Скопје Центар
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 21:23TABLET ASUS A500 - EKRAN 10.1"inci - EVTINO

Se prodava Tablet Asus A500 socuvan kako nov...so jaka baterija...moz...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 окт 08:01Instaliranje na GPS navigacija za Android telefoni tableti i

NAJEFTINO I BRZOOOO!!!!!! najnovi mapi 1. Instaliram, IGO i SYG...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

03 окт 20:27НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 08:55Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како нови...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 08:54Apple Pencil (2nd Generation) for Apple iPad Pro

Продавам 1. Apple Pencil (2nd Generation) многу малку користен во од...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 12:34iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro

Продавам 1. iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro исто така мно...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 сеп 23:06TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

27 сеп 07:45Ipad mini 2

Во одлична состојба.


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

22 сеп 07:12Huawei MediaPad T3 10” - kako nov

Prodavam Tablet Huawei MediaPad T3 10”, model AGS-W09, mnogu malku ko...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 сеп 12:25Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR

Prodavam Ipad mini 3, so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 сеп 12:25iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 сеп 07:10Apple Ipad Air wifi + sim 3G 16gb

Prodavam ipad air solidno socuvan Ipadot ima wifi + slot za sim car...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 сеп 13:05delovi za ipad 1 2 3 4 air 1 2 mini 1 2 ili celi moze zamena

prodavam ispravni apple ipadi celi ili delovi od niv moze i zamena za...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 сеп 07:31BlackBerry PlayBook

BlackBerry PlayBook не користен


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:51iPad 2

Model number A1396 on the iPad 2


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:41lenovo tab 4 8

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima pl...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 авг 16:13TabM7

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20HUAWEI MediaPad T5

Za povekje info 070 215 392 od 10h-17h


7.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 јул 14:09Asus Google Nexus 7

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i k...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 јул 13:55ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 14:11*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31iPad (7th Generation) WIFI 32GB

Во одлична состојба. Купен за возрасно лице да чита книги. Многу малк...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 мај 14:29Delovi za dell venue 11 pro so i5

Displej ispraven Maticna ispravna Baterija nemam


877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 апр 10:37iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB 12 Meseci Garancija📝 Cena👉47...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 мар 10:45Touch screen za Lenovo S6000

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab S6000. Znac...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Lenovo A1000L Touch Screen Staklo

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A1000L. Zna...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Touch screen za Lenovo A7-50 A3500

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znac...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Wacom Tablet za Crtanje

Tabletot e vo odlicna sostojba. Go imam vekje 2 godini, no mnogu retk...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 13:39*** Apple iPad Mini ***

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! Cenata ne e fiksna 16 GB ROM...


159 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 фев 14:55iPad 8ma generacija (2020) 10.5

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen 128 GB Socuvan, bez grebna...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 10:10SURFACE PRO 3 I PRO 4 ADAPTER 2000 DEN

Naracan po greska


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јан 13:16ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik

Fiksa cena za ponisko ne me barajte Kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 12:03*** SAMSUNG TAB A7 *** iButik mk

PRODADENO!


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 дек 10:06*** SAMSUNG TAB A so S PEN *** iButik mk

SAMSUNG TAB A 8" 2019 so S PEN!!! IMA GARANCIJA! MOZE I ZAMENI ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 ное 09:24Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:51ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам