Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14PHILIPS 15V 150W G6.35

Продавам 3 нови сијалици PHILIPS 15V 150W G6.35. Купени по грешка. Це...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:32Lampa

Lampa sto rotira i sveti vo poveke boi Kontakt na viber,ke vi pratam...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:54LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:40Luster

Ne koristen ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 18:21Тавански Лустери

Продавам 2 тавански лустери. Цена на 1 е 700 денари, цена за 2 е 1000...


700 МКД
или предлог цена
16 сеп 01:32Se prodava detski luster

Poloven detski luster( plafonka)


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 20:50LUSTER/LUSTERI LED ЛУСТЕР

PRODAVAM 2 LUSTERI KAKO NOVI KORISTENI GODINA I NESTO, SO 3 SIJALICI ...


699 МКД
или предлог цена
11 сеп 05:04Ikea Luster

Se prodava Ikea luster potpolno nov 4000 denari 071 20 10 60


4.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 13:18Prodavam nov luster

Lusterot ne e voopshto koristen. Se prodava poradi zgreshena boja.


2.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:43Zidni lampi

Zidni lampi,2 golemi,4 pomali


800 МКД
или предлог цена
02 сеп 07:34Led panel krug - kocka paneli, Лед ленти.

NOVO NA PAZAROT - LED PANELI. LED traki, LED sijalici www.faceboo...


60 МКД
или предлог цена
30 авг 00:32Prodavam Elektricna Tabla za stan/kukja

Prodavam elektricna tabla za vo stan/kukja vo odlicna sostojba (kako ...


500 МКД
или предлог цена
28 авг 19:37Aparatce protiv insekti

Prodavam aparatce protiv komarci. Se uklucuva na struja, svetlinata g...


300 МКД
или предлог цена
13 авг 00:2310W LED RGB vodootporni reflektori

Се продават ЛЕД Рефлектори, РГБ 16 разни нијанси, далечинско управува...


980 МКД
или предлог цена
08 авг 00:18Luster

Stakleniot del za visecki luster so precnik od 38cm I visina- dlabina...


150 МКД
или предлог цена
06 авг 08:58Plafonjerka

Staklena tavanska plafonjerka so precnik od 30cm


200 МКД
или предлог цена
06 авг 08:57Tavanski luster

Lusterot e tavansku so visina od 55cm i dijametar na "pajncata" 36cm....


500 МКД
или предлог цена
06 авг 08:57LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
03 авг 12:42Lusteri

Prodavam: 3 lusteri so dimenzi 50/16 stakleni 3 lusteri so dimenzi 3...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 08:20Lusteri NOVI

Novi nekoristeni Kontakt: 078323726 ceni oddelno: 40evra, 30evra ...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јул 18:37Moderen luster, led

Se prodava extra socuvan led luster so 8 kristalni "epruveti" Po po...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 17:19Se prodava Led Plafonka

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena ima 3 opcii za osvetluvan...


400 МКД
или предлог цена
14 јул 11:51Lusteri

Eden luster kako na slikata i plus eden stranicen ist model pomala di...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јул 11:22Lusteri 200 denari

Ispravni se dvata


200 МКД
или предлог цена
12 јул 13:55Зачувана неонка х4

Квадратна таванска неонка со 4 ламби. Зачувана и во добра состојба. ...


500 МКД
или предлог цена
10 јул 23:15Zidna lampa

Zidna lampa


200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:12Mал електрик со променлив фокус

Солиден мал електрик со променлив фокус. - Боја: црна - Јачина: 30...


300 МКД
или предлог цена
02 јул 11:17Rabotna svetilka / работна светилка

Малку користена работна светилка во беспрекорна состојба.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:44Ziden luster

Zidna svetilka


300 МКД
или предлог цена
28 јун 19:11Luster plafonka

Plafonka


200 МКД
или предлог цена
28 јун 19:09Luster

Luster


400 МКД
или предлог цена
28 јун 19:08Lusteri

Luster 400 denari


400 МКД
или предлог цена
28 јун 19:07Luster so 4-ri LED reflektori so dolzina od 67sm

Se prodava Grcki luster so 4 -ri LED reflektori . dolzina 67 sm i dij...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 14:04Luster - Nov

Se prodava Nov luster i istiot ne e koristen po YUS standard so odlic...


111.111.111 МКД
или предлог цена
11 јун 17:36Lusteri

Cena po dogovor.


300 МКД
или предлог цена
01 јун 19:31НЕОНКИ ЗА ХАЛА ЕФТИНО !!!

СЕ ПРОДААТ КОМПЛЕТ АРМАТУРИ 20 СО ПО ДВЕ НЕОНКИ ИМА И ЗАЧУВАНИ И ПОМ...


300 МКД
или предлог цена
30 мај 22:04Luster

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 18:28Luster / Lusteri

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


500 МКД
или предлог цена
17 мај 22:07Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам