Подкатегорија:
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
27 ное 17:07STOLNA LAMPA

NOVA STOLNA LAMPA SO NEONKA


1.200 МКД
или предлог цена
26 ное 12:16Lusteri NOVI

Novi nekoristeni Kontakt: 078323726 ceni oddelno: 40evra, 30evra ...


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 07:33Luster

Stakleniot del za visecki luster so precnik od 38cm I visina- dlabina...


150 МКД
или предлог цена
22 ное 09:31Plafonjerka

Staklena tavanska plafonjerka so precnik od 30cm


200 МКД
или предлог цена
22 ное 09:31Тавански Лустери

Продавам 2 тавански лустери. Цена на 1 е 700 денари, цена за 2 е 900 ...


500 МКД
или предлог цена
22 ное 06:32Se prodava detski luster

Poloven detski luster( plafonka)


200 МКД
или предлог цена
16 ное 18:02Unikatni lusteri

Se prodavaat dva komplet unikatni luksuzni lusteri 250eur koi se kupe...


16.000 МКД
или предлог цена
16 ное 17:21Prodavam nov luster

Lusterot ne e voopshto koristen. Se prodava poradi zgreshena boja.


2.000 МКД
или предлог цена
16 ное 17:19Ikea Luster

Se prodava Ikea luster potpolno nov 4000 denari 071 20 10 60


4.000 МКД
или предлог цена
16 ное 13:30Ѕидни ламби

Овие ма слика се материјал прохром можи и сериско поврзување 220воти ...


1.500 МКД
или предлог цена
14 ное 13:01LUSTER/LUSTERI LED ЛУСТЕР

PRODAVAM 2 LUSTERI KAKO NOVI KORISTENI GODINA I NESTO, SO 3 SIJALICI ...


599 МКД
или предлог цена
13 ное 14:35LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
10 ное 11:59Prodavam Elektricna Tabla za stan/kukja

Prodavam elektricna tabla za vo stan/kukja vo odlicna sostojba (kako ...


500 МКД
или предлог цена
05 ное 18:35Lampa

Lampa sto rotira i sveti vo poveke boi Kontakt na viber,ke vi pratam...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
01 ное 07:38Elektronski transformatori za lusteri so halogeni sijalici

Se prodavaat elektronski transformatori za lusteri so halogeni sijali...


1 €
или предлог цена
31 окт 08:42LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
18 окт 11:17Aparatce protiv insekti

Prodavam aparatce protiv komarci. Se uklucuva na struja, svetlinata g...


300 МКД
или предлог цена
17 окт 17:41Luster so 4-ri LED reflektori so dolzina od 67sm

Se prodava Grcki luster so 4 -ri LED reflektori . dolzina 67 sm i dij...


2.000 МКД
или предлог цена
13 окт 11:43Lusteri

Prodavam: 3 lusteri so dimenzi 50/16 stakleni 3 lusteri so dimenzi 3...


1.000 МКД
или предлог цена
08 окт 20:37Lusteri

Luster 400 denari


400 МКД
или предлог цена
02 окт 13:59Luster

Luster


400 МКД
или предлог цена
02 окт 13:59Ziden luster

Zidna svetilka


300 МКД
или предлог цена
02 окт 13:59Lusteri 200 denari

Ispravni se dvata


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:58Led panel krug - kocka paneli, Лед ленти.

NOVO NA PAZAROT - LED PANELI. LED traki, LED sijalici www.faceboo...


60 МКД
или предлог цена
30 авг 00:3210W LED RGB vodootporni reflektori

Се продават ЛЕД Рефлектори, РГБ 16 разни нијанси, далечинско управува...


980 МКД
или предлог цена
08 авг 00:18Se prodava Led Plafonka

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena ima 3 opcii za osvetluvan...


400 МКД
или предлог цена
14 јул 11:51Lusteri

Eden luster kako na slikata i plus eden stranicen ist model pomala di...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јул 11:22Зачувана неонка х4

Квадратна таванска неонка со 4 ламби. Зачувана и во добра состојба. ...


500 МКД
или предлог цена
10 јул 23:15Mал електрик со променлив фокус

Солиден мал електрик со променлив фокус. - Боја: црна - Јачина: 30...


300 МКД
или предлог цена
02 јул 11:17Rabotna svetilka / работна светилка

Малку користена работна светилка во беспрекорна состојба.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:44Luster - Nov

Se prodava Nov luster i istiot ne e koristen po YUS standard so odlic...


111.111.111 МКД
или предлог цена
11 јун 17:36Lusteri

Cena po dogovor.


300 МКД
или предлог цена
01 јун 19:31Luster

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 18:28Luster / Lusteri

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


500 МКД
или предлог цена
17 мај 22:07Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 13:00NEONKI KOMPLET

Neonki komplet zacuvani ispravni 21 parce po 500 den dimenzija 126 sm...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 21:42LED REFLEKTOR HYUNDAI

prodavam LED REFLEKTOR PROFI LINE 120W HY/LED/FL/120W/5000K HYUNDAI


90 €
или предлог цена
25 мар 00:53Led paneli Лед панели krug / kocka

Prodazba na LED paneli ugradni / nadgradni / visecki sajla. www.face...


90 МКД
или предлог цена
31 јан 01:33Lusteri

Prodavam 2 lusteri skoro novi Izraboteni od cisto drvo


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 05:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам