Скопје Центар
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Ipad Air 2 Gold 128Gb - Napuknato staklo nepred

Se prodava Apple Ipad Air 2 128GB Tabletot ima zabeleska na stakloto...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 09:17НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 09:35Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 09:34Galaxy Tab A7 lite pod garancija

Се продава одлично сочуван, без траги на користење, Galaxy Tab A7 lit...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јан 16:02Samsung S8

Garancija setec


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 јан 23:34TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

26 јан 10:5910 inci tablet lenovo nov neotpakuvan moze zamena

prodavam nov neotpakuvan tablet lenovo 10 inci moze zamena za tablet ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 јан 08:01Prodavam tableti

Prodavam mnogu malku koristeni tableti Lenovo TB-8505F i VIVAX TPC-1...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 јан 09:11Instaliranje na GPS navigacija za Android telefoni tableti i

NAJEFTINO I BRZOOOO!!!!!! najnovi mapi 1. Instaliram, IGO i SYG...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 07:08Таблет

Со кутија, полнач, тастатура, сè комплет. Одлична состојба. Батериј...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

16 јан 14:57delovi za ipad 1 2 3 4 air 1 2 mini 1 2 ili celi moze zamena

prodavam ispravni apple ipadi celi ili delovi od niv moze i zamena za...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 јан 09:22tablet 10inch lenovo M10 neotpakuvan moze zamena

prodavam nov neotpakuvan tablet lenovo 10 inci moze zamena za telefon...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 08:07iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 јан 13:43Apple Ipad Air wifi + sim 3G 16gb

Prodavam ipad air solidno socuvan Ipadot ima wifi + slot za sim car...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

04 јан 14:39Ipad 6 generacija silver

Prodavm malku koristen ipad 6 generacija kako nov komplet so kutija i...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 дек 13:56ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

26 дек 10:25Ipad mini 2 + wireless keyboard moze zamena

Ipad mini 2 odlicno socuvan, logitech keyboard, kako novo, bez grepk...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 дек 09:53Ipad 8th Gen 128gb & Apple Pencil 1st Gen

Both Ipad and Pencil is in good condition. Used for drawings and desi...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 окт 14:17ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 окт 21:23lenovo tab 4 8

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima pl...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 авг 16:13TabM7

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20HUAWEI MediaPad T5

Za povekje info 070 215 392 od 10h-17h


6.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 јул 14:09*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31Delovi za dell venue 11 pro so i5

Displej ispraven Maticna ispravna Baterija nemam


877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 апр 10:37iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB 12 Meseci Garancija📝 Cena👉47...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 мар 10:45Touch screen za Lenovo S6000

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab S6000. Znac...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Lenovo A1000L Touch Screen Staklo

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A1000L. Zna...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Touch screen za Lenovo A7-50 A3500

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znac...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Wacom Tablet za Crtanje

Tabletot e vo odlicna sostojba. Go imam vekje 2 godini, no mnogu retk...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 13:39iPad 8ma generacija (2020) 10.5

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen 128 GB Socuvan, bez grebna...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 10:10SURFACE PRO 3 I PRO 4 ADAPTER 2000 DEN

Naracan po greska


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јан 13:16ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik

Fiksa cena za ponisko ne me barajte Kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 12:03*** SAMSUNG TAB A7 *** iButik mk

PRODADENO!


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 дек 10:06Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:51ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:50Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:30ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам