236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baterija 20v-8Ah Parkside

Bateriite se novi,odgovaraat na site alati od Parkiside koi koristat ...


75 €
или предлог цена
Вчера 19:08Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova germansko proizvodstvo,Oregon mac i lanec so jacina 2.7...


150 €
или предлог цена
Вчера 19:08Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,vo kompletot odat i nozevi.


60 €
или предлог цена
Вчера 19:08Bateriska brusalica Parkside 20v

Brusalicata e nova vo kufer.Cenata e bez polnac i baterija.


60 €
или предлог цена
Вчера 19:08PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:52Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD.


28.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
28.900 МКД
Вчера 11:32PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:58Heftalica PARKSIDE elektricna heftalka tapacirka tapaciranje

Nova elektricna heftalica za tapaciranje, Parkside na struja. Inform...


1.800 МКД
или предлог цена
09 авг 13:44Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:18Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:18Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:18POLNAC PARKSIDE 20V

za 20V 2ah baterii Serija x team Nov ne koristen Prakam po kargo


700 МКД
или предлог цена
08 авг 19:34Svajc aparat Koncar 140 Ameri 380-220 volt

Svajc Aparat Koncar 140 ameri Raboti na 380 i 220 volti


1 МКД
или предлог цена
08 авг 14:29Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
08 авг 10:47PARKSIDE ALATI

Alatite se novi Germansko proizvodstvo Extra ceni Prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:49PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
07 авг 17:24Rezervni delovi za motorni pili Husqvarna

Prodavam rezervni delovi za motorni pili Husqvarna 340, 345, 346, 350...


10 МКД
или предлог цена
06 авг 22:10Mashina za pravenje na crnobeli fotografii

Mashina za crnobeli fotografii


130 €
или предлог цена
06 авг 17:30Батер. Хилта 20v PARKSIDE-Performance

Батериската хилта е нова од германско производство PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:57Столбна Бормашина 400w PARKSIDE

Столбната бормашина е нова од германско производство PARKSIDE. Борма...


8.500 МКД
или предлог цена
06 авг 16:56PARKSIDE BATERII I POLNACI

Novi 20V 2ah za x team programata Prakam po kargo Extra cena


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 10:11Baterija Parkside performance 4AH NOVA

Baterijata e nova,performance model.


55 €
или предлог цена
06 авг 09:45Polnac dupli 20v Parkside

Polnac dupli Parkside NOV.


30 €
или предлог цена
06 авг 09:37Raider stafilica

raider strafilica ispravna malce koristena


1.300 МКД
или предлог цена
05 авг 15:55Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
05 авг 12:10Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
05 авг 12:10Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 08:35Parkside Strafilica 12v

Se prodava parkside germanska strafilica 12v ,koristena no si funkcio...


1.800 МКД
или предлог цена
04 авг 00:31Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
03 авг 20:12Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,odgovara na site alati koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
03 авг 20:12Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova,dvotaktna 2kw.Oregon mac 45 i lanec Oregon.


150 €
или предлог цена
03 авг 20:12Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:11Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
03 авг 13:10Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:10Elektricna pila sabjarka Parkside

Elektricna pila sabjarka za profesionalna rabota.Pilata e nova od ger...


75 €
или предлог цена
03 авг 08:23Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
02 авг 16:40Svajc aparat Koncar 140ah

Svajc aparat Koncar 140amperi Aparatot raboti na 380v i na 220v Tro...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:20Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
02 авг 11:19Nov pneumatski odvrtuvac pistol 1/2 BERNER

Nov pneumatski pistol berner 1600 nm extra silen posilen nema na paza...


13.000 €
или предлог цена
02 авг 09:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам