ###_ KLIMA AKTIVNA_!!!

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.500 €
или предлог цена
Вчера 16:17VW VOLKSWAGEN GOLF 4_1.9 SDI _NEMA KLIMA ///_***

Prodavam golf 4 1.9 sdi Klima nema #reg do 7mesec 2023g Cena 1500 evr...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 16:15Ford Ka 1.3 benzin# Klima aktivna # has a

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 # # # # #


1.200 €
или предлог цена
Вчера 16:14Se prodava Piaggio X Evo 400 ie

Se prodava Piaggio X Evo 400 ie 2009 godina 40.000 km Registracija...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 16:05Трактор traktor fiat 640

Fiat 640, godina na proizvodstvo 1982, 7400 saati, nema predna vucnja...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:59Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам