Гевгелија
                   
323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:28Промовирано

Prodavam ili menuvam Opel Vectra c 2000 dti 74 kw

Vektra c 2000 dti 74 kw registrirana uste 11 meseci maksimalno zacuva...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 04:19Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:28RENO MEGAN

Reno megan kabriolet kolickata e vo ekstra sostojba so dva para banda...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:25RENO LAGUNA

Reno laguna ll 1.9 dci 2002 godina vo odlicna sostojba. Napraven gole...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:25OPEL CORSA 1.3 CDTI 6 BRZINI ODLICNA

Voziloto e vo perfektna sostojba. Kompletno servisirano i smeneto se ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:05VW GOLF SW VARJANT 1.6TDI 77KW 7DSG

VW GOLF SW 1.6TDI 77KW DSG 7BR VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ CH NA NEGO...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04FORD C-MAX 1.6CDTI 85kw 6be Servisna

ford c-max 1.6cdti voziloto e od direkten uvoz CH.prva farba 100% ser...


7.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04VW CADDY 1.2tsi 2012g

ve caddy 1.2tsi 17.08.2011 voziloto e vo pesprekorna sostojba 100% pr...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04Mitsubishi asx 1.8 crdi 110kw 4x4 2014g

Mitsubishi asx 1.8 crdi 15.11.2013 voziloto e vo besprekorna sostojba...


12.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04HYUNDAI i30 1.6crdi 84kw uvoz ch

HYNDAI i30 1.6 crdi 84kw 14.02.2009g 218000k voziloto e uvezeno od c...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:15Opel astra f

Kolata e so 1.7 ohc motor sasijski i motor odlicni servisirana so nov...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:45Skoda oktavija

Kolata e so 1.9 tdi motor vo odlicna sojtojba pali vozi bez dopolnite...


4.150 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:44NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:03Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 116D 2.0, pominati realni 212.560 km


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:18Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:05Opel corsa 1.7 isuzu

Prodavam opel korsa 1.7 isuzu vo perfektna sostojba registrirana cela...


1.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.949 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:31Fiat stilo 1.6 lpg

Prodavam fiat stilo 1.6 16 ventili vo ehtra sostojba bez nikakvo vloz...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:31VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot go poseduvam...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 19:50FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET 2008 GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA N...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 17:16GOLF 5 1.6 FSI 116KS 6 BRZINI 175000

GOLF 5 1.6 FSI 116KS. 6 BRZINI 2004/5 GOD. FUUL OPREMA KLIMATRONIK ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 17:16FORD C-MAX 1.6 TDCI 110KS. 2009GOD.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 17:16Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 13:07Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 10:40VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 08:51Volkswagen Touran

Се продава Volkswagen Touran 1.6TDI Automatic 2011 без замени. Пов...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 21:17OPEL VECTRA 1.7 TD isuzu ''95 - registrirana

Opel Vectra 1.7 td isuzu motor 82ks 1995 god registrirana do 10/2023....


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 20:13ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm

1.9 JTDm 120 k.s. Napraven golem servis Registracija do 10/23 so...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 19:44Mercedes CLK 270

Full servis odlicna sostojba MOZE ZAMENA - PONUDETE


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 16:55Reno 4

Kolata e kako shto e na slikata .ima prevod


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 15:38Opel Vectra 2.0dti 74kw NEMA DOK pali vozi

Se prodava Opel Vectra 2.0dti 74kw 2000godina NEMA DOKUMENTI pali v...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 14:17Opel insignia sports tourer sw

Се продава Opel insignia sports tourer sw во екстра состојба со екстр...


6.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 13:00Opel tigra

Info: 077528507


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 23:35SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 22:49SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јан 22:49Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам