Гевгелија
                   
965 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:47Промовирано

VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot go poseduvam...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:50FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET 2008 GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA N...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:16GOLF 5 1.6 FSI 116KS 6 BRZINI 175000

GOLF 5 1.6 FSI 116KS. 6 BRZINI 2004/5 GOD. FUUL OPREMA KLIMATRONIK ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:16FORD C-MAX 1.6 TDCI 110KS. 2009GOD.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:16BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 116D 2.0, pominati realni 212.560 km


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

IMT 533 / 539

Prodavam dodatok kuka za normalna shepa, mozhe da se dodavaat mnogu d...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:07Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:07Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Shlep servis 24/7 TEL 070238094

Shlep servis 070238094


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 2.0 hdi

Prodavam ispraven motor od peugeot 206


1 €
или предлог цена
Вчера 11:26  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:40Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:47Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:21  НОВ ОГЛАС

VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:51Prodavam ili menuvam Opel Vectra c 2000 dti 74 kw

Vektra c 2000 dti 74 kw registrirana uste 11 meseci maksimalno zacuva...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 05:47SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INDZEKŠANI

Ako motorot tesko Vi pali,ne raboti mirno na 1000 obrtai,mirisa na be...


Вчера 03:53REP

100% KOMPLETEN ZDRAV REP


Вчера 03:53Fiat Stilo nov desen far / Fiat Stilo нов десен фар

Продавам нов десен фар за Fiat Stilo со 3 врати Prodavam nov desen fa...


3.990 МКД
или предлог цена
01 фев 22:47Volkswagen Touran

Се продава Volkswagen Touran 1.6TDI Automatic 2011 без замени. Пов...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 21:17OPEL VECTRA 1.7 TD isuzu ''95 - registrirana

Opel Vectra 1.7 td isuzu motor 82ks 1995 god registrirana do 10/2023....


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 20:13ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm

1.9 JTDm 120 k.s. Napraven golem servis Registracija do 10/23 so...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 19:44Mercedes CLK 270

Full servis odlicna sostojba MOZE ZAMENA - PONUDETE


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 16:55Reno 4

Kolata e kako shto e na slikata .ima prevod


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 15:38Opel Vectra 2.0dti 74kw NEMA DOK pali vozi

Se prodava Opel Vectra 2.0dti 74kw 2000godina NEMA DOKUMENTI pali v...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 14:17Fiat Dukato 2.8 td

Defekt motor, skinat rebrest 2.000 god. Registriran do 20.09.2023


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

01 фев 13:58Aerbag citroen C1, c2, c3

Aerbag


25 €
или предлог цена
01 фев 13:37AERBAG GOLF 6,TURAN,POLO

Aerbag golf 6,turan,polo


90 €
или предлог цена
01 фев 13:36Aerbag golf 5, polo, turan

Aerbag golf 5, polo, turan


30 €
или предлог цена
01 фев 13:352.0 TDI common rail DIZNA

2.0 TDI common rail DIZNA Edna 100% ISPRAVNA KUPENO po greska


140 €
или предлог цена
01 фев 13:322.0 TDI, 1.6 TDI common rail na delovi

2.0 TDI, 1.6 TDI golf 6, audi, golf 7, Na delovi Ostetena e radali...


1 €
или предлог цена
01 фев 13:30Opel insignia sports tourer sw

Се продава Opel insignia sports tourer sw во екстра состојба со екстр...


6.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 13:00Fiat stilo 1.6 lpg

Prodavam fiat stilo 1.6 16 ventili vo ehtra sostojba bez nikakvo vloz...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Гевгелија

Автомобили

01 фев 09:15Opel corsa 1.7 isuzu

Prodavam opel korsa 1.7 isuzu vo perfektna sostojba registrirana cela...


1.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.949 €
Гевгелија

Автомобили

01 фев 09:15Valjak Hamm

Valjak HAMM DV8 9000 KG 4 CILINDRI DEUTZ


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:01Opel tigra

Info: 077528507


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 23:35SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 22:49SE PRODAVAAT DELOVI ZA RENAULT MEGANE SCENIC 2004 GOD

Se prodavaat delovi za reno scenik 2004 godina disel .....zacuvani i...


1 €
или предлог цена
31 јан 22:49SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 22:49Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам