8812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

05 јун 20:44Промовирано

CAMPER IVECO-TRAJLER

KAMPEROT POSEDUVA MNOGU EXTRA OPREMA KOJA NEE CELOSNO NAVEDENA SVE FU...


1 €
или предлог цена
01 јун 10:31Промовирано

AKUMULATORI BLACK HORSE G&N AVTODELOVI

BLACK HORSE PORADI GOLEMIOT INTERES ZA AKUMULATORITE ...


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Промовирано

MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 20:57IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

Денес 20:57MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Денес 20:57IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Комбиња

Денес 20:56MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

Денес 20:56GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino

www.facebook.com/GPSMacedonia PRODAZBA ,PREINSTALACIJA ,SERVISIRANjE...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 20:44KUKA ZA MERCEDES ( E klasa w210)

Odlicna sostojba so kabel i dzek za struja ORGINAL MERCEDES NE SAMODE...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:41VLECNA KUKA ZA MERCEDES w210

Izvadena od mercedes e klasa od 95 do 2002 e sita za deugi nez dali p...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:41RENAULT MEGANE 1.5dci NAVI AVTOMATIK

Renault megane 1.5dci 81kw 2010god full oprema AVTOMATIK EDC MENJAC...


5.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.550 €
Битола

Автомобили

Денес 20:36HONDA CRV EXCLUSIVE 2.2 4x4

Familijarno, ekonomicno, komfortno vozilo, vo odlicna sostojba... - ...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:28AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A4 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 10. 2023 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:19MERCEDS-BENZ 2001 GOD ODLICEN

MERCEDS C220 MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA ISPRAVN...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:18Iveco

Se prodava iveco 2003 god registrirano 7.20 dolzina vebasto kreveti p...


6 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 20:17Koegel platforma

Se prodava platforma koegel ispravna registrirana


2 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 20:17Poluprikolka cerada

Se prodava poluprikolka nova cerada dobri gumi


3 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 20:17BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:56BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 19:56Volkswagen VW Polo 1.4TDI

Prodavam Polo 1.4tdi odlicen, ekonomicen mal gradski avtomobil ideale...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:38Prodavam gumi 315/70r22.5

Kontakt 075 237 428


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26Volvo 480 kiper sistem

Se prodava volvo fh 480 2008 god 1048000km smenat nov set potisna lam...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 19:26Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:21BANDASI SO GUMI

Top


Денес 19:20TUKSON

0dlicna sostojba


77.777 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:20Q 7 3.0 TDI

Odlicna sostojba


10.500 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.999 €
Битола

Автомобили

Денес 19:20Kalos / aveo 1.2 so atestiran plin

Info na telefon. Proba po dogovor Ispravna vo vozna sostojba. Odgov...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Битола

Автомобили

Денес 19:18KTM LC4 620cc EXTRA

INFO 076 659 115 VIKTOR KTM LC4 620CC PALI NA DUGME MOTORO E ISPRAV...


2.900 €
или предлог цена
Денес 19:12Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:04SE PRODAVA AUDI A6 2.5!!!!!

Se prodava Audi A6 vo odlcna sostojba!!!!!! KONTAKT 075 509 932 Da...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:52Vespa dragon 50cc 2 t odlicno vozi!

Vespa dragon 2t kupena 2018ta


850 €
или предлог цена
Денес 18:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 313 Termo king

Se prodava Mercedes Sprinter 313 so termo king vo odlicna sostojba. G...


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 18:41OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:31PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:26Bandasi 16"-ki BMW 5x120

Bandasi za bmw 3- ka 7J ET45 16"-ki zdravi pravi


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:25Zastava 750 fico

Zastava 750 Ispravno so karoseriski zabeleshki 078444288


700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Ducati Multistrada 1100s

Smeneto maslo filter,novi gumi,registriran do 7.2023g,mnogu oprema.Mo...


45 €
или предлог цена
Денес 18:05SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:03BANDASI 5x112 16” Mercedes

Се продаваат бандаши од Мерцедес 5x112 16” Бандашите се како нов...


250 €
или предлог цена
Денес 17:52  НОВ ОГЛАС

Hamach Eagle 50cc 4T kako noov!

SE PRODAVA HAMACI§EAGLE SCUTER 50CC 4T 2020 GOD MOTORCETO E STAKLO BU...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

skoro novi gumi 145/70/12

se prodavaat 2 skoro novi gumi 145/70/12 po 900 denari za guma t...


900 МКД
или предлог цена
Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

Yamaha R1

Yamaha R1 2004godina vo odlicna sostojba bez zamena poveke informacii...


5.200 €
или предлог цена
Денес 17:29  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам